Axess 50 TL Harcamada 25 TL Hediye Kampanyası

06.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

AKBANK tarafından düzenlenen Axess Kredi Kartı kullanan müşterilerine 50 TL harcamada 25 TL Hediye Kampanyası hakkında bütün detayları paylaşıyoruz.

Axess 50 TL Harcamada 25 TL Hediye Kampanyası

Bankaların birbirleri arasında müşteri kapma yarışı tatlı bir rekabet ortamının oluşmasına neden olmakta bu durum da haliyle müşteri lehine kampanyaların düzenlenmesine olanak sağlamaktadır. Sık kampanya yapan bankalar arasında AKBANK gelmektedir. AKBANK tarafından düzenlenen kampanyalar ise genellikle Axess Kredi Kartı kullanan müşterilerine veya yeni kredi kartı başvurusu yaparak kart almaya hak kazanan müşterileri hedef alınarak düzenlenmektedir.

Yılın ilk günlerinde firmalar, bankalar tarafından hazırlanan kampanyalar ciddi bir şekilde artış göstermiş ve Axess Kredi Kartı kullananlara çok özel bir kampanya da bunlar arasında yer almıştır. Axess 50 TL harcamada 25 TL Hediye Kampanyası olarak adlandırılan kampanya hiçbir emek harcamadan, çekilişsiz bir şekilde insanlara çok iyi bir hediye vaat etmektedir. Fakat bu rakamı geri alabilmek için kampanya koşullarını iyi incelemeniz gerekmektedir. Her yapılan harcamada haliyle bu kadar büyük bir miktarda geri dönüşün sağlanması beklenemez.

50 TL ve üzeri yapılacak olan alışverişlerin dahil edileceği kampanyada maksimum alınacak chip para miktarı 25 TL ile sınırlandırılmıştır. Akbank üzerinden direkt olarak katılım sağlanabilecek Axess 50 TL harcamada 25 TL Hediye Kampanyası nereye ödeme yapılırsa yapılsın direkt olarak 25 TL Chip Para iadesi gerçekleşmektedir. Kişiye özel olarak tasarlandığı belirtilen kampanya 1 Ocak 2017 ve 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

İnternet üzerinde kampanya hakkında detaylı araştırma yaptığımızda kampanyaya sadece SMS veya e-mail aracılığıyla bilgilendirme yapılan müşterilerin katılabileceği yazıyor olsa da bu tarz bilgilendirme yapılmayan müşterilerin dahi belirtilen tutarlarda alışveriş yapmaları sonrasında hemen ilgili tutarın karta chip para olarak tanımlandığı şeklinde yorumlar görülmektedir. Bahsedilen ödül ödemenin yapıldığı karta anında yüklenecektir. Karta tanımlanan Axess Chip paraların kullanılma süresi ise 15 gündür. 15 gün boyunca Akbank Pos Cihazları aracılığı ile kartlardaki puanların harcaması gerçekleştirilebilir. Faizli veya faizsiz yapılan alışverişlerde ödül kazanılabileceği gibi tek çekim alışverişlerde de ödül kazanılması mümkündür. Kartlardan yapılacak olan nakit çekim işlemlerinde chip-para kazanılması mümkün değildir. Kampanyaya katılmak için herhangi bir SMS ile başvuru yapmaya gerek olmasa da Akbank tarafından geliştirilen akıllı telefonlar aracılığıyla kullanılabilen Akbank Direkt Uygulaması ile kampanyalar menüsü altından ilgili kampanyaya başvurmanız gerekmektedir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.