Axess Mobil’e Özel Watsons’da 15 TL Chip-Para!

12.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bizler bu yazımızda sizlerin ilgisini çekeceğinden emin olduğumuz Axess Mobil’e özel Watsons’da 15 TL chip-para kampanya detaylarından bahsedeceğiz.

Axess Mobil’e Özel Watsons’da 15 TL Chip-Para!

Kredi kartlarının avantajları bankaların kredi kartı kullanım pazarından daha fazla pay alabilmeleri ve bunu sağlayabilmek için rekabet ortamından sıyrılabilmeyi amaçları nedeniyle bir hayli fazladır. İnsanlar bankalar tarafından düzenlenen kampanyaları takip ettiklerinde ki bu sayfamız aracılığı ile gerçekleştirildiğinde ciddi anlamda kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor birçok maddi avantaj sağlayabiliyorlar. Öncelikle bahsedilen kampanyanın detayını vermeden hemen önce tek bir cümle ile tanıtımını gerçekleştirecek olursak; Axess Mobil aracılığı ile katılım sağlayabileceğiniz promosyon dahilinde 1 Mart 2018 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında Watsons mağazalarından ve watsons.com.tr üzerinden gerçekleştireceğiniz 1 defalık 75 TL ve üzeri alışverişe 15 TL chip-para fırsatı sunulmaktadır.

SMS ile katılım gerçekleştiremeyeceğiniz kampanyadan faydalanabilmek için ilgili internet sitelerinde ve mağazalarında harcama yapmadan önce Axess Mobil aracılığı ile promosyonu bularak Hemen Katıl butonuna tıklamanız gerekmektedir. Katılımın sağlanıp sağlanamadığı bilgisi yine Axess Mobil aracılığı ile giriş yapıldıktan sonra Kampanyaların bölümüne tıklanarak kontrol edilebilir. Kampanya koşullarını yerine getirmeniz ardından chip-para hediyesi otomatik olarak harcama yapılan karta yüklenecektir. Kazanılan chip-paralar 15 Nisan 2018 tarihine kadar Axess üye iş yerlerinde kullanılabilirler. Bu tarihine kadar kullanılmayan chip-paralar 16 Nisan 2018 tarihinde kartlardan otomatik olarak geri alınacaktır. Neo, Wings, Axess, Free asıl kartlar ile bu kartlara bağlı olan ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dâhil edilmektedir.

Bank O’Card Axess kartlar ile ticari kartların kapsam dışı olduğu kampanyada sanal POS’lar aracılığı ile gerçekleştirilen ödemeler sayılmaktadır. Müşteri bazlı gerçekleştirilmekte olan kampanyada bir müşteri farklı kartlarla da alışveriş yapsa kazanabileceği maksimum chip-para tutarı 15 TL olarak sabitlenmiştir. Kampanya belirtilen tarihlerde belirtilen kartlarla gerçekleştirilen harcamaların hemen akabinde kartlara chip-para yüklemesi yapılması şeklinde tasarlanmış olup, chip para kullanılarak yapılan alışverişlerde chip-para kazanılması mümkün değildir. İptal ve iade gibi işlemlerde harcama yapılması gereken tutarın altına düşülmesi halinde yükleme yapılan chip-paralar iade alınacak, iade alınması gereken bakiyelerin harcanmış olması durumunda ise ekstreye ilgili tutarlar borç olarak yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.