Axess – Tekzen 25 TL Chip – Para Kampanyası

13.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bunun bilincinde olduğunuzu varsayarak incelediğimiz kampanya yazılarında bu hafta Axess – Tekzen  25 TL Chip – Para Kampanyası detaylarına yer vereceğiz.

Axess – Tekzen  25 TL Chip – Para Kampanyası

İnsanların kredi kartı kullanım oranlarını geliştirmeleri hem bankalar için hem de ödeme aracı olarak bilinçli kullanıldıklarında kendileri için ciddi avantajlar ortaya çıkarmaktadır. Bizler sayfamızda düzenli olarak bankaların, farklı markaların düzenledikleri kampanyaları inceleyerek sizlere cazip fırsatları bildiriyoruz. Burada bizim amacımız elbette doğru kredi kartı kullanımı hakkında bilgi vermek değildir. Bunun bilincinde olduğunuzu varsayarak incelediğimiz kampanya yazılarında bu hafta Axess – Tekzen  25 TL Chip – Para Kampanyası detaylarına yer vereceğiz. 1 Mart 2018 tarihinde başlayan kampanya 31 Mart 2018 tarihinde son bulacaktır. Kampanyayı en basit haliyle tanımladığımızda belirtilen tarihler arasında Axess Kart ile gerçekleştirilen tekzen.com.tr üzerinde yapılacak alışverişlerin 250 TL ve üzerinde olması durumunda 25 TL chip – para hediyesi verileceğinden bahsedebiliriz.

Belirtilen tarihlerde ve belirtilen limitlerde gerçekleştirilmesi gereken harcama tek çekim veya vade farksız taksitli toplam tutarın 250 TL ve üzerinde olması halinde geçerlidir. Kampanyaya katılım şartı aranmakta olup, Axess kartınızla harcama yapmadan hemen önce Axess Mobil üzerinden promosyona katılım yapmanız gerekmektedir. Müşteri bazında düzenlenen fırsattan ek kart ve asıl kartlarla ayrı alışverişler gerçekleştirseniz dahi en fazla bir kez yararlanabilir ve buna bağlı olarak maksimum 25 TL chip-para kazanabilirsiniz. Fırsatın geçerli olduğu e-ticaret sitesinde gerçekleştireceğiniz alışverişlerde chip-para kullanarak ödeme gerçekleştirmeniz durumunda promosyon için geçerli olan tutarı yakalasanız dahi fırsata katılım sağlayamazsınız.

Promosyonda kazanılan chip-para bakiyeleri ilgili karta anında yüklenecek olup, kazanılan chip-paralar 15 Nisan 2018 tarihine kadar sadece Tekzen mağazalarında kullanılabilir olacaktır. Kartınıza yüklenilen chip-para bakiyelerini bu tarihe kadar harcamadığınız durumlarda kartınızdan 16 Nisan 2018 tarihinde otomatik olarak silinecektir. Genelde kampanyalara dahil edilmeyen ticari kartlar bu fırsata dahil edilmiş olup, Wings, Axess, Neo, Free asıl ve ek kartlar ile kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Bank O’Card Axess kartlar Axess – Tekzen  25 TL Chip – Para Kampanyası fırsatında kullanılamazlar. Akbank T.A.Ş. kampanya kurallarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutmaktadır. İptal ve iade gibi durumlarda kazanılan chip-paralar haliyle geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.