Axess’ten 400 TL Chip Para Kampanyası

30.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Axess kredi kartı, müşterilerine birçok avantaj sunmaya devam ederken yeni müşterilerine yönelik yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Axess kampanyaları ile kredi kartına başvuran müşteriler 400 TL daha fazla Chip Para kazanabilir.

Axess’ten 400 TL Chip Para Kampanyası

              Kredi kartı kullanımın yaygınlaşıyor olması fakat bunun yanında insanların kredi notlarının çeşitli nedenlere bağlı olarak düşük olması neticesinde bankaların kredi kartı vermekte zorlanmaları müşteri kazanmaları için çeşitli kampanyalar yapmalarına neden olmaktadır. Akbank tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan kampanya da Axess Kredi Kartı kullanımını yaygınlaştırmayı hedeflemekte ve kampanya detayları incelendiğinde bunu da başaracağı tahmin edilmektedir.

Şimdi Axessli olmanın tam zamanı sloganıyla duyurulan kampanyanın detaylarında 31 Temmuz 2016 tarihine kadar Akbank’ın kredi kartı ürünü olan Axess’i kullanmaya yeni başlayacaklar olanlar hedef olarak alınmaktadır. 31 Temmuz’da katılımın son bulacağı kampanyanın chip para kazandırma detayları 28 Şubat 2017 tarihine kadar devam etmektedir. Kampanyayı en basit haliyle anlatacak olursak kişinin ilk defa Axess kredi kartı almasından sonra her ay yapacağı ilk üç alışverişten % 10 ‘a varan chip para kazanmasıdır diye bahsedebiliriz. Ayda 50 TL’ye kadar chip para kazandırma imkanı sunan kampanyada 400 TL’ye kadar chip para kazanma ihtimali oluşmaktadır.

Yedek kart başvuruları için geçerli olmayan kampanyadan asıl karta ilk defa başvuracak olanlar ve sonrasında kartı onaylanıp kullanıma açılan kişiler yararlanabilmektedir. 1 Mayıs sonrası kredi kartını iptal ettirerek tekrar kullanıma açtırmak isteyen ve 1 Mayıs öncesinde kredi kartını ilk defa alanlar kampanyaya katılamamaktadır. Akbank tarafından kredi kartı vermeye yetkilendirilen tüm birimlerden alınacak kredi kartlarının ilk olması durumunda tarihlere de dikkat edildiğinde kampanyaya katılma şansı doğmaktadır. Kampanya sadece Axess kartlar için olup, ticari kartlar, ek kartlar ve sanal kartlar, free ve wings kartlar kampanya kapsamında geçerli değildir.  Bahsettiğimiz kartları olup da Axess kredi kartına ilk defa başvuracak olan kişiler kampanyadan yararlanabilmektedir. Kişinin yeni axess kart açtırması sonrasında hemen bu karta bağlı ek kart oluşturması halinde ek kartlardan yapılan harcamalar için kampanya geçerli olup, chip para kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan chip paraların karta tanımlaması 2 iş günü sonrasında gerçekleşecektir. Daha erken yüklenme ihtimali de bulunmaktadır. Karta yüklenen chip paraların 7 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir. 7 gün içerisinde kullanılmayan paralar silinecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.