Aytemiz’de Maximum’a Özel 30 TL MaxiPuan Kampanyası

09.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Aytemiz firması tarafından İşbankası tarafından verilen Maximum özellikli kartların kullanılmasıyla katılım sağlanabilecek Aytemiz’de Maximum’a Özel 30 TL MaxiPuan Kampanyası hakkında detaylar vereceğiz.

Aytemiz’de Maximum’a Özel 30 TL MaxiPuan Kampanyası

Önceki yıllarda devlet tarafından yasal düzenleme yapılarak akaryakıt istasyonlarının yakıt alımı karşılığında bez, selpak, koku gibi hediyeler vermeleri yasaklanmıştır. Fakat akaryakıt istasyonları rekabet ortamından geri kalmamak adına bankalar ile yapmış oldukları anlaşmalar sonrasında hızlı bir şekilde kampanyalar düzenlemeye devam etmektedir. Bu yazımızda Aytemiz firması tarafından İşbankası tarafından verilen Maximum özellikli kartların kullanılmasıyla katılım sağlanabilecek Aytemiz’de Maximum’a Özel 30 TL MaxiPuan Kampanyası hakkında detaylar vereceğiz.

Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında geçerli olan kampanya 1 Ocak 2017 tarihinde başlayacak ve 14 Şubat 2017 tarihinde son bulacaktır. Kampanyaya katılım sağlanabilmesi için tek seferde ve farklı günlerde 75 TL ve üzeri akaryakıt alınması gerekmektedir. Bu şartlar sağlanarak yapılan akaryakıt alımlarının dördüncüsüne Aytemiz akaryakıt istasyonlarında kullanabileceğiniz ve karşılığında otogaz yada akaryakıt alabileceğiniz 30 TL değerinde MaxiPuan hediye edilecektir. Kampanyada yapılan otogaz veya akaryakıt alımlarının sayılabilmesi için ilgili harcamaların Maximum POS cihazlarından geçilmesi gerekmektedir.

Yani herhangi bir nedenle ilgili istasyonlardan yapılacak harcamalar başka bankalara ait olan POS cihazlarından çekildiği takdirde yapılan işlem kampanyaya dâhil edilmeyecektir. Aytemiz’de Maximum’a Özel 30 TL MaxiPuan Kampanyasına katılabilmek için katılım şartı aranmaktadır. Katılım yapılmadan gerçekleştirilen harcamalardan sonra kampanyaya katılım yapılsa bile önceki işlemler tutarlar tutsa dahi sayılamayacaktır. İlgili kredi kartınızın kayıtlı olduğu cep telefonunuzdan SMS bölümüne girerek AYTEMIZ yazmalı ve boşluk bırakarak harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini 4402‘ye yollamanız gerekmektedir. İş Bankası tarafından verilen kredi kartlarının haricinde Ziraat Bankası aracılığıyla alınan Maximum özellikli kredi kartları da kampanya dâhilindedir. Ziraat Bankası Maximum özellikli kredi kartınızın olması durumunda kredi kartınıza bağlı olan cep telefonu numaranızdan SMS bölümüne girerek AYTEMIZ yazıp bir boşluk bırakarak harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini yazarak 4757‘ye SMS yollamalısınız. Kampanya dâhilinde kazanılacak olan MaxiPuan’lar kredi kartlarına kampanya bitiminden sonra 7 gün içerisinde yüklenecektir. Kredi kartınıza yüklenen puanların 5 Mart 2017 tarihine kadar harcanması gerekmektedir. Bu tarihe kadar harcanmayan hediyeler karttan 6 Mart 2017 tarihinde geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.