Bankaların Kurban Bayramı Kampanyaları

18.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Kurban bayramının yaklaşması ile birlikte bankalar da birçok düşük faiz oranlı kredi kampanya fırsatlarını müşterilerin hizmetine sunmaya başladılar.  Bu yazıyı okuyarak bankaların 2017 yılına ait yapmış oldukları bütün kurban bayramı kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bankaların Kurban Bayramı Kampanyaları

Kurban bayramının yaklaşması ile birlikte bankalar da birçok düşük faiz oranlı kredi kampanya fırsatlarını müşterilerin hizmetine sunmaya başladılar.  Bu yazıyı okuyarak bankaların 2017 yılına ait yapmış oldukları bütün kurban bayramı kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yapı Kredi Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

     Yapı Kredi müşterilerinin bayram masraflarını yahut diğer ihtiyaçlarını karşılamaları adına özel bir kredi kampanyası sunmuştur. Bu kampanya ile 48 aya kadar vade imkânı sunmaktadır. Yapı kredi kurban bayramı ihtiyaç kredisi kampanyası ile taksit tutarlarını düşürerek daha rahat bir ödeme imkânı fırsatı tanımaktadır. Bu kampanyanın son başvuru tarihi 31 Ağustos 2017 olarak belirlenmiştir. Kredi kampanyasının faiz oranlarından söz etmek gerekir ise Yapı Kredi bankası günde 10 TL’ye, 10.000 TL kredi alma imkânı sağlamaktadır. Faiz oranını ise % 1, 33 olarak belirlemiştir. Banka müşterilerinin hayat sigortasını da bu kampanya ile otomatik olarak başlatmaktadır. Başvuru için nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgâh belirten bir belge yeterli olacaktır. Yapı Kredi müşterilerinin kampanyaya başvuru yapabilmeleri için herhangi bir Yapı Kredi şubesine gitmelerine gerek yoktur. Yapı Kredi internet şubesinden kolaylıkla kampanya için başvuru yapabilmektedirler. Bunun yanı sıra Yapı Kredi ATM’lerinden ve telefon bankacılığı sisteminden de başvuru yapabilmektedirler. Yapı Kredi bankasının müşterisi olmayan kişiler de bu kampanyadan yararlanabilirler. Herhangi bir banka şubesine gerekli belgeleri götürerek ya da SMS yolu ile başvuruda bulunulabilir. Daha fazla bilgi almak için herhangi bir Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilir ya da internet sitesindeki iletişim numaralarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Garanti Bankası Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

     Garanti bankası bu bayramda da müşterilerinin tüm ihtiyaçları için bireysel kredi seçenekleri sunmuştur. Garanti bankası kurban bayramı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler, % 1,29’dan başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade fırsatı ile ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. İhtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler herhangi bir Garanti bankası şubesinden, www.garanti.com.tr adresinden, Garanti Cep ya da internet şubelerinden, Garanti Bankası Paramatikleri’nden kolaylıkla başvuruda bulunabilirler. İnternet şubesi ve cep şubesi kullanıcıları ise şubeye gitmeden hesaplarına yatan krediyi anında kullanamaya başlayabilirler. Banka bayram kredisi adı altında vermiş olduğu kredinin en üst limitini 75 bin lira olarak belirlemiştir.  Kampanyanın son başvuru tarihi ise 31 Ağustos 2017 olarak belirlenmiştir.

Finansbank Kurban Bayramı Kredisi

     Kurban bayramında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılaması amacı ile kredi kampanyası başlatan bir diğer banka ise Finansbank olarak dikkatleri çekmektedir. Finansban Kurban bayramı kredisi ile müşterilerine düşük faiz oranlı kredi vermektedir. Bankanın vermiş olduğu ihtiyaç kredisi için belirlediği en üst limit 10 bin liradır. Finansbank, kullanacağı krediyi 12 ayda geri ödeyerek kapatmak isteyen müşterilerine % 1,15 gibi çok düşük oranda bir faiz uygulamaktadır. Kampanyadan bu şekilde yararlanmak isteyen müşteriler 3 bin lira üst limiti bulunan bu krediyi 12 aya böldürerek taksitler halinde ödeyebilirler. 10 bin lira üst limiti bulunan ikinci kredi türünün ise uyguladığı faiz oranı % 1,35’tir. 36 aya kadar vade imkânı sunulmaktadır. Finansbank tarafından uygulanan kurban bayramı kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler ister SMS isterlerse de internet ya da banka şubelerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi

     Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaları adına yapılan Vakıfbank Kurban bayramı kredisi bu yıl ‘’ Yaz kredisi kampanyası ‘’ adı altında müşterilere sunulmaktadır. 48 ay vade imkânı bulunmaktadır. Düşük faiz oranı ile bu kampanyadan faydalanmak isteyenler SMS yolu ile ya da herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirler. SMS ile kredi başvurusu yapmak için aralarında birer boşluk bırakılarak Kredi, TC kimlik numarası, aylık gelir yazılıp 5724’e gönderilir. Müşterinin alacağı kredi tutarı en düşük limit olan 20.000 TL ise 48 ay vade ile % 1, 20 faiz oranı sunulmaktadır. Kredi tutarı en üst limit olan 90.000 TL ise 48 ay vade imkânı ile % 1, 16 faiz oranı sunulmaktadır. Kredi başvurularında kefil ön şartı aranmamaktadır fakat şube gerekli olursa kefil talep edebilir. Banka gerekli gördüğü koşullarda kredi kampanyası ile ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Akbank Kurban Bayramı Kredisi

Müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaları için kredi desteği veren Akbank Kurban bayramında da kredi kampanyası ile dikkat çekmektedir. Akbank düşük faizli kredi imkânı sunarak 48 ay vadeli ödeme kolaylığı ile kredi borcunu rahatlıkla ödeme imkânı sunmaktadır. Başvuru için sadece nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesi yeterli olmaktadır. Akbank Kurban bayramı kredisi başvurusunda bulunmak için herhangi bir şubeye gitmeniz yeterli olacaktır. Kredi kampanyasının 50 bin lira üst limiti bulunmaktadır. 50 bin liraya kadar alınan 48 ay vadeli kredi için faiz oranı % 1, 23 olarak belirlenmiştir. 15 bin liraya kadar alınan 48 ay vadeli kredi için ise faiz oranı % 1, 41 ‘dir. Siz de kullanmak istediğiniz kredi türünü belirleyerek Akbank şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz.

İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası

     İş bankası Geleneksel Bayram kredisi kampanyası ile müşterilerine bayram öncesinde avantajlı koşullar ile tüm nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir kampanya sunmuştur. Bu kampanya günde 5 liraya kredi kullanmak isteyen kişilere hitap etmektedir. 48 ay vade imkânı ile 5 bin lira kredi kullanmak isteyen kişilere % 1, 29 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Kurban bayramı kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler İş Bankası İhtiyaç kredisi başvuru evrakları ile herhangi bir İş Bankası şubesine başvuruda bulunmalıdır. Şubeye gitmeden kredi imkânından yararlanmak isteyen müşteriler ise SMS yolu ile başvuruda bulunabilirler. Kullanmak istenen kredi tutarının aylık taksitlerini öğrenmek isteyen müşteriler internet sitesi üzerinden İş Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama makinesini kullanabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.