Barutçuoğlu AVM Volkswagen Polo Çekiliş Sonucu

09.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Barutçuoğlu AVM tarafından düzenlenen Volkswagen Polo Çekiliş Sonucu açıklandı. Daha birçok ürünler de çekiliş sonuçlarına göre sahiplerine verilmiştir.

Barutçuoğlu AVM Volkswagen Polo Çekiliş Sonucu

Geçtiğimiz günlerde Kastamonu ilinde faaliyet gösteren Barutçuoğlu AVM tarafından büyük ödülün Volkswagen Polo olduğu büyük bir çekiliş kampanyası düzenlenmiştir. Bu çekilişe katılım için AVM dahilinde yer alan mağazalardan 75 TL ve üzeri alışveriş yapana bir çekiliş hakkı sunulmaktaydı. Çekilişe katılma süresinin bitmesinin hemen ardından çekiliş noter huzurunda gerçekleştirilmiş ve Barutçuoğlu AVM Volkswagen Polo Çekiliş Sonucu açıklanmıştır.

Volkswagen Polo marka aracın haricinde 1 adet de Fiat Egea marka aracın ödül olarak verildiği çekiliş sonuçlarına göre 1 adet 2016 model Volkswagen Polo kazanan talihlinin ismi Fons İnşaat olarak açıklanmıştır. Firmaların haliyle daha yüksek alışveriş yapabildiği düşünüldüğünde bireysel müşterilere oranla daha yüksek şanslarının olması kaçınılmazdır. Barutçuoğlu AVM çekilişinde 2016 model Fiat Egea araç kazanan talihli ise Elif Tokalaç olarak belirtilmiştir. Bu kişilerin 2017 yılı vergi muafiyetinin araç bedellerinden düşülmesinden sonra kalan tutarın % 10’u kadar 3 yıl içinde 6 taksitte ödemeleri gereken vergi miktarı belirlenecektir. Vergi işlemlerinin halledilmesinden sonra ödenmese dahi araç teslim alınabilecek hatta resmi işlemlerin ardından istedikleri taktirde araçlarını satabileceklerdir.

Aktekke Mahallesi Yalçın Caddesi Kastamonu olarak adresini verebileceğimiz Bartuçuoğlu AVM çekiliş sonuçlarında Philips 40 inç Full HD LED Televizyon kazanan talihliler Ahmet Yağız Çalış ve Selin Kenanoğlu olarak belirlenmiştir. Ayrıca ilgili çekiliş sonuçlarına göre Siemens No-Frost Buzdolabı kazanan talihliler Yılmaz Kocabıyık, Recep Desdioğlu, Bosch Çamaşır Makinesi kazanan talihliler Cengiz Yasin Özmen ve Mustafa Çalışkan, Pilsan Pantner Akülü Araba kazanan talihliler ise İrfan Güneyli ve Yeni Özlem Tarım Hayvancılık olarak belirlenmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.