Bim 1 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

17.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bim 1 Aralık 2017 tarihli perşembe gününe ait bim market kataloğu cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu hafta ki broşür sayfalarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Bim 1 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Kasım ayının bitmesi Aralık ayının başlamasıyla birlikte indirim mağazalarının bu aya özel hazırladıkları aktüel kampanyalar duyurulmaya başlandı. 1 Aralık Cuma kampanyaları kısa süre öncesinde işitsel ve görsel medya haricinde sınırlı kaynakta dijital ortamda paylaşıldı. Bim Aktüel Ürün listesinde sezonluk ürünlerin yani insanların kış aylarında bir hayli fazla ihtiyaç duyacakları ürünlerin listelendiğini ve insanların bunları uygun fiyatlara temin edebileceğini görüyoruz. Uzman editör kadromuz aracılığıyla Bimde bu hafta indirimli olarak listelenecek ürünleri fiyat ve performanslarını analiz ederek sizleri alım konusunda yol gösterici olacağız. Bu sayede kaliteli ürünleri indirimli bir şekilde alıyor olmanın zevkini tatmış olacaksınız.

Bim 1 Aralık Kataloğu

Haftanın Ürünü: Regal 102cm Ultra HD 4K Dahili Uydu Alıcılı Led Televizyon 1,399 TL

Televizyon kategorisinde gerçekleştirilen yeniliklerden birisi 4K teknolojidir. Henüz ülkemizde yayın açısından kanallar bu teknolojiye tam anlamıyla uyumlu olmasa da TRT’nin teknolojiye özel kanal açması sayesinde 4K televizyon sahipleri diğer yayın türleriyle farklarını çok rahat anlayabildiler. Bu nedenle insanlar büyük bir merakla diğer TV kanallarının da bu teknolojiyi destekleyen yayın formatına geçmelerini büyük bir heyecanla beklemektedir. Regal 102cm Ultra HD 4K Dahili Uydu Alıcılı Led Televizyon Özellikleri: 2 adet 3D gözlük, 63 W ortalama güç tüketimi, 0,5 W Stand-By Güç Tüketimi, Güç Tasarruf Modu, Real Vision Görüntü İyileştirme Teknolojisi, HMR 800 HZ, Programlar arası otomatik ses seviyesi, PAL SECAM B/G D/K I/I L/L Görüntü Sistemi, Hem bilgisayar hem televizyon monitörü olma özelliği, Web Browser, DLNA Uyumluluğu, Twitter, Facebook, Smart Remote uyumlu, Dahili wi-fi, 4 HDMI, German + Nicam Stereo Ses Kalitesi, Dijital Ses Çıkışı, 2 x 10W Ses Çıkış Gücü, 3840 x 2160 Çözünürlük, LED Panel Tipi, Mega Dynamic Contrast gibi detaylar göze çarpmaktadır. Bim 1 Aralık 2017 indirim bünyesinde sınırlı stoklarla sınırlı sürelerde satışta olacak ürün fiyat ve performans ilişkisi açısından 1399 TL Satış Fiyatı ile bizden geçer not alıyor. Ürün yeni bir televizyon alırken bunun son teknoloji 4K uyumlu olmasını isteyenlerin çok yüksek rakamlar harcamadan sahip olabilecekleri bir üründür. Vestel güvencesiyle satılıyor olması ise bize kalitesi hakkında fikir vermektedir.

Seyahat Yastığı 14,90 TL

Her ne kadar insanların geneli seyahatlerini genellikle yaz aylarında yapsalar da kış aylarında da ihtiyaç duyulabilecek bir ürün olan seyahat yastığı Bim Market 1 Aralık indirimlerinde markanın yüksek alım gücü sayesinde tedarikçiyle yapmış olduğu anlaşma neticesinde çok uygun fiyatlarla market raflarında yer alacaktır. Seyahate çıkmadan önce mutlaka temin etmeniz gereken ürün havaalanlarında, şehirlerarası yolcu terminallerinde çok daha pahalı fiyatlarla satılmakta ve muhtemelen aynı kalite de yakalanamamaktadır. Özellikle uzun yolculuklarınızın çile olmaktan çıkması ve konforlu bir seyahat için evinizde elinizin altında mutlaka bulundurmanız gereken ürünler arasında yer almaktadır Bim’de bu hafta stoklara girecek olan seyahat yastığı.

Dijital Bavul Kilo Ölçer 14,90 TL

Hava yolu şirketlerinin birbirleri arasındaki rekabet şüphesiz yolcuların işine gelmiştir. Geçmiş yıllarda adeta zenginlik göstergesi olarak görülen uçakla seyahat günümüzde kampanyalar takip edildiğinde kara yolu taşımacılığından dahi daha uygun fiyatlara gerçekleştirilebilmektedir. Fakat uçak şirketleriyle yolculuk etmenin otobüs şirketlerine göre bariz farkları bulunmaktadır. Bariz farkların en başında uçak yolculuklarında her yolcunun belirli bir bagaj limitine sahip olmasıdır. Bim 1 Kasım 2017 fırsatları dahilinde satılan Dijital Bavul Kilo Ölçer hazırlamış olduğunuz valizlerin kilogramını saniyeler içerisinde göstererek sizlerin gerekmediği durumlarda havayolu şirketlerine ekstra ücret ödemenizin önüne geçiyor. Son dakika beklemediğiniz bir sürprizle karşılaşmamak için Dijital Bavul Kilo Ölçer 14,90 Satış Fiyatı ile sınırlı stoklarla raflarda yer alacaktır.

Petek Üstü Isı Yönlendirici 19,90 TL

Bim’de bu hafta raflarda yer alacak Petek Üstü Isı Yönlendirici kış aylarında peteklerinizden daha fazla verim almanızı sağlayacak bir ürün. Yakmış olduğunuz yakıtın tam olarak hakkını alabilmek, ısının odanın içerisinde kolay transferi için tercih edebileceğiniz ürün uygun fiyatıyla ve kaliteli malzemesiyle mutlaka değerlendirmeniz gereken ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle ne kadar yakarsam yakayım ısınamıyorum diyenlere tavsiye edeceğimiz ürün pratik bir kullanım şekline de sahiptir.

Polarlı Bayan Tayt 19,90 TL

Kış aylarında sağlığın bozulmaması adına yapılabilecek en önemli şey sıkı giyinmek ve bu sayede vücudu korumak olacaktır. Özellikle bayanların tayt tercihinde polarlı olan modelleri tercih etmeleri vücudun korunması açısından önemlidir. Bim 1 Aralık Cuma kampanya dahilinde yer alacak ürüne herkesin ihtiyacı olması ve tercih edilebilir bir fiyatı olması nedeniyle alım için acele etmeniz gerektiğini şimdiden söyleyebiliriz.

Bitki Çayı ve Kahve Demleme Bardağı 7,90 TL

Bim Aktüel Ürün içeriğinde yer alan bu ürün özellikle son yıllarda kadınların sağlıklı beslenmeye verdikleri özen nedeniyle yüksek tercih edilebilirlik oranına sahip olmuştur. BİM bünyesinde kampanya içeriğiyle satışa sunulacak ürün neredeyse toptan fiyatına alınabilir olacaktır. Hediyelik olarak da tercih edebileceğiniz Bitki Çayı ve Kahve Demleme Bardağı malzeme kalitesiyle de bizden geçer not almıştır.

Bim Market bünyesinde bu hafta satışta olacak ürünler ve indirimleri hakkında ürün özellikleriyle birlikte sizlerle paylaştık. Ürün özelliklerini diğer markalarla kıyasladığınızda çok uygun fiyatlarla raflarda satışta olduğunu siz de net bir şekilde anlayacaksınız. Gelecek haftalarda satışa sunulacak ürünlere yön verebilmek adına sizler sayfamız aracılığıyla yorum bölümünü kullanabilir ve yetkililerin dikkatini çekebilirsiniz. Fırsatlardan erkenden haberdar olmak için kesinlikle sayfamızı düzenli olarak takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede sayfamızdan gelen bildirimler direkt olarak tarayıcınız aracılığıyla sizlerle paylaşılacaktır.

BİM 1 Aralık 2017 Kataloğu

Ürünleri Videolu Olarak İzleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.