Bim 1 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

17.05.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (24 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bim 1 Haziran 2018 indirimleri yaz aylarının tam anlamıyla kendisini gösterdiği ve insanların ufak piknik, günübirlik tatil kaçamaklarında ihtiyaçları olan ürünlere yer verilerek duyuruldu. Bim market raflarında kaçırılmayacak ürünlere sahip olabilmek için elinizi çabuk tutun.

Bim 1 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 1 Haziran 2018 indirimleri yaz aylarının tam anlamıyla kendisini gösterdiği ve insanların ufak piknik, günübirlik tatil kaçamaklarında ihtiyaçları olan ürünlere yer verilerek duyuruldu. Markanın mağazalarında farklı bir aktüel ürün kampanyanın geçerli olması ve insanların tarih kargaşası yaşayarak boş yere mağazaya akın etmemeleri için henüz sadece dijital ortamda duyurulan kampanya yakın zamanda artan rekabet ortamından sıyrılıp daha fazla kişiye hitap edebilmek adına radyo, televizyon ve gazeteler aracılığı ile de tanıtımı yapılacaktır. Bim Market ilk indirim mağazacılığı markası olması nedeniyle büyük ilgi görmekte ve insanlara kendi öz markalarını da kalite anlamında sevdirmiş olması nedeniyle kemik bir müşteri kitlesine her zaman sahip olmuş ve zaten marketlerin fiziki alt yapıları nedeniyle sınırlı stoklarla düzenlenen fırsat kampanyalarında bu kemik müşteri kitlesi sayesinde stokları oldukça kısa sürelerde eritmeyi başarmaktadır.

Marketler tarafından haftalık olarak gelenek haline gelen aktüel kampanyaların geneli rakip markaların analiz edilmesi ile standart fiyatlandırmaların çok daha altına satılıyor olsa da içerikteki bazı ürünler haftanın ürünleri kategorisinde yer alacak kadar cazip fırsatlarla sunulmaktadır. Bim 1 Haziran 2018 fırsat içeriklerinde bu ürünleri sizlere listenin genelini hem görsel, hem yazılı hem de video anlatım ile paylaşırken altını çizerek belirteceğiz ki henüz kampanya başlangıcında genele hitap ediyor olmalarının da etkisiyle tükenme ihtimallerinin bilincinde olup alım için acele edebilin. BİMde bu hafta hem ürün özellikleri hem de fiyat avantajı ile bizlerin dikkatini çeken ürünler arasında yaz aylarında sık ihtiyaç duyulan ve özellikle arabaların bagajında mutlaka bulundurabileceğiniz örme hamak, 32 parça piknik seti, kamp sandalyesi, otomatik çadır ve karne hediyesi olarak düşünebileceğiniz 12 Jant Bisiklet yer almaktadır.

İndirimlerin detaylarını markalara bölerek paylaştığımız tanıtım yazılarımızın haricinde yazıların içeriğinde sizler için detay verdiğimiz ve haftanın ürünü olarak paylaştığımız fırsatların sizlerin işine gelip gelmediğini net bir şekilde anlamanız için genellikle ürün kullanım geçmişimizle sizlere ürün tanıtımları da hazırlıyoruz. Bim 1 Haziran 2018 içeriğinde de bu ürünlerin kullanım avantajlarını, beklentilerimizi karşılamayan noktalarını farklı yazı başlıkları ile sizlerle paylaşacağız. Bu tarz kampanyaların genele hitap ediyor olması nedeniyle sınırlı stok sorunu yaşattığını yazımızın genelinde birkaç kez paylaştık. Fakat bu kampanyaların haftalık olarak gerçekleşmesi nedeniyle market yetkilileri tarafından özellikle çok talep görmesi nedeniyle kısa sürede tükenen ürünlere bir sonraki haftalarda tekrar yer verildiğinin bilgisini de sizlerle paylaşmamız gerekiyor. Bu nedenle çok istemenize, yakınınızdaki Bim şubesinde bulamadığınız halde farklı şubelerde de aramanıza rağmen satın alamadığınız ürünleri bir sonraki haftalarda yine aktüel kampanya içeriklerinde yine aynı tutarlarda satın alabilme ihtimaliniz bulunmaktadır. Alım için çok aceleniz yoksa mutlaka bir süre kampanya fırsatlarını takip ederek beklemede kalmanızı bunun sizlere maddi avantajının bir hayli fazla olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mehmet dedi ki:

    Kamp çadırı gelsin bidaha acil cok az geldi kalmadı

  2. Şerife dedi ki:

    Lisanslı karekterli cocuk tişörtleri gelsin acil