BİM 1 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

01.01.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 1 Ocak aktüel ürün kataloğunda bu hafta fırsat ürünlerinde muazzam bir indirim mevcut. Kataloğu hala incelemediyseniz bu sayfamızda bulabilirsiniz.

BİM 1 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 1 Ocak Cuma Aktüel Ürünler Katalogu yayınladı.Bu katalog geçen haftaki kataloga göre çok daha dikkat çekici oldu.Bir önceki katalog’da bilmiş olduğunuz gibi Televizyon çok dikkatleri üzerine çekiyordu.Ocak ayının ilk katalogu olan ve 2016 senesine girmemizle beraber çok daha dikkatleri üzerine çeken bu katalog.Gerçekten beklentileri karşılamışa benziyor.Lafı fazla uzatmadan hemen öne çıkan ürünler hakkında yapmış olduğumuz incelemenin detaylarını aktaralım.

BİM 1 Ocak Aktüel Ürünler Katalogu Öne Çıkanlar;

Düdüklü Tencere – Marka: Netlon – Fiyat: 59,90 TL

5 Litre hacme sahip düdüklü tencere gerçekten çok uygun fiyata BİM tarafından satışa sunulacaktır.Sitemiz üzerinden her Cuma yayınlanan aktüel katalogları çok daha erken günlerde sizlere sunuyor ve gerekli incelemeleri yapıyoruz.Bu ürün de ise ön inceleme sonucunda piyasada pek ilgi görmediğini ama fiyat olarak değerlendirebileceğiniz bir türden ürün olduğunu bildirmek isteriz.

Eğer ihtiyacınız var ise almanızı öneririz.

Buhar Kazanlı Ütü – Marka: VESTEL – Fiyat: 115 TL

Gene bir VESTEL ürünü ve gene çok uygun bir fiyat.Buharlı ütüler normal de 150 TL başlayan fiyatlar ile diğer mağazalarda satışa sunulurken , BİM’de durum çok daha farklı.Ürün gerek garantisi, gerek kullanım kolaylığıyla kısa sürede tükeneceğini düşünmekteyiz.

Çelik Çaydanlık – Marka: Görgel – Fiyat: 29,90 TL

Çaydanlık olarak evinizde kullandığınız model ve hangi maddeden yapıldığını bilmiyoruz fakat çelikten yapılan Çaydanlıklar hem daha az pas tutuyor hem de kullanımı oldukça kolay.Ürün uygun fiyatı ile de bizleri cezp ediyor.

Bizim dikkatimizi çeken ve BİM tarafından öne çıkan ürünler yukarıda ki gibidir.

Şimdi sizler için öne çıkmayan fakat indirime giden ürünler hakkında açıklamalarda bulunacağız.

Cam Suyu 5 Litre – Antifrizli – Fiyat: 4,95 TL

Kışlık Çocuk Çorabı – Marka: Comfort Family – Fiyat: 1,95 TL

Ürün gerçekten oldukça kullanışlıdır.Eğer kış için çoraplarınız yok veya az ise bu fırsattan yararlanmanızı öneriyoruz.Gayet uygun fiyata kaliteli bu ürüne sahip olabilirsiniz.Ürünün erkek ve bayan olmak üzere havlu çorap modelleri de vardır ve aynı fiyattır.

Erkek Havlu Çorabı – Marka: Comfort Family – Fiyat: 1,95 TL

Bayan Havlu Çorabı – Marka: Comfort Family – Fiyat: 1,95 TL

Sıcak Çikolata – Marka: SEK – Fiyat: 2,50 TL

Salep 1000ml – Marka: SEK – Fiyat: 4,95 TL

Bu iki ürün kış aylarında içimizi ısıtacağa benziyor.SEK bu içecek türlerinden üretim ve marka tanınırlığı bakımından her ne kadar iyi olsa da, indirime giderek tercih sebebi olabilir.

Duvar Süsü Lisanslı – Fiyat: 9,90 TL

Lisanslı duvar süsü, çocuklarınızın çok hoşuna gideceğini düşünüyoruz.

BİM 1 Ocak Cuma Aktüel Ürünler Katalogu öne çıkan ürünler incelememiz tamamlanmıştır.Sizler için her hafta düzgün olarak detaylı inceleme ve daha kataloglar yayınlanmadan sitemize ekleyerek emek harcamaktayız.İstek , görüş ve ürünler hakkında detayları yorum olarak veya iletişim kısmımızdan iletirseniz çok memnun oluruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.