Bim 10 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

04.08.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...
Bim 10 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 10 Ağustos 2018 fırsat içeriği geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin ciro bakımından en büyük mağaza zincirinin tüm şubelerinde henüz farklı bir kampanyanın geçerli olması nedeniyle sadece dijital ortama özel olarak duyurulmuştur. Üç yılı aşkın süredir sizler için uygun fiyatlı marketlerin haftalık düzenledikleri aktüel kampanyaları incelediğimiz yazı dizimizde vakit kaybetmeden ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmeniz, rakip mağazalar arasında fiyat kıyaslaması yapabilmeniz için liste içeriğini tüm avantajları ve beklentilerimizi karşılamadıkları noktalar ile sizlerle paylaşmak istedik. Sizlerden gelen yorumlar neticesinde bu tarz kampanyalarda genele hitap eden ürünler konusunda stok sıkıntısı yaşıyor olduğunuz yönünde yorumlar alıyoruz. Market yetkilileri kampanya dönemlerinde özellikle müşterilerden gelen talepleri analiz ederek liste içeriklerini oluşturdukları için sizlere tavsiyemiz gelecek haftalarda yeniden sıcak fırsatlar kategorisinde görmeyi talep ettiğiniz ürünleri yorum bölümümüz aracılığı ile çalışanlara sayfamız aracılığı ile duyurmanız olacaktır.

Genellikle hanımların bitmek bilmeyen mutfak ihtiyaçlarına hem ekonomik fiyatlı hem de kalitesiyle kendisini kanıtlamış markalar aracılığı ile yer verilmesi nedeniyle mağazalarda yoğunluk oluşturacak BİM 10 Ağustos 2018 indirimleri sayesinde eksiklerin birçoğu biteceğe benziyor. Bizler ise gerek kendimizin gerek yakın çevremizin kullanım bilgilerinden yola çıkarak, rakip mağazalarla yaptığımız fiyat karşılaştırmalarını da baz aldığımızda BİM Marketler tarafından düzenlenen BİM Aktüel Ürün kataloglarında bu hafta haftanın ürünü olarak sizlerle paylaşacağımız ürünlerden bahsedecek olduğumuzda altını çizerek Melamin Kek Fanusu ve Spatula, LAV Sürahi ve Saklama Kabı Seti, LAV Esta Çay Seti, Chef’s Mini Tava ve Sosluk Çeşitleri, Pratik İpli Doğrayıcı, Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge, Kumtel Set Üstü Ocak ve Philips Buhar Kazanlı Ütü gibi ürünlere dikkat etmeniz gerekliliğinden bahsedebiliriz. Bu ürünlere aktüel kampanya incelememiz sonrasında ihtiyacınız olduğuna karar verdiyseniz büyük bir kitlenin talebinde olacak olması nedeniyle alım açısından hızlı karar vermeniz gerektiğinden bahsedebiliriz. BİM marketlerin şube sayısının da rakip mağazalardan oldukça fazla olması durumunda stok sıkıntısı yaşadığınızda size en yakın farklı bir mağazada şansınızı denemenizi tavsiye ediyoruz.

BİM Market tarafından oluşturulan BİM 10 Ağustos 2018 fırsatları ürün çeşitliliği bakımından bizleri rakiplerine nazaran oldukça fazla tatmin etmiş olsa da ürün çeşitliliğinin zayıf olduğu haftalarda dahi marketlerinde gerekli yoğunlukları oluşturmayı başardıklarından bahsedebiliriz. Bu insanların bilinç altında mağazanın ürünlerinin kaliteli olması ve kampanya içeriklerinde yer almayan ürünlerde dahi klasik market anlayışı ile sektörde faaliyet gösteren mağazalara nazaran çok daha düşük rakamlarla ürün temininin her zaman gerçekleşiyor olması ile alakalıdır. Ürünler ile ilgili nadiren de olsa şikayet konuları ile karşılaşılsa da BİM Müşteri Hizmetleri yetkilileri tarafından oluşturulan aksiyonlar sayesinde müşterilerin sıkıntılarının yine kesinlikle müşteri odaklı çözümlere oldukça makul sürelerde kavuşturuldukları bilinmektedir. Bu da insanların BİM güvencesine daha huzurlu bir yaklaşım sergilemelerine olanak sağlamaktadır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.