BİM 11 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Katalogu

11.12.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 11 Aralık aktüel ürün kataloglarında bu hafta inanılmaz indirim ve fırsat ürünleri mevcut. Bim mağazalarında bu ürünleri sizler için inceledik.

BİM 11 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Katalogu

BİM 11 Aralık Aktüel Katalogu yayınlandı. Sizler için gerekli ön incelemeyi yaptık ve öne çıkan ürünler hakkında detayları sizlere ileteceğiz.Bu sefer ki katalog da gene bir VESTEL ürünü bizleri karşılamaktadır.Lafı fazla uzatmadan hemen detayları aktaralım.

BİM 11 Aralık Aktüel Katalogu öne çıkan ürünler;

Bıçaklı Doğrayıcı – Marka: VESTEL – Fiyat: 49,90 TL

Her ev de gerek katı yiyecekler gerek ise daha da küçültülmesi gereken türden yiyecekler bulunuyor. Bu ürün sizlere bu imkanı sunuyor. Türk üretim firması ve oldukça kaliteli bu ürün ile artık meyvelerinizin suyunu çıkartabilir ve gerek gördüğünüz başka yiyeceklerde de kullanabilirsiniz.

Ürünün yerli imalat olması hem size garanti hizmeti sunarken, bilindik marka olması ise size güven vermektedir. Ürünü BİM mağazalarında bulabileceksiniz fakat kısa süre de tükeneceğini düşündüğümüz için erkenden mağazalarımızı ziyaret etmeniz gerekmektedir.

El Çantası Kabin Tipi – Fiyat: 17,50 TL

Bu ürün de öne çıkanlar listesinde yer almaktadır. Ürün hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığımız için sizi yanlış yönlendirmek istemiyoruz. Markası hakkında yaptığımız ön araştırmaya göre iyi bir ürün, mağaza görevlilerinden yardım alarak çok daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Plastik Mutfak Gereçleri – Fiyat: 2 TL

Her türlü plastik mutfak gereci çok uygun fiyata sizlerle.Gerek saklama kabı olsun, gerek farklı türden plastik her türlü mutfak aletine ulaşabileceksiniz.Bu paket zaten ucuz olduğu için toplu alımlarda her hangi bir indirim uygulanmamaktadır.Ürün garantisi bulunmamaktadır.Ürünü alacak kişilerin diğer yazılarımızda açıkladığımız gibi plastik her ne olursa olsun yiyecekleri bu kaplarda saklamamalarını öneriyoruz.Sebebi yiyeceklerin doğallığına zarar vermesidir.Eğer bir ürünü saklamak istiyorsanız illa, cam kaplarda saklamanızı öneriyoruz.Tabi takdir size aittir.

Oyuncak Yazar Kasa ( Lisanslı Ürün ) – Fiyat: 37,50 TL

Bu ürün gerçekten çocuklarınıza ticareti öğretebileceğini düşünüyoruz. Eğer çocuğunuza ticari zekayı aşılamak istiyorsanız veyahut ticari oyunlar oynamasını uygun görüyorsanız bu ürün tam size göre.

Ürün lisanslı olması size ek bir fırsat sunmaktadır. Ürünün lisanslı olması sayesinde hem size güven veriyor hem de kaliteli bir marka tarafından BİM Katalogu’nda yer aldığı için ayrı bir güven sağlamaktadır.

Yukarıda yer verdiğimiz ürünler için sizler için belirlemiş olduğumuz öne çıkan ürünlerden birkaç tanesidir. Diğer katalog da yer alan ürünler aşağıda sizlere açıklamaya çalışacağız.

Örme Patik ( Ev İçi ) – Fiyat: 2,25 TL

Büyüklerimizin bizlere ördüğü patik kadar rahat olmasa da, fabrika tarafından seri imalat olarak bu ürün çok kısa bir süreliğine bu fiyata BİM mağazalarında yer alacaktır.Ürünü yıkamanızı önermiyoruz.Pamuklu olduğu için yıkadığınız takdirde patik orijinalliğini kaybedecek ve zarar görebilecektir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm ürünler ile beraber BİM 11 Aralık Aktüel Öne Çıkan Ürünler Katalogu tamamlamış bulunmaktayız. Yedi gün sonra tekrar yayınlanacak olan 18 Aralık BİM Katalogu’nda görüşünceye kadar hoş cakalınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.