Bim 11 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

03.05.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (15 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bim aktüel 11 Mayıs 2018 indirimlerinde olduğu gibi sizlerin dikkatini çekeceğini düşündüğümüz ve ürün performans ilişkisi bakımından detaylı incelememizi tamamladık. Bim market raflarında bu hafta satışa sunulacak ürünleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bim 11 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 11 Mayıs 2018 sektöre yön veren konumda olan bir marka katalogu olması nedeniyle geçtiğimiz dakikalarda duyurulmuş ve hemen tarafımızdan detaylı bir analize başlanmıştır. Gerek rakip indirim mağazalarının o haftaya özel olarak hazırladıkları kampanyaları gerek dijital ortamda satışta olan ürünlerin fiyat araştırmasını yaparak sizlere en avantajlı alım listenizi oluşturabilmeniz konusunda yardımcı olabilmek için broşürün tamamını görsel, yazılı ve video anlatım olarak paylaşacağız. Bu sayede internet bağlantısı sağladığınız cihazınızın marka ve modeli fark etmeksizin ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlı olarak listeleyebilir ve sınırlı sürelerde gerçekleştirilen aktüel kampanyalarda ürünlerin sınırlı stoklarla satışta olması nedeniyle stok sorunu yaşamamak adına hızlı bir alım gerçekleştirebilirsiniz. Bimde bu hafta listelenecek sıcak fırsatlar ürünlerine baktığımızda insanların tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan giderebilmeleri amacıyla oldukça geniş ürün yelpazesinde kampanya yapıldığını görüyoruz. Son birkaç hafta hazırlanan fırsat reyonunda Bim bünyesinde bu ürün standartlarına yaklaşılmadığını geçtiğimiz haftalardan çok iyi biliyoruz.

Sektöre yön verdiğinden ve rakipleri tarafından takip edildiğinden sürekli olarak bahsettiğimiz markanın popüler olması klasik market anlayışına muhalif olarak gerçekleştirilen kategorideki tüm hamleleri ilk gerçekleştiriyor olmalarıdır. Bu sayede insanlardan aldıkları yorumlar ve öneriler ışığı altında sürekli olarak kendilerini geliştirmişler, her daim geldikleri noktanın bir adım daha ötesine geçmeye çalışmışlar ve şube sayısını arttırmışlardır. Yakaladıkları kalite çizgisini sürekli olarak arttırmaya çalışmaları ve şube sayısını her daim arttırmaya çalışmaları başlarda sadece kendi öz markaları ile oluşturdukları fırsat kategorisinde alım güçlerinin vermiş olduğu avantajla ulusal anlamda marka bilinirliği her gelir grubu tarafından tasdik edilmiş ürünlere de yer verilmesiyle son bulmuştur. Bim aktüel 11 Mayıs 2018 indirimlerinde olduğu gibi sizlerin dikkatini çekeceğini düşündüğümüz ve ürün performans ilişkisi bakımından haftanın ürünü olarak ele alacağımız Chef’s Tencere Seti 7 Parça, Altus Tost Makinesi, Altus Tost Makinesi ve Xiaomi RedMi 5 Plus Cep Telefonu gibi ürünler çok talep görecek ürünler arasında yer almaktadır.

Öne Çıkan Bazı Ürünler;

  • Xiaomi RedMi 5 Plus Cep Telefonu 999 TL
  • Fakir Dik Durabilen Süpürge 109,90 TL
  • Chef’s Tencere Seti 7 Parça 129,90 TL
  • Casio Kadın Kol Saati 75 TL
  • Fakir Elektronik Ayak ve Topuk Törpüsü 49,90 TL
  • Fakir Hiedra Saç Maşası 49,90 TL
  • Altus AL759 Tost Makinesi 109,90 TL
  • King K903 Shine Saç Düzleştirici Tarak 75 TL
  • Mary Liz Desenli Çay Seti 12 Parça 17,90 TL
  • Tefal Extra Tava 30cm 39,90 TL

Bahsettiğimiz ürünler Bim market 11 Mayıs 2018 tanıtımı sonrasında Bim Market ürünleri hakkında objektif yorumlarımızı içeren ve sizlerin beklentilerinizi karşılayıp karşılamayacağı hakkında net fikir alabileceğiniz inceleme yazılarımızda hali hazırda uygun fiyatlı diye tercih edeceğiniz ürünlere ihtiyacınız olmaması halinde boş yere para vermenizin önüne geçecektir. Listenin içeriğinde her yıl Mayıs Ayı’nın ikinci Pazar günü kutlanana Anneler Günü için özel olarak yer verilmiş ürünler de bulunmaktadır. Bunları tercih etmeniz üzerimizdeki haklarını ne yaparsak yapalım ödememizin mümkün olmadığı annelerimizin beklentilerine karşılık gelen ürünleri, oldukça kaliteli olanlarıyla cazip fiyatlara satın alabilmenizi sağlayacaktır. Kurumsal bir yapıda hizmet vermesiyle beraber aldığınız ürünlerin satılabilirliğinin bozulmaması durumunda sorgusuz sualsiz iade ve değişim seçeneklerinin kullanılabiliyor olması da özellikle hediye alırken acaba beğenir mi sorusunu aklınızdan silmenize yardımcı olacaktır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.