Bim 12 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

26.05.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (16 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bim 12 Haziran 2018 ürün fırsatları standart tarihinde çıksaydı Bim 15 Haziran 2018 olarak adlandırılacaktı fakat belirtilen tarihin 2018 Ramazan Bayramı birinci gününe denk gelmesi ve haliyle marketlerin o gün kapalı olacak olması nedeniyle erken bir tarihte başlatılması market yetkilileri tarafından uygun görülmüştür.

Bim 12 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 12 Haziran 2018 ürün fırsatları standart tarihinde çıksaydı Bim 15 Haziran 2018 olarak adlandırılacaktı fakat belirtilen tarihin 2018 Ramazan Bayramı birinci gününe denk gelmesi ve haliyle marketlerin o gün kapalı olacak olması nedeniyle erken bir tarihte başlatılması market yetkilileri tarafından uygun görülmüştür. Liste içeriğinde yer alan ürünleri farklı detaylarla ele alacak olsak da ilk göz gezdirmemizde ürün çeşitliliğinin yakın zamanda özel bir gün olan Babalar Günü için oluşturulduğu dikkatlerimizi çeken noktalar arasında yer almaktadır. Özellikle babasına hediye arayışında olan kişilerin hem kaliteli hem özel hem de uygun fiyatlı ürünleri alabilmesini sağlayacak aktüel ürün kataloğu içeriğini tüm avantajları ve beklentilerimizi karşılamayan noktaları ile sizlerle paylaşacağız. Babalar Günü için özel ürünlere yer verilse de geçtiğimiz yılın aynı dönemine ait ürün çeşitliliğinden bir adım geride kaldığını düşündüğümüz içerik fiyat avantajıyla bu eksiğini tamamlayacağa benzemektedir.

Babalar Günü özel ürünleri haricinde Bimde bu hafta listelenecek haftanın ürünleri arasında Scooter ve Fakir Buharlı Ütü yer almaktadır. İnsanların scooter ihtiyaçlarının özellikle okulların kapanması ile birlikte arttıkları ve bu ürüne farklı fiyat politikaları ile sahip olabilmeleri nedeniyle marka tarafından düzenlenen fırsat içeriğine bu anlamda yoğun bir talep göstereceklerini tecrübelerimize dayanarak tahmin ediyoruz. Babalar Günü için ise dikkat çekecek ürünler arasında ki bu ürünlerin kampanya başlangıç gününde gün sonunu dahi görmeden tükeneceğini biliyoruz Bim 12 Haziran 2018 içeriğinde Braun Erkek Bakım Seti ve Timberland Erkek Kol Saati gibi ürünler yer almaktadır. Ekonomik olmasının haricinde şık da olan bu ürünlerin Yapı ve Kredi Bankası ile bu bankanın anlaşmış olduğu farklı bankalar tarafından verilen World ve Garanti Bankası ile bu bankanın anlaşmış olduğu farklı bankalar tarafından müşterilerine sunulan Bonus özellikli kredi kartları ile peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor olması ekonomik açından oldukça rahatlatıcı olmaktadır.

Bahsedilen haftanın ürünleri haricinde Bim aktüel 12 Haziran 2018 indirimlerinde sunulan fırsatlar genel anlamda insanların yaz aylarında ihtiyaç duyabilecekleri sezonu olması nedeniyle oldukça pahalı fiyatlara temin edebilecekleri ürünleri düşük kar oranları ile raflarda yer verilmesi şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu tarz kampanyaların ana prensibi her zaman için market şubelerinde yeterli yoğunlukların oluşturulması olması nedeniyle insanların gerçekten ihtiyacı olan ürünleri uygun fiyatlara sunmaları gerekmektedir. Fakat marketlerin fiziki alt yapıları nedeniyle kategori sayısı onlarca olduğu da düşünüldüğünde bunların sınırlı stoklarla gerçekleştirilmesi mümkün olabilmektedir. Bu da insanların çoğu zaman özellikle satın almak istedikleri ürünleri stok sorunu nedeniyle alamamaları ile sonuçlanmaktadır. Fakat gerçek anlamda beklentilerin karşılanabilmesi için çok talep gören ürünlere ileriki aktüel ürün kataloglarında da yer verilmesi sık karşılaşılan bir durum olması nedeniyle alım için yeterli vaktinizin olması durumunda gelecek haftalarda satın alabilme ihtimalinizi değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.