Bim 13 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

26.06.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bim 13 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu detaylı incelememizi tamamladık. Bu hafta raflarda satışa sunulacak fırsat ürünlerini kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

Bim 13 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 13 Temmuz 2018 mağaza sayısı bakımından Türkiye’nin en büyük marketi olma unvanını en yakın rakibine kaptırmış olsa da ciro açısından Türkiye’nin en çok ciro yapan perakende zinciri konumunda olan marka tarafından oluşturulmuş indirim listesi sayfamızda hem görsel, hem yazılı hem de video anlatım ile paylaşılacaktır. Kampanya detaylarının farklı şekillerde paylaşılıyor olması siz ziyaretçilerimizin sayfamızı takip ettiği internet erişimi olan cihaza göre en uygun görüntüyü alabilmeniz amacıyla gerçekleştirilmektedir. Yıllar öncesinde ilk kurulduğu dönemlerde sadece kendi öz markalarına ait ürünlere yer veriyor olmaları ve hatta ticari anlayışları neticesinde kredi kartı ile alışveriş imkanı sunmuyor olmaları nedeniyle yoğun bir şekilde tercih edilmiyor iken zaman içerisinde kendi ürünlerinin kalitelerini kanıtlamaları ve gün geçtikçe kesinlikle bu kaliteden ödün vermiyor olmaları ve bunun haricinde insanların haklı olarak eleştirdikleri kredi kartı ödeme yönteminin olmamasını kredi kartını ödeme yöntemlerine dahil ederek politikalarında değişiklikler yapmaları insanların tercihleri arasında yer almalarına olanak sağlamıştır.

Müşterilerinden aldıkları güç neticesinde sürekli olarak sektörde gelişmeye devam eden marka tarafından oluşturulan Bim 13 Temmuz 2018 fırsatları her hafta bir gelenek haline gelmiş ve günler öncesinden insanlar içeriğinde ne var, ihtiyacımız olan uygun fiyatlı ne alabiliriz araştırmalarını yapmaya başlamışlardır. Bizler de rakip kampanya inceleme sistemlerinden farklı olarak sizler için kampanyanın tüm noktalarını paylaşmamız yanında sizlerin fiyat kıyaslamalarına dahi gerek kalmadan bizlerin tavsiyesi ile Bimde bu hafta haftanın ürünü olarak nitelendirdiğimiz ürünlerin paylaşımını da gerçekleştiriyoruz. Haftanın ürünleri arasında fiyat avantajı ile dikkatlerimizi üzerine çeken avantajlar arasında Güral Porselenin farklı kategorilerdeki ürünleri, Simfer Mikrodalga Fırını, karne hediyesi olarak tercih edilebilecek Lisanslı Paten, Fakir Dual Trex Çift Bıçaklı Doğrayıcı, tam bir fiyat / performans ürünü olan Vestel Venüs 5000 Cep Telefonu yer almaktadır.

Marketlerin düzenledikleri kampanyalarda gerek fiyat avantajları ile gerek ürün çeşitliliği ve bunların son kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılaması açısından her daim takip edilen konumda olan Bim Market düzenlediği Bim 13 Temmuz 2018 indirim içeriği ile de mağazalarında büyük bir yoğunluk yakalayacaktır. Mağazalarda yaşanan yoğunluklar nedeniyle ürün sirkülasyonlarının ister kampanya içeriğinde olsun ister olmasın ürünlerin sürekli tazelerinin, yenilerinin raflarda yerini alıyor olması nedeniyle herhangi bir son kullanım tarihi sorunu, ürünlerin bozuk olma ihtimallerinin oldukça düşük olması ve üreticiler ile tedarikçilerin sürekli olarak çeşitli kriterlerde denetleniyor olmasının sağladığı avantajlar müşteriler için oldukça önemlidir. Sağladıkları fiyat avantajlarını klasik marketlere kıyasla düşük maliyetleri sayesinde mümkün kılıyor olmaları, bunu da büyük ölçüde minimize ettikleri eleman giderleri ile sağlamalarına rağmen tasarım avantajı sayesinde az sayıdaki personelle hızlı iş çıkarıyor olmaları da farklı firmalar tarafından da çalışma sistemlerinin takip edilmesine, uygulanmasına olanak sağlamaktadır. Bim Marketler kalitesini bu verdiğimiz örnekle anlaşılacağı üzere her alanda konuşturmaktadır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.