BİM 14 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

03.10.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 14 Ekim Cuma aktüel ürünler kataloğunu sizler için en hızlı bir şekilde sitemize eklemiş bulunmaktayız. Bu hafta bim mağazalarında hangi ürünler mevcut gelin beraber inceleyelim.

BİM 14 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM tarafından yayınlanan haftalık indirimli aktüel ürünler kataloğu bu hafta 14 Ekim ve 18 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerli olacak. Genel kapsamlı olan 14 Ekim 2016 Aktüel Ürünler kataloğundaki ürünleri inceleyerek yazımıza başlayacağız, sonrasında ürün çeşitliliği diğerine nazaran daha az olan 18 Ekim 2016 tarihli BİM Aktüel ürünler kataloğunda yer alan ürünleri inceleyeceğiz.

BİM tarafından hazırlanan ve BİM 14 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu olarak adlandırılan listede yer alan ürünleri incelemeye başladığımızda ilk olarak Fakir markasına ait olan Fakir Dik Durabilen Elektrikli Süpürge dikkatimizi çekiyor. Fiyatlar birçok markayla kıyaslandığında 87,50 TL gibi uygun bir fiyata satıldığı görülmekte ve sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulan bu ürün 14 Ekim tarihinden itibaren BİM şubelerinde satışa sunulacaktır. Her evde bulunmayan fakat eksikliği zaman zaman mutlaka tespit edilen ve uygun fiyatlı seçeneklerin mutlaka değerlendirilip alınması gereken ürünlerin başında akülü vidalama aletleri gelmektedir. Bu ürünler BİM şubelerinde Aeron marka olarak 75 TL gibi çok uygun bir fiyata satılmaktadır. Teknoloji tutkunlarının yakından takip ettiği ürünler arasında yer alan Taşınabilir Hard Disk adı verilen ürün 1 TB olan geniş depolama hafızasıyla sadece 179 TL’den satışa sunulmuştur.

Havaların serinlemeye başladığı bu günlerde henüz tam anlamıyla ihtiyaç duyulmuyor olsa da ısıtıcıların mutlaka evlerde bulundurulması gerekmektedir. Erkenden uygun fiyata elektrikli ısıtıcı temin etmek isteyen bireylerin 14 Ekim 2016 tarihi itibariyle BİM kampanyalı ürünleri arasında bulabileceği Kumtel Çift Taraflı Isıtıcı 54,90 TL‘den satışa sunulacaktır. 18 Ekim 2016 BİM indirimli ürünler kataloğunda yer alan ürünleri incelemeye başladığımızda turşu sezonunu takip eden satış taktiklerinin inceliklerini görüyoruz. 18 Ekim 2016 Cuma tarihi itibariyle BİM şubelerinde satılacak olan turşu çeşitleri bazı bayanların turşu yapmaktan vazgeçmelerine neden olabilecek fiyat aralıklarında müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Kemal Kükrer markasına ait olan organik üzüm ve elma sirkesi bunun haricinde yine Kemal Kükrer markasına ait olan Organik Nar ekşisi de BİM şubelerinde 18 Ekim 2016 tarihi itibariyle satışa sunulacaktır.

BİM 14 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.