Bim 15 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

26.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu hafta bim 15 aralık 2017 cuma tarihine ait aktüel fırsatlar kataloğunu inceleyip sitemize eklemiş bulunmaktayız. Bim market raflarında yer alacak bu ürünleri kaçırmayın.

Bim 15 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Türkiye’nin en büyük perakende zinciri marka tarafından kısa süre sonra geçerli olacak 15 Aralık Cuma fırsatları geçtiğimiz saatlerde dijital ortamda paylaşıldı. Son olarak 1 Kasım Cuma fırsat detayları yayınlanmış olsa da açıkçası arada bir haftanın aktüel ürün listesinin henüz duyurulmamış olması bizleri şaşırttı. Kısa süre sonra onun da bizlerle paylaşılacağını tahmin ediyor ve en kısa sürede sizlerle detaylı bir şekilde ürün fiyatlarını ve performanslarını paylaşarak sizlerin alım listelerinize ışık tutacağımızı bildirerek inceleme yazımıza devam edelim. Ucuz market dediğimizde akla gelen ilk markalardan olan BİM Market her hafta düzenlediği BİM Aktüel Ürün içerikleri ile market piyasasında ciddi bir rekabet ortamı oluşturmaktadır. Bu rekabet ise şüphesiz son kullanıcıya avantajlı ve kaliteli ürün tedarik edebilmesi açısından büyük avantaj oluşturmaktadır. Geçtiğimiz haftalarda kampanyaya giren ürünlere bu hafta içinde de yer verilmesi ihtiyacı olmasına, tedarik etmek istemesine rağmen alım yapamayan müşterilerin düşünüldüğünü ortaya koymaktadır. Özellikle mutfak gereçleri açısından eksiklikleri olan kadınların büyük ilgi göstereceği indirim fırsatları ülke genelinde yıllardır başarılı bir şekilde hizmet verip kalitesini kanıtlamış markalardan oluşturulmuştur.

Haftanın Ürünü: Fakir Blender Set 95 TL

Son dönemlerde haftalık olarak düzenlenen market kampanyalarında genellikle haftanın ürünü olarak seçtiğimiz Blender Set BİM 15 Aralık 2017 fırsat içeriğinde Fakir markasına ait bir ürünle yine haftanın ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Markanın ekonomik ürünleriyle tanınıyor olması ve fiyatlarına nazaran çok kaliteli ürünleri piyasaya çıkarıyor olması tercih edilebilirliğini bir hayli arttırmaktadır. Bunların yanında satışa sunan market de farklı ticari yapıda olan BİM Market olması nedeniyle insanlar Bim Aktüel Ürün içeriklerinden çok uygun fiyatlara ürünü temin edebilmelerini sağlamaktadır. Fakir Blender Set Özellikleri: Ergonamik tasarım, 750 Watt, paslanmaz çelik mikser, paslanmaz çelik blender, yüksek kapasiteli ölçü kabı, Fıstık, çiğ et, havuç ve soğan gibi malzemeleri parçalamak için ideal doğrayıcı detaylarıyla rakiplerinden ayrılmaktadır. Ürünün motor gücü ortalamanın üstünde olup, farklı marka ve modellerde daha güçlü motorlar bulunmasına rağmen ticari amaç gütmeyen mutfaklarda kullanım için oldukça ideal olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sık kullanılan bir ürün olması nedeniyle 95,00 TL Satış Fiyatı ile Fakir Blender Set insanlar tarafından bir yere giderken hediyelik eşya olarak da değerlendirilebilir. Ekonomik ve işlevsel olması nedeniyle güzel bir hediye seçimi olabilecek ürün şüphesiz aldığınız kişiyi de fazlasıyla mutlu edecektir. Ürünün tahminlerimize göre BİM Market raflarında tek renk seçeneğiyle müşterilerin beğenisine sunulacağını da söylemeden geçmeyelim. Bu sayede market içerisinde en azından renk kargaşası, renk tartışmaları yaşanmayacaktır.

Bayan Bot 34,90 TL

Kış aylarını ülke genelinde yoğun bir şekilde yaşadığımız şu günlerde insanların kışlık ihtiyaçlarını yakın zamanda giderdiklerini tahmin etsek de bazı ekonomik nedenlerle bu güne kadar ayağına bot dahi alamayan insanlar olduklarını tahmin ediyoruz. Bunun bilincinde olan market yetkilileri çok düşük kar oranlarıyla BİM‘de bu hafta raflarına Bayanlar için şık, estetik ve bir o kadar da kaliteli Bayan Bot ürününü 34,90 TL Satış fiyatı ile müşterilerin beğenisine sunacaklardır. BİM Market 15 Aralık indirimlerinde satışta olacak ürün fiyatlarıyla piyasada satışa sunulan birçok üründen uygun olsa da bu durum markanın alım gücünün yüksek olmasına bağlı olarak üreticilerle ciddi anlaşmalar yapıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Yoksa ürünün fiyatı kalitesine göre hakikaten çok uygun düzeyde belirlenmiştir.

Erkek Kışlık Gömlek 27,50 TL

Kış aylarında insanların hastalıklardan uzak durması günlük işlerini yapabilmeleri açısından çok önemlidir. Fakat bazen maddi durumların yetersizlikleri insanların kış aylarında kullanmaları gereken özellikle kıyafetleri bilmelerine, eksiklerini görüyor olmalarına rağmen tamamlayamamalarına neden olmaktadır. İşte bu noktada insanların sezonluk ihtiyaçlarında kaliteli ürünlerle çok cazip fiyatlarla karşımıza çıkan BİM Market gibi indirim mağazaları devreye girmektedir. Erkeklerin kış aylarında dahi yaptıkları işlere göre değişkenlik gösterse de gün aşırı değiştirmeleri gereken kışlık gömlek BİM 15 Aralık 2017 insert içeriğinde Erkek Kışlık Gömlek etiketiyle satışa sunulacaktır. Kışlık Gömlek market raflarında farklı desen ve bedenlerde satışa sunulacağı için ve her gelir grubundan insanın ilgisini çekebilecek kalitede ve fiyatta bir ürün olması nedeniyle alım için acele etmeniz sizin yararınıza olacaktır. BİMde bu hafta kışlık ürün kategorisinde satışa sunulacak olan Erkek Kışlık Gömlek muhtemelen kampanyanın ilk günlerinde büyük bir talep alacaktır.

Bim 15 Aralık Kataloğu

LG PH1 Bluetooth Hoparlör 79,90 TL

Müşterilerinden büyük talepler almaları nedeniyle son dönemlerde elektronik ürünlere de haftalık düzenledikleri kampanyalarda yer vermeye başlayan ucuz marketlerde BİM’de bu hafta 79,90 TL gibi dijital ortamlarda dahi bulunamayacak fiyatlarla LG PH1 Bluetooth Hoparlör satışa sunulacaktır. Kablosuz kullanım kolaylığı sunan ürün teknoloji otoriteleri tarafından yeni nesil teknoloji olarak anılmaktadır. LG markasının güvencesi ile neredeyse Çin Malı ürünlerle aynı fiyatla 2 yıl garanti ile satılması ise ihtiyaç olmasa dahi insanların alsak mı diye düşünmelerine neden olmaktadır.

Chef’s Çift Taraflı Balık Tavası 29,90 TL

Şüphesiz kış aylarının vazgeçilmezi balık genellikle herkes tarafından sevilse de özellikle pişirmek görevini üstlenen kişilerin zorlanmasına neden olmaktadır. Gerek pişirim esnasında etrafa yaydığı baskın koku gerek pişirmesinin diğer gıda maddelerine göre biraz zor olması insanların tercihlerinin farklı olmasına neden olmaktadır. Fakat tava, tencere üretici firmalarının üzerinde yaptıkları çalışmalar neticesinde geçmiş yıllara kıyasla çok farklı balık tavaları üretilmeye başlanmıştır. Genellikle BİM güvencesi ile satışa sunulan Chef’s markasına ait Chef’s Çift Taraflı Balık Tavası 29,90 TL satış fiyatıyla BİM 15 Aralık Cuma fırsatlarında muadilleriyle kıyaslandığında çok uygun sayılabilecek bir satış rakamıyla müşterilerin alımına sunulacaktır. Büyük bir kitle tarafından dijital ortamda yapılan yorumlarda istenildiği, beklendiği düşünüldüğünde BİMde bu hafta raflarda olacak ürünün kısa süre içerisinde tükenebileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Piccola Mondi Oyuncak Mutfak Seti 44,90 TL

BİM Market bünyesinde haftalık olarak onlarca kategoride yüzlerce ürün indirimli olarak satışa sunulsa da biz bu ürünlerden fiyat avantajı ve arz talep meselesi düşünülerek en çok rağbet göreceklerin özelliklerini anlatmaya çalışıyoruz. Ürün incelemeleri yaptığımız yazımızda son olarak çocuk kategorisinde satışa sunulan ve piyasa şartlarında çok daha farklı fiyatlarla satışta olan son dönemlerde çocukların ilgisini çeken Piccola Mondi Oyuncak Mutfak Seti adlı üründen bahsedeceğiz. Ürünün kalitesini, içeriğini detaylı bir şekilde anlatmaya gerek yok aslında. Çocuğunuzun takip ettiği bir alan olması durumunda zaten o ürünü uzun süredir mutlaka istiyordur. BİM Aktüel Ürün listesinde rakiplerle kıyaslandığında çok uygun fiyatlara satışa sunulmuş olması tercih etmeniz gerekliliğini arttırmaktadır.

BİM Market yetkilileri tarafından yılın son ayının tam ortasında müşterilerin beğenisine sunulan Aktüel Ürün içeriği genel anlamda uzun araştırmalar sonucunda insanların talepleri ve beklentileri değerlendirilerek oluşturulmuştur. İnsanların beklentilerini en uygun fiyatlarla sunmaya çalışan market tarafından düzenlenecek diğer kampanyalar da vakit kaybetmeden sayfamız aracılığıyla sizlerle paylaşılacaktır. Bilinçli tüketici olmanın ilk adımı olan fiyat araştırması yapma detayını sizler de yerinizden dahi kalkmadan tamamlamak isterseniz sayfamız aracılığıyla yapılan inceleme yazılarını takip etmelisiniz. Gelecek haftalarda oluşturulacak indirim listeleri içeriğinde sizlerin de talep ettikleri ürünlerin yer almasını istiyorsanız sayfamız aracılığıyla yorum bölümünü kullanarak marka yetkililerinin sesinizi duymasını sağlayabilirsiniz.

BİM 15 Aralık 2017 Kataloğu

Ürünleri Videolu Olarak İzleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Kezban dedi ki:

  Mama sandalyesi gelsin lütfen

 2. zaaaaa dedi ki:

  snopy sn388 gelsin lütfen

 3. Ayse dedi ki:

  Mama sandalyesi ne zaman gelir

 4. Fatma dedi ki:

  Brillant beyaz halıları yine gelsin istiyoruz