Bim 15 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

08.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bim 15 Eylül 2017 cuma tarihine ait aktüel ürünler kataloğu detaylı incelememizi tamamlayıp sitemize eklemiş bulunmaktayız. Bim market raflarında yer alacak bu fırsat ürünlerini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bim 15 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Piyasaya girdiği ilk günden beri, dar gelirliler için mükemmel fırsatlar sunan BİM, özellikle haftalık olarak sunduğu aktüel ürünleriyle de, tüm ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor. Uygun fiyatlı, toptan fiyatına perakende satışlarıyla her zaman ön planda olan firmanın BİM 15 Eylül Aktüel Ürünleri sayesinde, yine ihtiyaçlarınızın birçoğunu sorunsuz olarak karşılayabilirsiniz.

Bu hafta, 28 adet farklı ürünü mağazalarında bulabileceğiniz BİM’de, uygun fiyata erişeceğiniz ürünleri aşağıda sizler için inceledik. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; tüm ürünler belli sayıda stoklarla sınırlıdır. Bunun için, ihtiyacınız olan ürünlere en kısa zamanda erişmek ve mağazaları ziyaret ederek satın almak oldukça mantıklı bir adım olacaktır.

BİM 15 Eylül Aktüel Ürünleri

İlk dikkat çeken ürünlerin, hatta en önemli ürün olarak gösterilecek olan Kumtel 3’lü Ankastre Seti yer almaktadır. Davlumbaz, Ankastre Ocak ve Ankastre Fırın içeriğiyle dikkat çeken bu ürün, sadece 649 TL’e satışa sunulacak. Mutfağınız için vazgeçilmez malzemelerden oluşan bu ürünü satın alabilirsiniz.

Mutfağınızı donatmanız için farklı ürünlere bakacak olursak; Chef’s 22 cm kızartma tenceresi 29 TL, Chef’s 28 cm Wok Tava 19 TL, Chef’s 3’lü Sahan Seti 45 TL, Chef’s 3’lü Tava Seti 39 TL, Chef’s 2’li Güveç Seti 45 TL ve Chef’s Saha 9.90 TL olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra; Bambu Meyvelik 14.90 TL, Bambu Bulaşıklık ise; 23.90 TL ile satışa sunularak, mutfak için gerekli olan tüm gereçlerinize problemsiz ve uygun fiyata sahip olmanız sağlanmaktadır.

Evinizde sizlere yardımcı olacak Fantom Elektrikli Süpürge 169 TL, Fakir Blender Set 89.90 TL, Fakir Buharlı Ütü 89.90 TL ve Fakir Elektrikli Şofben 99.90 TL’e satışa sunulacaktır.

Mutfak ve ev gereçleriyle sınırlı olmayan BİM 15 Eylül Aktüel Ürünleri, Raflı Çalışma Masasını 89 TL ve Standart Çalışma Masasını 45 TL’e satışa sunarak, okulların açılmasına kısa bir süre kala, çocuklarınıza güzel bir sürpriz yapmanızı sağlıyor.

Kırtasiye ürünlerine gelecek olursak; Fatih Tüp Boya Kalemi 5.90 TL, Pensan Standart Evrak Rafı 6.50 TL, Mikro Silgi 5’li 3.50 TL, Fatih Kurşun Kalem 5’li 4.50 TL, Pensan İşaretleme Kalemi 3’lü 4.50 TL, Pelikan Stick Yapıştırıcı 20g 3.45 TL, Tiko Hazneli Silgili Kalemtıraş 3.95 TL, Pensan Silgili Kurşun Kalem 4’lü 2.90 TL ve Vipex A4 Renkli Hazır Kitap Kapı ise; 1.45 TL fiyatıyla satışa sunulacak..

Okulların çok kısa bir süre sonra açılacağını düşünürsek, bu ürünler gerçekten mükemmel bir önem kazanmaktadır. Çocuklarınızın okul ihtiyaçlarınız BİM 15 Eylül Aktüel Ürünleri arasında seçerek satın alıp, bütçenizi sarsmadan fazla masraftan kurtulmayı başarabilirsiniz.

Son olarak katalogda oyuncaklar ve dekoratif ürünler yer almaktadır. Dekoratif Kase, Tabak ve Gondol 9.50 TL/tane satılırken; Römorklu Traktör 6.90 TL’den satışa sunulmaktadır.

BİM’deki uygun fiyatlı ürünler tam anlamıyla bütçe dostu olarak karşınıza çıkarken, birçok eksiğinizi de gidermenizi sağlamaktadır. Teknolojik ürünlerden kırtasiye malzemelerine, mutfak malzemelerinden banyo malzemelerine kadar her şey sizleri bekliyor.

Bim 15 Eylül 2017 Kataloğu

Ürünleri Videolu Olarak İzleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.