BİM 16 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

11.08.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 16 Ağustos aktüel ürünler kataloğu hızlı bir şekilde sitemize eklenmiş bulunmaktadır. Birbirinden güzel ve her bütçeye uygun bu ürünleri bim marketlerinden satın alabilirsiniz.

BİM 16 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM yaz aylarının başlamasıyla birlikte haftada bir yayınlamış olduğu indirimli ürünler listesini haftada iki sefer yayınlamaya başlayarak müşterilerinin şubelere olan ilgisini daha da arttırmayı hedeflemiştir. BİM tarafından insanların faydalanmaları için hazırlanan aktüel ürünler kataloğunun ilki 16 Ağustos 2016 tarihinde kasalarda uygulamaya başlanacaktır.

16 Ağustos 2016 İndirimli ürünler kataloğu diğer aktüel ürünler kataloğuna göre ürün çeşidi ve kapsamı az olan kampanya olarak tanımlanabilmektedir. Aktüel listede daha çok turşu sezonun başlamasıyla birlikte turşu hazırlığında olan hanımların ilgisini çekecek ürünlere yer verilmiştir. Seğmen markasıyla yapılan anlaşma neticesinde BİM market şubelerinde indirimli olarak satılmaya başlanan limon tuzu, defne yaprağı ve tane karabiber adlı ürünler stoklarla sınırlı olup ihtiyaç halinde mutlaka değerlendirilmesi gereken fiyatlardan satışa sunulmuştur.

Turşu ve saçla sezonunun başladığı bu günlerde insanların turşu yapabilmek için en çok ihtiyaç duydukları ürünlerin başında cam kavanozlar gelmektedir. Yıllardan beridir cam sektöründe kalitesini kanıtlamış olan Paşabahçe markasının cam turşu kavanozları 1 litre ve 3 litrelik çeşitleriyle indirimli olarak BİM şubelerinde satışa sunulmuştur.

BİM tarafından bu hafta için gerçekleştirilecek indirimli ürünler listesinin bir tanesi de 19 Ağustos 2016 Aktüel indirimli ürünler kataloğu olarak kasalarda geçerli olacaktır. Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte tatile gidecek olanların sürekli ihtiyaç duydukları kabin tipi valiz adlı ürün indirimli ürünler listesinde 45 TL’den satılmaktadır. Geçtiğimiz haftalarda da indirimli ürün listesinde yer alan Chef’s marka tencere tava seti ve krep tava adlı ürün bu hafta da aktüel ürünler kataloğunda yer almaktadır. Geçtiğimiz haftalarda sınırlı sayıdaki stoklar nedeniyle ürünü temin edemeyenlerin bu hafta hızlı davranmalarında fayda var. BİM market tarafından hazırlanan 19 Ağustos 2016 indirimli ürünler listesinde çocuklar için de ürünlere yer verilmiştir. Yaz sezonunda okulların kapalı olmasına bağlı olarak sürekli aileleriyle iç içe olan çocukların oyuncak isteklerinin bu dönemde artması normal karşılanmalı ekonomik anlamda zorlamayacak ve kalite anlamında üst sıralarda yer alan Disney Bas Bırak Araba 9,90 TL gibi uygun fiyattan tercih edilmelidir. Çocuklar için 4 TL’den satılan misketler geçmiş yıllarda bizlerin olduğu kadar ilgilerini çekmiyor olsa da alternatif olarak değerlendirilmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.