Bim 16 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

06.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (112 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Fırsat ürünleri incelememizde bu hafta bim 16 mart 2018 tarihli indirimli ürünler kataloğu ile karşınızdayız. Bu hafta ki bim market raflarında satışa sunulacak olan ürünleri kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Bu kaçırılmayacak fırsatlar ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Bim 16 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Sektöre ilk girdiği dönemleri dahi hatırladığımız BİM Market’in günümüzde gelmiş olduğu nokta o dönemlerde kurucuları tarafından dahi tahmin edilmezdi. Klasik market anlayışına bir isyan olarak gördüğümüz kendine has tarzla, kendine has ürünlere yer vererek faaliyetlerine başlayan marka ilk dönemlerde kredi kartı geçmiyor olması ve sigara satışı gerçekleştirmiyor olması nedeni ile insanlardan olumsuz eleştiriler alsa da günümüzde tekel ürünlerini bulundurmuyor oluşunu hala devam ettiriyor olsa da kredi kartını aldıkları tepkilerin haklı olduğuna kanaat getirmiş olacaklar ki aktif etmişlerdir. Bunun haricinde insanlara haftalık olarak düzenledikleri fırsat kampanyaları ile adına Aktüel Ürün Katalogları adını verdiği liste ile hizmet vermekte ve onların oldukça uygun fiyatlarla, gerek sezonluk ihtiyaçlarını gerek genel ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlamaktadır. Yazımızın devamında ele alacağımız fırsat katalogu ise Bim 16 Mart 2018 indirimleri olarak anılmakta olup, görsel olarak da ürün çeşitliliğini sizlerle paylaşacağız.

Geçmiş yıllardan bu yana haftalık olarak düzenledikleri fırsatları aynı gün başlatan ve bunu Bim 16 Mart 2018 içeriğinde de devam ettiren marka artık kampanyaları ile insanlarda bir alışkanlık oluşturmuştur. Gözlemlediğimiz kadarı ile insanlar artık ihtiyaçları olmasa dahi market şubelerine BİM Cuma fırsatları bünyesinde ziyaret gerçekleştirmekte ve ihtiyaçları olmadığı halde cazip fiyatlı ürün görmeleri halinde talep oluşturabilmektedir. Özellikle sıcak fırsat kategorisinde tüm markaların gerçekleştirdiği gibi ürünlerin sınırlı stoklarla listelenmesi ise gerçekten ihtiyacı olanların ürünlere erişim problemi yaşamasına neden olmaktadır. Bu nedenle bizlerin sizlere tavsiyesi alım için kampanya gününde market açılışına çok yakın saatlerde sizlere en yakın Bim Market şubesinde yerinizi almanız gerektiği olacaktır.

Bim katalog 16 Mart 2018 fırsatlarını ürün çeşitliliği açısından incelediğimizde Bim’de bu hafta listelenecek ürünlerin rakip firmalara kıyasla oldukça kapsamlı olduğunu görüyoruz. Özellikle Vestel markasına ait akıllı cep telefonunun fiyat – performans ilişkisi açısından oldukça tatmin edeceği gerçeğini vurgulayarak sizlerin cep telefonu ihtiyacı olması durumunda mutlaka bir sonraki yazımızda gerçekleştireceğimiz Vestel Venüs E2 5000 Cep Telefonu incelemesi yazısını okumanızı tavsiye ediyoruz. Kendi kullandığım cep telefonu modeli olması nedeni ile telefon hakkında merak ettiklerinizi ciddi anlamda tatmin edici şekilde anlatım gerçekleştireceğimden emin olabilirsiniz.

[minima-alert alert_text=’Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.’ alert_color=’danger’ alert_header_text=”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 23 YORUM
 1. nurgul dedi ki:

  Granit tencere takımı gelsin lütfen en kısa zamanda

 2. Emre dedi ki:

  Taş desenli yapışkanlı folyo ne zaman gelecek

  1. Aktüel Ürün Kampanya dedi ki:

   Bim müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak ürün getirmektedir. Kısa süre içerisinde istediğiniz ürünün gelmesi muhtemeldir.

 3. Nur dedi ki:

  taraftar battaniyeleri gelsin

 4. Hasan dedi ki:

  teşekürler bim 👍

 5. Ela dedi ki:

  Tablet gelsin

 6. Pelinsu dedi ki:

  10 tlye olan parfümlerden tekrar gelsin

 7. İpek dedi ki:

  Guvec tipi duduklu gelsin

 8. Kader A. dedi ki:

  Patates dilimleyici gelsin

 9. Özlem Ş. dedi ki:

  Ahşap duvar rafi lütfen

 10. Mine dedi ki:

  Sıcak silikon tabancası gelsin

 11. Nisa dedi ki:

  Sıcak silikon tabancası ve dolap içi deterjanlık gelsin

 12. Mustafa dedi ki:

  Otomobil torpido ve klima temizleme ürünü gelsin lutfen

 13. Kadir dedi ki:

  Çocuk bisikleti gelsin 3 tekerlek

 14. Tülin dedi ki:

  Bebek filesi gelsin

 15. Defne dedi ki:

  Fırın kek kalıbı gelsin

 16. Şeyma dedi ki:

  Topuklu lütfen

 17. Kübra dedi ki:

  Dikiş makinası gelsin çünkü kapış kapış gidiyor

 18. Derya dedi ki:

  Lav gold cay seti gelsin recellite gelsin lutfen

 19. Tugba dedi ki:

  Hali yıkama makinesi gelsin lütfen

 20. Esra dedi ki:

  Mikrodalga gelsin lütfen hep fırın geliyor.

 21. Gülsüm dedi ki:

  Lütfen dalin çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı getirir misiniz

 22. Merve dedi ki:

  love spring su seti gelsin bimmmm