☰ Menü

Bim 16 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Fırsat ürünleri incelememizde bu hafta bim 16 mart 2018 tarihli indirimli ürünler kataloğu ile karşınızdayız. Bu hafta ki bim market raflarında satışa sunulacak olan ürünleri kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Bu kaçırılmayacak fırsatlar ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Sektöre ilk girdiği dönemleri dahi hatırladığımız BİM Market’in günümüzde gelmiş olduğu nokta o dönemlerde kurucuları tarafından dahi tahmin edilmezdi. Klasik market anlayışına bir isyan olarak gördüğümüz kendine has tarzla, kendine has ürünlere yer vererek faaliyetlerine başlayan marka ilk dönemlerde kredi kartı geçmiyor olması ve sigara satışı gerçekleştirmiyor olması nedeni ile insanlardan olumsuz eleştiriler alsa da günümüzde tekel ürünlerini bulundurmuyor oluşunu hala devam ettiriyor olsa da kredi kartını aldıkları tepkilerin haklı olduğuna kanaat getirmiş olacaklar ki aktif etmişlerdir. Bunun haricinde insanlara haftalık olarak düzenledikleri fırsat kampanyaları ile adına Aktüel Ürün Katalogları adını verdiği liste ile hizmet vermekte ve onların oldukça uygun fiyatlarla, gerek sezonluk ihtiyaçlarını gerek genel ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlamaktadır. Yazımızın devamında ele alacağımız fırsat katalogu ise Bim 16 Mart 2018 indirimleri olarak anılmakta olup, görsel olarak da ürün çeşitliliğini sizlerle paylaşacağız.

Geçmiş yıllardan bu yana haftalık olarak düzenledikleri fırsatları aynı gün başlatan ve bunu Bim 16 Mart 2018 içeriğinde de devam ettiren marka artık kampanyaları ile insanlarda bir alışkanlık oluşturmuştur. Gözlemlediğimiz kadarı ile insanlar artık ihtiyaçları olmasa dahi market şubelerine BİM Cuma fırsatları bünyesinde ziyaret gerçekleştirmekte ve ihtiyaçları olmadığı halde cazip fiyatlı ürün görmeleri halinde talep oluşturabilmektedir. Özellikle sıcak fırsat kategorisinde tüm markaların gerçekleştirdiği gibi ürünlerin sınırlı stoklarla listelenmesi ise gerçekten ihtiyacı olanların ürünlere erişim problemi yaşamasına neden olmaktadır. Bu nedenle bizlerin sizlere tavsiyesi alım için kampanya gününde market açılışına çok yakın saatlerde sizlere en yakın Bim Market şubesinde yerinizi almanız gerektiği olacaktır.

Bim katalog 16 Mart 2018 fırsatlarını ürün çeşitliliği açısından incelediğimizde Bim’de bu hafta listelenecek ürünlerin rakip firmalara kıyasla oldukça kapsamlı olduğunu görüyoruz. Özellikle Vestel markasına ait akıllı cep telefonunun fiyat – performans ilişkisi açısından oldukça tatmin edeceği gerçeğini vurgulayarak sizlerin cep telefonu ihtiyacı olması durumunda mutlaka bir sonraki yazımızda gerçekleştireceğimiz Vestel Venüs E2 5000 Cep Telefonu incelemesi yazısını okumanızı tavsiye ediyoruz. Kendi kullandığım cep telefonu modeli olması nedeni ile telefon hakkında merak ettiklerinizi ciddi anlamda tatmin edici şekilde anlatım gerçekleştireceğimden emin olabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (111 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5 üzerinden 4,77)
Loading...
Yorumlar (23 yorum)
nurgul
nurgul #
- 21:09

Granit tencere takımı gelsin lütfen en kısa zamanda

Emre
Emre #
- 18:02

Taş desenli yapışkanlı folyo ne zaman gelecek

    Aktüel Ürün Kampanya
    Aktüel Ürün Kampanya #
    - 19:07

    Bim müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak ürün getirmektedir. Kısa süre içerisinde istediğiniz ürünün gelmesi muhtemeldir.

 Nur
Nur #
- 15:53

taraftar battaniyeleri gelsin

 Hasan
Hasan #
- 15:48

teşekürler bim 👍

 Ela
Ela #
- 15:34

Tablet gelsin

 Pelinsu
Pelinsu #
- 02:46

10 tlye olan parfümlerden tekrar gelsin

 İpek
İpek #
- 00:16

Guvec tipi duduklu gelsin

 Kader A.
Kader A. #
- 22:05

Patates dilimleyici gelsin

 Özlem Ş.
Özlem Ş. #
- 21:03

Ahşap duvar rafi lütfen

 Mine
Mine #
- 19:37

Sıcak silikon tabancası gelsin

 Nisa
Nisa #
- 19:35

Sıcak silikon tabancası ve dolap içi deterjanlık gelsin

 Mustafa
Mustafa #
- 17:21

Otomobil torpido ve klima temizleme ürünü gelsin lutfen

 Kadir
Kadir #
- 16:54

Çocuk bisikleti gelsin 3 tekerlek

 Tülin
Tülin #
- 16:11

Bebek filesi gelsin

 Defne
Defne #
- 16:09

Fırın kek kalıbı gelsin

 Şeyma
Şeyma #
- 14:22

Topuklu lütfen

 Kübra
Kübra #
- 14:20

Dikiş makinası gelsin çünkü kapış kapış gidiyor

 Derya
Derya #
- 14:17

Lav gold cay seti gelsin recellite gelsin lutfen

 Tugba
Tugba #
- 19:06

Hali yıkama makinesi gelsin lütfen

 Esra
Esra #
- 13:15

Mikrodalga gelsin lütfen hep fırın geliyor.

 Gülsüm
Gülsüm #
- 11:59

Lütfen dalin çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı getirir misiniz

 Merve
Merve #
- 22:57

love spring su seti gelsin bimmmm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


DMCA.com Protection Status