BİM 18 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Katalogu

18.12.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 18 Aralık aktüel ürün broşürlerinde bu hafta birbirinden uygun fiyatlara kaliteli ürünler mevcut. Bu sayfada bim mağazalarında yer alacak ürün ve fiyatlarını bulabilirsiniz.

BİM 18 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Katalogu

BİM 18 Aralık Aktüel Katalogu yayınlanmadan sitemize detayları bir şekilde incelemesini yazmak istedik. Hiçbir site de bulamayacağınız kataloga sadece sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cuma günü indirime girecek ürünler hakkında gene dikkat çeken bir teknoloji ürünü oldu.Bu ürün CASPER VİA V3 oldu.Bu güzel tablete çok uygun bir fiyata sahip olabileceksiniz.Detayları aşağıdaki öne çıkanlar listemizde okuyabilirsiniz.

BİM 18 Aralık Cuma Aktüel Katalogu Öne Çıkanlar;

Casper VIA V3 – Fiyat: 499 TL

Ürün CASPER tarafından üretilmiştir. Garantisi mevcut olan bu tablet gerçekten piyasada sağlam bir satış hacmine sahiptir.Firma satış hacmini daha da arttırmayı düşündüğü için , bu ürün de ciddi indirime gitmiştir.İşin bir de BİM tarafıyla yapılan fiyat konusunda pazarlık sürecinden sonra bu ürün 499 TL gibi çok uygun bir fiyata BİM mağazalarında bulmanıza olanak sağlanmıştır.

Ürün hakkında yapmış olduğumuz detaylı incelemeye gelecek olursak. Çevremizde kullanan tanıdıklarınız var ise CASPER pek de öveceklerini sanmıyorum. Çünkü yukarıda da belirttiğimiz gibi, satış hacmi çok yüksek olan bu marka maalesef ürün kalite konusunda vasat kalmaktadır. Eğer gerçekten iyi bir tablete bu fiyatı zaten verebiliyorsanız eğer SAMSUNG marka tablet almanızı öneririz. Sebebine gelecek olursak hem daha kaliteli hem de performans açısından sizi bir adım ileri taşıyacaktır. Piyasada çok uygun bir fiyata bulabileceğiniz tablet çeşitleri olsa da kaliteleri tartışılabilir olabilmektedir.Fakat SAMSUNG ürünlerinde bunu kesinlikle yaşamayacaksınız.Bu tamamı ile bizim tavsiyemizdir , ürünü alıp almamak konusunda nihai kararı siz vereceksiniz.

Şişme Kadife Puf Koltuk – Fiyat: 19,90 TL

Çok uygun bir fiyata küçük de olsa bir koltuk alabilirsiniz. Bunu nerelerde kullanabilirim diyecek olanlarınızı duyuyor gibiyiz. Bu ürün pikniğe giderken ufak bir tabure görevi görecektir. Hem rahat olması sebebiyle evinizde belli bir köşeye koyup dinlenmenizi veya çocuk odanıza koyup çocuklarınızın kullanmasını sağlayabilirsiniz. Hal böyle olunca bu fiyatı da kaçırmayacak birçok kişi olacaktır.O sebepten ötürü mağazalara erken gitmeyi unutmayınız.

Erken gidilmediği takdirde “ Ürün maalesef tükenmiştir “ gibi yanıtlarla karşılaşacaksınız.

Şişme Koltuk – Fiyat: 139 TL

İşte bu ürün yukarıdakinden çok daha farklıdır.Ürün boyut olarak çok uygun ve evinize koyun hiç diğer koltuklardan ayırt edemeyeceğiniz şekilde kullanışlıdır.Genellikle köylerde kullanılır bu tarz koltuklar fakat gerek rengi gerek kolay kullanımıyla tercih sebebi olabilir.

Ürünün fiyatı her ne kadar bazı kişiler için “ Efendim bunun yerine gider adam gibi koltuk alırım.” Gibi ifadeler kullansalar da bu ürünün çok büyük miktarda satılacağı düşüncesindeyiz.

Çek-Bırak Araba ( Lisanslı Oyuncak Araba ) – Fiyat: 9,90 TL

Lisanslı olarak BİM mağazalarında satılan bu kaliteli oyuncak arabayı çocuklarınız çok seveceğe benziyor.

Yukarıda öne çıkan BİM 18 Aralık Cuma Aktüel Katalog listesini sizlere aktardık.Liste ve incelemelerimiz hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.