BİM 19 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

06.05.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 19 Mayıs 2017 tarihli aktüel ürünler kataloğu bu hafta yine adından fazlasıyla söz ettirmeye devam ediyor. Market raflarında yer alacak ürünleri detaylı inceleyip sitemize ekledik.

BİM 19 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM Market yıllardır hizmet verdiği indirim mağazacılığı sektöründe genelini kendi markalarıyla oluşturmuş olduğu kampanyalar ile insanların büyük ilgisini çekmektedir. BİM ilk açıldığı günden bu güne kadar sürekli olarak şubeleşmeye önem vermiş ve yurdun her yöresine ulaşmayı başarmıştır. Şubelerinin her bölgeye yayılmış olması her gelir grubuna hitap etmesinin önünü açması nedeniyle her gelir grubuna hitap eden ürünlere başarılı bir stratejiyle indirim kampanyalarında yer vermektedir. Rakip markalarla fiyat karşılaştırması yapabilmeniz için sizlere BİM haftanın indirimleri kategorisinde yer alan ürünleri detaylı bir şekilde paylaşıyoruz. Bu sayede sizlerin bilinçli tüketici olma yolunda en temel adımlardan birisi olan aynı kalitedeki ürünü uygun fiyatla satın alabilmenizi sağlıyoruz. Kısa süre sonra BİM şubelerinde yer alacak indirim detayları BİM 19 Mayıs 2017 fırsatları başlığı altında sizlerle paylaşılacaktır.

İndirim fırsatlarının cezp edici oranlara sahip olması nedeniyle büyük yoğunluk yaşatacağını düşündüğümüz BİM 19 Mayıs 2017 indirim listesini incelemeye başladığımızda Piknik Çantası 24,50 TL’den, Hamak 9,90 TL’den, Piknik Örtüsü 3,90 TL’den, Çift Musluklu Semaver 39,90 TL’den, Plastik Kare Servis Tabağı 6’lı 9,90 TL’den ve Piknik Termos 15 Litre 24,90 TL’den BİM Market müşterilerinin beğenisine sunulacaktır. İncelemeye devam ettiğimiz BİM Aktüel Ürün katalogu içeriğinde Çakmak Taşlı Kamp Ocağı 24,90 TL’den, Plastik Piknik Seti 13,90 TL’den, Plastik Salıncak 24,90 TL’den, Trekking Ayakkabı 32,50 TL’den ve Sofra Bezi 5 TL’den BİM market raflarında yer alacaktır.

BİM tarafından geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen indirim kampanyasıyla kıyasladığımızda fiyat olarak bizleri tatmin eden BİM 19 Mayıs 2017 içeriğinde Lav Taşlı Tüplü Mangal 59 TL’den, Otomatik Çadır 89,90 TL’den, Pedallı Traktör 85 TL’den, Kapaklı Yuvarlak Saklama Kabı 7’li 29,90 TL’den ve Bardaklı Termos 39,90 TL’den stoklarda olacaktır. BİM haftanın indirimi listesinde son olarak Piknik Termos 11 Litre 34,90 TL’den, Solar Aydınlatma Sistemi 99 TL’den, Orta Boy Valiz 109,90 TL’den, Lisanslı Uçurtma 8,50 TL’den ve Lüks Şark Kilim 11,50 TL’den kampanyada sınırlı sürelerde satışta olacaktır.

BİM 19 Mayıs 2017 Kataloğu

Bim aktüel ürünleri bölgesel olarak mağazalara gelmektedir. Kataloglarda Gösterilen ürünler her mağaza için geçerli olmayabilir. Ürünlerin size en yakın mağazaya gelip gelmediğini öğrenmek için mağazanıza danışınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 20 YORUM
 1. Ömer dedi ki:

  Ben bimde markayı toptan fiyatına hiç görmedim hep markalı ürünler i aynı fiyat diğer firmalara göre

 2. Tugba dedi ki:

  Dekoratif tabak ve glitte tras seti gelsin lutfen

 3. Meyra dedi ki:

  Çocuk pike gelsin lütfen ne zamandır bekliyorum

 4. banu dedi ki:

  bu istedikleriniz heryerde var özellikle internet alışverişlerinde daha uygun fiyatlarla

 5. ahmet dedi ki:

  inverter kaynak makinesi gelsin lütfen

 6. elif medine dedi ki:

  katlanır yatak istiyorum teşekkürler

  1. elif medine dedi ki:

   ketıl istiyorum.

 7. Bimbimbim dedi ki:

  Gitar gelsin lutfennnnnnnnnnnnn

 8. Cevahir dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerin son zamanlarda fiyatları önceye göre arttı mı banamı öyle geliyor

 9. Şennur Yalturak dedi ki:

  Metal tepsili sehpa istiyoruz.

 10. Derya dedi ki:

  Teflon tart,baton,kelepçeli kek kalıpları gelsin lütfen

 11. Ravza dedi ki:

  Çocuklar için küçük su sebili gelsin lütttfennn

 12. Yüsra dedi ki:

  Oyuncak yazar kasa gelsin lütfen

 13. Linda dedi ki:

  Salata-sebze kurutucu gelsin lütfen

 14. aynur dedi ki:

  nehir granit sade bıçak ve servis seti gelsin lütfennn

 15. Asli dedi ki:

  Kazanli mikser gelsin litfen

 16. Ceren dedi ki:

  Cocuk nevresım takımları gelsın

 17. Fusun dedi ki:

  Gelen ürünler 1 tane geliyor onuda bimde çalışanlar tanıdıklarına ayırıyor ve biz mağdur oluyoruz müşterilerimiz olarak saygılarımla…

  1. Hayri GÜLSUNAR dedi ki:

   FUSUN HANIM DOĞRU SÖYLÜYOR EY YETKİLİLER

   1. Mustafa dedi ki:

    Ben de BİM personeliyim ve bu yasak kimse bunu yapmıyor emin olun