BİM 2 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Katalogu

29.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 2 Ağustos Salı aktüel rün kataloglarında birbirinden güzel fiyatlar sizleri bekliyor. Birçok kaliteli ürün her bütçeye uygun fiyatlar ile bim mağazalarında satışa sunulacaktır.

BİM 2 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Katalogu

BİM ilk açıldığı dönemlerde market sektöründe farklı bir soluk oluştursa da başlangıç aşamasında gerek çalışanların dağılımı, gerek kredi kartının geçmeyişi, gerek sigara satılmayışı ve gerekse raf sistemi dolayısıyla yadırgansa da aradan geçen yıllar marketçilik sektöründe kendi sınıfında lider konumuna gelmesine neden olmuştur. BİM market zincirleri marketçilik sektörüne farklı bakış açıları getirerek her hafta düzenli olarak müşteri dostu indirimler yapmayı bir gelenek haline getirmiş ve arkasından gelen rakiplerinde kendilerinin örnek almalarını sağlamıştır.

Haftanın Cuma günlerinde geçerliliği olan indirimli ürünler listesi önümüzdeki günlerde 2 Ağustos 2016 tarihinde marketin tüm şubelerinde geçerliliğini koruyacak. Bu da demek oluyor ki Cuma günleri olan indirimli ürünler listesi artık Salı günleri de yayınlanmaya başlayacak. Sadece yaz aylarında mı Salı günleri indirimli ürünlerin listeleneceği yoksa yılın tamamında mı haftanın iki günü aktüel ürün listelemesinin yapılacağı hakkında henüz net bir açıklama yok.

2 Ağustos 2016 aktüel ürünler BİM kataloğunu incelemeye başladığımızda gözümüze ilk çarpan ürün olarak kağıt havlu ve tuvalet kağıdını görüyoruz. Queen marka olarak tercih edilen ürünler şüphesiz her evde sürekli olarak kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Bu nedenle bu kadar uygun fiyatlı ürün için kişinin stok yapmaması için bir neden göremiyoruz. Bayanların belirli yaş aralığında her ay düzenli olarak kullanmak zorunda oldukları hijyenik pedlerde de bu hafta büyük bir indirim söz konusu. Çok reklamı yapılmayan bilindik marka olmasa da scarlett olarak tercih edilen hijyenik pedlere normal ve gece olmak üzere iki çeşidinde de indirim yapılmış. BİM’in kendi şubeleri için üretmiş olduğu ürünlerin kalitesi geçtiğimiz yıllarda çok tartışılsa da insanların sürekli tercih ediyor olmaları ve bariz büyük sıkıntılar yaşanmamış olması ürünlerin sürekli reklamı yapılan ürünlerle pek farkı olmadığını da ortaya koymaktadır. Bu nedenle bayanların BİM ürünü olan hijyenik pedlerde Scarlett markasına bir şans vermemesi için herhangi bir neden gözükmemektedir. Her arabada hatta her evde bulunması gereken anlık ufak dökülme gibi kazalarda, tozlanmalarda kısa vadeli çözümler üretebilmek için tercih edilebilecek Mr. Green gibi tanıdık bir markanın ürünü olan oto temizleme bezi de 2,75 TL’den satışa sunulacaktır. Diğer alışverişlerinizin yanında bu ürünü de uygun fiyatından dolayı sepetinize eklemeyi unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.