BİM 20 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

20.11.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 20 Kasım broşürlerinde oldukça uygun fiyatlara kaliteli ürünler mevcut. Bu hafta bim mağazalarında raflarda yer alacak ürünleri sizler için inceledik.

BİM 20 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

20 Kasım BİM Aktüel Ürünler Katalogu incelememize başlıyoruz.Bu  sefer ki katalog’da ilk dikkatimizi çeken ürün CASPER tablet oldu.Ürün hakkında detaylara aşağıda yer vereceğiz.

Casper Nirvana N220 Tablet/Notebook – 625 TL

Tabletleri genellikle kalitesiz marka çok uygun fiyata marketlerine getiren BİM bu sefer kaliteyi yüksek tutup fiyat oranını diğer marketlerle aynı seviyede tutmuştur.Ürün fiyatına göre işlemcisi ve hızı gayet iyi bir üründür.N220 modeli zaten piyasada ciddi anlamda satış hacmi yakalamış ve hızla tükenmektedir.Eğer çocuğunuzun için tablet almayı düşünüyorsanız , bu tablet hız ve performans olarak uygundur.

Puf yelek kapşonlu

Kış ayları yaklaşıyor diyoruz her katalog paylaşımında bu tarz kış ürünlerinde ciddi indirim olmaktadır.Bu ürün hem yaz hem kış kullanılabilmektedir.Ürünümüz çok sık tercih edilen bir giyim ürünüdür.49,50 TL fiyatı ile hemen herkes bu fiyata bulabilirim dese de aynı kalitede olmayacağı düşüncesindeyiz.Ürünümüz renk seçenekleri her ne kadar katalog’da çok gözükse de hızla tükenme ihtimaline karşılık , erken gitmenizde fayda vardır.

Şarj aleti taşınabilir – 21,50 TL

Günümüzde teknoloji bağımlılığı hat safa da , her ne kadar bu ürünün alınması taraftarı olmasak da sizler için eğer ihtiyacınız var ise almanızı öneririz.Ürünü normal de aynı elektrik watt 50 TL aşağı bulmanız güç iken yarı fiyatından da aza indirilmiş durumdadır.Alan kullanıcılar telefonunu bir yandan da riske atmaktadırlar çünkü bu şarj aletlerinin telefonlara zarar verdiği ve bataryayı bitirdiği söylenmektedir.

Bayan Uzun Mont – Fiyatı 75 TL

Bir önceki katalogumuzda erkek bot gelmişti ve bayan botu geleceğini söylemiştik fakat görünen ki bot yerine mont geldi.Fiyatı çok uygun olan bu montu 2 renk seçeneği ile alabiliyorsunuz.Kırmızı ve siyah renkleri çok tercih edilen renkler olduğu için BİM bu iki rengi mağazalarında yer vermeye karar vermiş.Ürün BİM Aktüel de ikinci dikkatimi çeken ürün oldu.Piyasada aynı tarz da montlar 100 TL başlayan fiyatlarla satılırken BİM gene uygun fiyatını bir kez daha bizlere kanıtlamış oldu.

Erkek ayakkabı – 35 TL

Klasik erkek ayakkabı , markası her ne kadar bilindik olmasa da fiyatı cazip olduğu için tercih edebilirsiniz.Ayakkabının bu kadar ucuz olması belki de yaz ayları bittiğinden ötürü olduğunu düşünmekteyiz.Bota olan ilginin artmasıyla beraber ayakkabı üreticileri fiyatları oldukça aşağıya çekerek pazardan paylarını almak istiyorlar.Ürünü eğer alıp dolaba atarsanız yazın sizin için iyi bir alternatif olacağı düşüncesindeyiz.

Sade tırtıklı patates cipsi – 2,40 TL

Artık öne çıkan ürünleri tamamladık biraz da bu tarz yiyecek kampanyalarını size aktarmak istiyoruz.Normal fiyatı aile boyu olduğu için 3 TL olan PATİTO markalı cips kısa bir süreliğine %40 indirimle BİM marketlerdeki yerini alacaktır.

BİM 20 Kasım Aktüel Ürünler incelememize bu ürünle son verir iken , yapmış olduğumuz incelemeler hakkında yorum ve görüşlerinizi bize iletirseniz minnettar oluruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.