BİM 21 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

03.04.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 21 Nisan 2017 tarihli aktüel ürünler kataloğu detaylı incelememizi tamamlayıp sitemizde yayınladık. Bim market 21 Nisan 2017 kataloğunda kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor.

BİM 21 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM fırsatları kategorisinde yazdığımız inceleme yazılarının altında yer alan ve sizlerden gelen yorumları detaylı bir şekilde incelediğimizi belirterek yazımıza başlayalım. Bu yazılarımızda bazen sizlerden bizlerin tanıtımını yaptığımız ürünlerin bulunduğunuz bölgedeki mağazalara gelmediği için sitem dolu yorumlara rastlayabiliyoruz. Öncelikle yaptığımız inceleme yazılarının BİM tarafından duyurulan listelerin sizlerin tek bir kaynaktan takip edebilmesi ve fiyat incelemesi yapabilmesi için derlendiği bilgisini vererek başlayalım. Genel itibariyle listede yer alan ürünlerin BİM tarafından kendi kamyonları aracılığıyla kendi depolarından şubelerine yönlendirildiği bilinse de bazı ürünlerin sadece bölgesel olarak şubelere sevk edildiği bilgisini verebiliriz. Bu nedenle listemizde yer alan ürünleri kendi şubelerinizde bulamadığınızda farklı bir bölgede veya şehirde bu ürünün olabileceğini unutmamalısınız. Daha sonradan ihtiyacınız olan bir ürün olması halinde farklı şehirlerde olan akrabalarınızdan, yakınlarınızdan ve dostlarınızdan sizlere ürün temini konusunda yardımcı olmalarını iletebilirsiniz. Sizlerin detaylı bir şekilde fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz BİM İnsert kampanyaları arasında bu hafta BİM 21 Nisan 2017 kampanya incelemesi ile karşınızda olacağız.

BİM Cuma fırsatları olarak adlandırılan ve özellikle geçerli olduğu ilk günlerden ürünler tükenene kadar büyük bir yoğunluğun yaşanmasına neden olan fırsat indirimleri listesi BİM 21 Nisan 2017 içeriğini ele almaya başladığımızda 12 Jant Bisiklet 69,90 TL’den, Çift Desenli Tek Kişilik Nevresim Takımı 39 TL’den, Tasarımcı Büyük Lego 625 Parça 24,90 TL’den, Pepeenin Evi Oyuncak Bloklar 19,90 TL’den ve Monsuno Oyun Seti 15,90 TL’den sınırlı sürelerde satışta olacaktır. BİM Aktüel Ürün katalogları detaylarını incelemeye devam ettiğimizde Işıklı Çocuk Spor Ayakkabı 18,50 TL’den, Çocuk Polo Yaka T-Shirt 7,50 TL’den, Lisanslı Disney Çantalı Aktivite Seti 17,50 TL’den, Oyuncak Şenliği 4,90 TL’den, Oyuncak Şenliği 14,90 TL’den ve Dalin Çamaşır Yumuşatıcısı 2000ml 6,95 TL’den indirimli bir şekilde BİM şubelerinde müşterilerin beğenisine sunulacaktır.

Kampanya fırsatlarıyla bizlerin gönüllerinde taht kurmaya hazır olan BİM 21 Nisan 2017 insert içeriklerinde ayrıca Lisanslı Çocuk Sıvı Sabun 500ml 5,95 TL’den, Colgate Çocuk Diş Macunu 75ml + Diş Fırçası 5,95 TL’den, 3’lü Lisanslı Kız / Erkek Çocuk Çorap 7,95 TL’den, 3 Tekerlekli Bisiklet 32,50 TL’den ve Nenuco Bebek 29,90 TL’den kampanyada olacaktır. BİM insert indirimleri listesinde son olarak Fileli Bayan Ayakkabı 22,50 TL’den, Lisanslı İnteraktif Quiz 19,50 TL’den, Fotofun Renkler Rakamlar 6,50 TL’den, Kız Çocuk Tayt T-Shirt Takım 12,90 TL’den, Bas Git Mini Arabalar 6,50 TL’den ve Taşınabilir Şarj Aleti 29,90 TL’den aktüel fırsat ürünleri kategorisinde satışta olacaktır.

BİM 21 Nisan 2017 Kataloğu

Bim aktüel ürünleri bölgesel olarak mağazalara gelmektedir. Kataloglarda Gösterilen ürünler her mağaza için geçerli olmayabilir. Ürünlerin size en yakın mağazaya gelip gelmediğini öğrenmek için mağazanıza danışınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 27 YORUM
 1. talha dedi ki:

  seramik tart kalıbı getirirmisiniz

 2. Elmira dedi ki:

  Bebek müzikli oyun halısı getırirmisiniz

 3. SACİT dedi ki:

  cocuk odası perdesi istiyoruz bölgesel olMASIN

 4. Merve dedi ki:

  Çocuk perdesini 10 tane mağazaya sordum 1 tanesi hariç hiç bir mağazaya gitmemiş. Tekrardan gelmesini istiyoruz

 5. berra sude dedi ki:

  Stres çarkı gelsin

 6. Burak dedi ki:

  Stres çarkı denilen şey gelecek midir bim’e ?

 7. birsen dedi ki:

  güngören subelerine ayna istiyoruzz

 8. birsen dedi ki:

  sabah kalkip ayna aramaya gittim bimlere yok efendim bölgesel olarak geliyormuş.bu bize haksizlik degilmi????

 9. Tülay demirbaş dedi ki:

  Porselen yumurta tavası gelsin lutfen ve çok gelsin kalmiyo sonra

 10. NURCAN BOZDAĞ dedi ki:

  kütahya kahvalti seti istiyorum

 11. Seda dedi ki:

  Kahvalti seti gelsin

 12. Elif dedi ki:

  Kahvalti takimi gelsin

 13. aydan dedi ki:

  3 litrelik çelik termos istiyorum

 14. saliha dedi ki:

  Mama sandalyesi istiyoruzzzzz yine gelsin.

 15. Aslı dedi ki:

  BMW akülü motosiklet gelsin.bekliyorum uzun süredir

 16. Sevilay dedi ki:

  Kütahya porselen yemek takımı gelsin

 17. Meryem dedi ki:

  Kütahya porselen yemek takımı gelsin

 18. Ilhan dedi ki:

  Nerdiven istiyoruz

 19. Seda dedi ki:

  Mutfak tartisi getirirmisinz

 20. Rabia dedi ki:

  Aynali taki dolabi veya boy aynasi ayakliii getirin

 21. meral dedi ki:

  Kahvaltı takımı gelsin

 22. Fatma dedi ki:

  Anavarza marka krem bal polen cesitleri gelsin koli koli alacagim.tadi muhtesem

  1. ersağ dedi ki:

   ne işe yarıyor Fatma Hanım 🤔

 23. Hatice dedi ki:

  Tartı lutfenn

 24. Hatice dedi ki:

  Tarti istiyorum ne zaman gelecek ?

  1. Özlem dedi ki:

   Hakmara 20 nisan da geliyor. Çok güzel digital bence bir inceleyiniz. Iyi günler

 25. seher dedi ki:

  kahvaltı takımı istıyoruzzz