BİM 22 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

15.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 22 Temmuz aktüel ürün broşüründe bu hafta her eve lazım olabilecek ürünler ve uygun fiyatları ile karşımıza çıkmaktadır.

BİM 22 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yeni aktüel ürünler kataloğunun marketlerde geçerli olduğu gün gelecek haftanın indirimli ürünlerini öncelikle dijital ortamlarda duyurmaya başlayan BİM 22 Temmuz itibariyle geçerli olacak katalog ürünleri hakkında da detayları bugün itibariyle paylaşmıştır.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte taşınma sezonu da açılmış bulunmaktadır. Marketler haliyle insanların taşınma ve dekorasyon işlemlerinde ihtiyaçları olan ürünlere indirimler uygulayarak sirkülasyonu arttırmayı hedeflemektedirler. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan BİM market indirimli ürünler listesinde yer alan ahşap dolabın muadili olan bir ürünün; 8 bölmeli çift kapaklı ahşap dolabın BİM güncel indirimli ürünler listesinde de yer almasının en büyük sebebi buyken, diğeri ise marketlerin birbirlerinin fiyatlarını, ürün gamlarını sürekli takip ediyor olmasıdır.

Ekonominin küçük ev aletlerinde, hediyelik eşyalarda hızlı akmasının en büyük nedenlerinden birisi yeni evlenecek çiftler için yapılan çeyiz, ev hazırlıklarıdır. Kar marjlarının normal fiyatlardan satıldığı durumlarda yüksek olduğu bu sektörde talebin de çok olması nedeniyle BİM indirimli ürünler listesine bu kategorilerde birçok ürünü her hafta dahil etmekte ve bu ürünler marketlerdeki sınırlı stoklar nedeniyle ancak sıkı bir takip ve hızlı olma şartıyla satın alınabilmektedir. BİM aktüel ürünler kategorisinde bahsettiğimiz tarz ürünlerin başında bu hafta Chef’s marka tava, Chef’s marka derin tencere gelmektedir. Chef’s marka ürünler yüksek talep görmektedir. Chef’s marka ürünleri kullananların yorumları incelendiğinde genellikle fiyatına göre yüksek performans elde edildiği görülmektedir.

BİM 22 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğunda yer alan bir diğer her eve lazım ekonomik ürün de takı ve aksesuar dolabıdır. Bayanların hiç olmadığını iddia etseler de özellikle yatak odalarını ve giyinme odalarını düzenli toplamadıkları zamanlarda dağıtacak kadar takı ve aksesuarları vardır. Evde bu şekilde oluşabilecek dağınıklığın önüne geçmek için BİM indirimli ürünler kategorisinde satışa sunulan Junior Takı ve Aksesuar Dolabı yaklaşık 40 TL gibi ekonomik bir fiyata satın almak mümkündür. Yine bu tarz ürünlerden sayabileceğimiz ve evin boy aynası ihtiyacını gidermek için kesinlikle yeterli gelebilecek kalitede ve ebatta olan Çekmeceli Boy Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı ise yaklaşık 100 TL gibi bir rakamdan BİM marketlerinde satışa sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.