BİM 23 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

13.09.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 23 Eylül aktüel ürünler kataloğunda bu hafta hangi ürünler indirimde gelin beraber inceleyelim .BİM aktüel Salı ve Cuma ürünleri neler hemen bakalım.

BİM 23 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM market sektöründe indirimli ürünler listesiyle zirveye oynamaya devam ediyor. Açıldığı ilk dönemlerde gerek raf sistemi, gerek marketlerin büyüklüğüne oranla çalışan sayısının azlığı gerek kredi kartı geçmeyişi, gerekse sigara satışının olmayışı nedeniyle halkımız tarafından yadırganmasına rağmen günümüzde şube sayısı bakımından, ürün çeşitliliği bakımından zirveye oturmuş durumdadır. Açılış konseptinden günümüze kadar değişiklikler yaparak ilerleyen bir anlayışa sahip yönetimle bu başarıyı elde etmesi kaçınılmazdır. Şube sayısının fazla olmasının vermiş olduğu avantajla birlikte markalarla yapmış olduğu anlaşmalar her hafta çok çeşitli ürünlerde indirim fırsatları sunmalarına vesile olmuştur.

BİM 23 Eylül 2016 aktüel ürünler listesi geçtiğimiz günlerde BİM indirimli ürünlerini takip eden kitlenin beğenisine sunulmuştur. Market sektöründe özelikle cuma günleri BİM ürünlerini takip eden kitlenin fazla olması nedeniyle bu yazımızda 23 Eylül 2016 BİM aktüel ürünler listesinde yer alan ürünleri inceleyeceğiz. BİM 23 Eylül 2016 aktüel ürünler listesinde yer alan ürünleri incelemeye başladığımızda genellikle oto aksesuar ürünlerine yer verildiğini görüyoruz. Black&Decker markasıyla yapılan anlaşmaya bağlı olarak şarjlı araç süpürgesi 115 TL’den, Havuzlu oto paspası 35 TL’den park sensörü ise 59,90 TL’den satışa sunulmuştur. Özellikle kış aylarında aküsü zayıf olan araçların ilk çalışması esnasında problem yaşadığında problemin kolay yoldan çözümü için şart olan akü takviye kablosu 13,90 TL’den araçlarda mutlaka bulunması gereken ürünler arasında yer alan Mapeks markasına ait olan yangın tüpü ise 17,50 TL‘den satışa sunulmuştur.

Haftada iki defa yayınlanan indirimli ürünler listesinin bir tanesi de 27 Eylül 2016 tarihinde geçerli olacaktır. Katalogda yer alan ürünler incelenmeye başlandığında özellikle BİM için üretilen Peripella markasına ait Peripella Kakaolu Fındık Kremasının 750 gramlık paketi 8,50 TL’den sık tercih edilen markalar arasında yer alan Lipton markasına ait Lipton Yellow Label Çay 900 gramlık paketlerde 16,95 TL’den satışa sunulmuştur. Yine Lipton markası kadar bilinirliği olmasa da sık tercih edilen çay markaları arasında yer alan Ofçay Hazine Demlik Süzen Poşet Çay 15 gramlık paketler halinde 30 adetli toplu kutu içerisinde 11,95 TL’den satışa sunulacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.