Bim 23 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

08.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (80 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bu yazımızda da sizlere yine farklı gelir ve yaş grupları tarafından barındırdıkları ürün çeşitliliği nedeni ile yoğun bir talep göreceğinden emin olduğumuz Bim 23 Mart 2018 indirimlerini paylaşacağız.

Bim 23 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

1995 yılında faaliyetlerine başlayan ve günümüzdeki şube sayısıyla kıyaslandığında oldukça düşük bir rakam olan 21 mağaza ile hizmet veren BİM Market o günlerden bu günlere kendi öz markalarının büyük kitlelere ulaşmasını sağlayarak başarılı bir şekilde gelmiştir. Başarısının sırrı dijital ortamda birçok yazıya konu olan BİM Marketler bizim gözümüzde marka bilinirliği yüksek olmayan ürünlerde belirli bir kalitenin altına kesinlikle düşmemesi, sürümden kazanmayı hedeflemesi nedeni ile oldukça uygun fiyatlarla ürün satışı gerçekleştirmesi ve şube giderleri ile birlikte eleman giderlerini minimum seviyede tutması ile başarmıştır. Tüm bu noktaları özellikle uygun fiyatlı ürün almak isteyen ve kaliteden de ödün vermeyen bilinçli tüketicilere haftalık olarak hazırladıkları BİM Aktüel Ürün listeleri ile sunan marka bu konuda da günümüzde oldukça fazla talep görmektedir. Bu talep şüphesiz geçtiğimiz saatlerde sadece dijital ortama özel olarak duyurusu yapılan ve yazımızın devamında görsel, video olarak ürün detaylarını ele alacağımız Bim 23 Mart 2018 fırsatlarında da yaşanacaktır.

Geçtiğimiz hafta BİM Aktüel Ürün içeriklerinde yer verilen iPhone X modelinin yaşattığı yoğunluk kadar olmasa da Bim market 23 Mart 2018 indirimlerinde yer alan fırsatların da farklı gelir gruplarına hitap ettiğini ve bu sayede özellikle altını çizerek fiyat avantajlarından bahsedeceğimiz ürünlerin oldukça kısa sürelerde tükeneceğini belirtebiliriz. Özellikle farklı renk ve desen seçenekleri bulunan ürünlerin hem görsel anlamda dikkat çekenleri hem de insanlar tarafından yoğun talep alabilecek bedenleri, numaraları ürünlerin gerek sıcak fırsat olarak sunulabilmeleri, gerek marketlerin fiziki alt yapıları nedeni ile sınırlı stoklarla mağazalarda yer alması nedeniyle çabuk tükeneceği nedeni ile acele etmeniz gerekmektedir.

Bim’de bu hafta ne var sorusuna detaylı bir şekilde cevap verdiğimiz Bim katalog 23 Mart 2018 başlıklı yazımızda sizler de gelecek haftalarda yer almasını istediğiniz ürünleri Bim Market yetkililerinin görebilmesi için en alt bölümde yer alan ve sadece saniyeler içerisinde yorumunuzu iletebileceğiniz yorum bölümünü kullanarak belirtebilirsiniz. Market yetkililerinin hazırladıkları aktüel kampanya içeriklerinde dijital ortamlardaki müşteri taleplerini yoğun bir şekilde takip ettiklerini ve ürün gamını bu şekilde geliştirdikleri yaklaşık 3 yıldan beri gerçekleştirdiğimiz kampanya tanıtımları tecrübemiz ile sabittir.

[minima-alert alert_text=’Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.’ alert_color=’danger’ alert_header_text=”]

[minima-special special_title=’Bim 23 Mart 2018 Video Kataloğu ‘ special_desc=’‘ special_bg_color=’danger’ special_button_text=’Video Konusuna Gitmek İçin Tıklayın’ special_button_color=’primary’ special_button_link=’https://www.aktuelurunkampanya.com/bim-23-mart-2018-video-katalogu.html’ special_button_size=’md’ special_button_icon=”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Sakine dedi ki:

  Mutfak dolap içi Rafı ve düzenleyici den ve deterjanlik dolap içine asılan lütfen çok getirir misiniz? Hemen tükeniyor, alamadim.

 2. Sakine dedi ki:

  Mutfak dolap içi Rafı ve düzenleyici,
  Deterjanlik dolap içine asılan,
  Dik duruş korsesi,
  Tulumba tatlısı için geniş ağızlı duy çeşitleri ve krema torbaları silikonlu,
  Hassas ciltler için ve dar bölgeler için Epilasyon aleti uygun fiyata.
  Ayrıca Samsung Galaxy S5-S7 çift sim kartlı,3GB Ram,16GB dahili hafıza depolama alanı olan 600-700 arası uygun fiyata kiliflariyla birlikte cep telefonu lütfen acil gelsin.30 Mart kataloğunda görmek istiyorum.

 3. neriman dedi ki:

  bambu bulaşık kurutmalık ve elma sepeti gelmesini çok istiyorum

 4. Medine dedi ki:

  Çocuklar için sıvı geçirmez yastik alez gelsin büyükler içinde gelsin çok ihtiyacım var

 5. Medine dedi ki:

  Çift mekanizmali stor perde gelsin lütfen acil

 6. Medine dedi ki:

  Çift mekanizması stor perde gelsin lütfen acil

 7. Pınqr dedi ki:

  Kalın maşa gelsin lütfen.

 8. Serkan dedi ki:

  Işıklı klavye ve kütahya porselen pembe güllü yemek takımı gelsin lütfen

 9. Defne dedi ki:

  PEMBE BEYAZ AYAKLI LAMBADER GELSIN LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN

 10. Tuğba dedi ki:

  Scooter gelsin

 11. Hasret dedi ki:

  Teşekkürler 🙂

 12. Abdullah dedi ki:

  4K jvc televizyonu tekrar bekliyoruz

 13. Merve dedi ki:

  Küçük çaydanlık gelsin

 14. Canan dedi ki:

  Hoby krem gelsin

 15. Canan dedi ki:

  Bim markete solon çiçek gelsin canlı

 16. Özlem dedi ki:

  Çift kişilik alez ve lastikli çarşaf gelsin