Bim 25 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

19.05.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (81 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bim 25 Mayıs 2018 sıcak fırsatları geçtiğimiz günlerde duyurulmuştur. Raflarda satışa sunulacak fırsat ürünlerini kaçırmayın. Bim marketlerde müşteri memnuniyeti yine üst düzeyde devam ediyor.

Bim 25 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 25 Mayıs 2018 sıcak fırsatları geçtiğimiz günlerde duyurulmuştur. İndirim mağazacılığı kısıtlı sürelerde, kısıtlı stoklarla hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleri müşterilerine sunmayı hedefleyen markalar olup bu yolda faaliyetlere başlayan ilk marketlerden de Bim Market yıllardır başarılı bir çizgi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Ulusal anlamda ün yapmış markalara günümüzde fırsat kategorisinde yer veriyor olsa da ilk kuruldukları dönemlerde sadece kendi tedarikçileri ve üreticileri ile yapmış oldukları anlaşmalar neticesinde bu tarz ürünlere yer vermesi Türk halkının marka bilinirliğine özellikle gıda sektöründe verdiği önem nedeniyle yavaş bir başlangıç yapmış olsalar da günümüzde yılların verdiği güven ile bu ürünlerde de tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır. İnsanların çok uygun fiyatlara tanınmış markalara ait ürünleri alabiliyor olmaları ise şüphesiz her geçen gün arttırdıkları mağaza sayısına bağlı olarak alım güçlerinin de sürekli artarak firmalarla oldukça cazip satın alma anlaşmaları yapıyor olmaları neticesinde mümkün olmaktadır.

Sıcak fırsat kategorisinde ürün listeleyen indirim mağazalarının her biri geleneksel bir hal alması nedeniyle haftalık aktüel ürünler listelemekte ve bunların detaylı tüm incelemelerini her biri için video, görsel ve yazılı olarak sayfamızda ayrı başlıklar halinde bulabilirsiniz. Bu incelemelerin haricinde kampanyaların genelinde diğer fırsat ürünlerinden fiyat ve performans ilişkisi ile diğerlerinden ayrılan ve yoğun talep yaşayacakları nedeniyle kısa sürede tükenecek ürünleri haftanın ürünleri olarak gördüğümüzden ürün inceleme sayfalarında detaylı bir şekilde ele alıyoruz. Bim 25 Mayıs 2018 kampanyasında da bu tarz inceleme yazılarına yazımızın yayına alınmasının hemen ardından yer vereceğiz. Bu yazılarımız ile genellikle ürünlerin kendi kullanımlarımız ve yakın çevremizdeki kullanımlarından kazandığımız tecrübeleri sizlerle paylaşarak ürünlerin avantajlarını ve beklentilerimizi karşılamayıp bizleri hayal kırıklığına uğratan yönlerini sizlerle objektif bir şekilde paylaşıyoruz. Bu sizlerin sırf uygun fiyatlı olması nedeniyle ihtiyacınız olmayan veya ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılamayacak ürünleri satın almanızın kesinlikle önüne geçmektedir.

Marketin satış stratejisi gereği Bİmde bu hafta listelenecek tüm ürünler geniş bir ürün yelpazesine sahip olarak sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı mağazaların tümünü gezmenize gerek kalmadan tek bir noktadan gidermeniz için avantajlar sunulmaktadır. Bim 25 Mayıs 2018 içeriğinde yazımızın bir bölümünde bahsettiğimiz üzere sizlere avantaj sunacağını düşündüğümüz ve kampanyaları takip eden büyük bir kitle tarafından talep edileceği için diğer ürünlere nazaran oldukça kısa sürelerde tükeneceğinden emin olduğumuz detaylar arasında JVC 50″ UHD Uydu Alıcılı Smart Led Tv, Raflı Tv Ünitesi, Fakir Blender Seti ve 229 TL fiyatıyla Elektrik Süpürgesi yer almaktadır. Bu ürünler hemen herkes tarafından talep edilecek genele hitap eden ürünler olması nedeniyle inceleme yazılarımızdan gerçekten ihtiyacınızı karşılayıp karşılamayacağı konusunda kararınızı vererek kampanyanın başlangıç tarihi olan 25 Mayıs Cuma günü alım kararı aldıysanız mutlaka sizlere en yakın Bim şubesine uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.