BİM 27 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

16.10.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Ekim ayına ait son katalog olan bim 27 ekim 2017 broşürü yayınlandı. Bim market raflarında bu hafta yine müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

BİM 27 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM marketler zinciri son yapılan araştırmalara göre her ne kadar ülke genelindeki şube sayısı bakımından en büyük marka olma durumunu kaybetmiş olsa da hala sektörün en tepesinde yer almaktadır. BİM marketlerin sektörün tepesinde yer alması ürünlerinin fiyat be performans açısından üst segmentte yer alması ve insanlarda yılların verdiği bir alışkanlık olmasından kaynaklanmaktadır. Hala ciro bakımından Türkiye’nin en büyük perakende zinciri konumunda olan BİM Marketler özellikle Cuma günleri düzenledikleri BİM Aktüel Ürün kampanyaları ile şubelerde büyük yoğunluk yaşanmasına sebep olmaktadır. Farklı kategorilerde yer alan onlarca ürünün indirimli olarak satışa sunulduğu kampanya kısa süre sonra tüm şubelerde geçerli olacak olup yazımızda BİM market 27 Ekim 2017 başlığı altında incelenecektir. Yazımızda ürün bazında indirimlerden ve haftanın ürününden bahsedilecektir.

Ürün çeşitliliği bakımından geçtiğimiz haftalardaki kendi indirim listelerini, rakiplerin bu haftaki indirim kataloglarını geride bırakan BİM Aktüel Ürün fırsatları yani BİM 27 Ekim 2017 içeriğinde yer alan ürünleri incelemeye başladığımızda; Aeron 3 Parça Makine Set (Akülü Vidalama – Darbeli Matkap – Avuç Taşlama) 159 TL’den, Heifer Lehim Tabanca 29 TL’den, Takım Çantası 21″ 24,90 TL’den, Heifer Şerit Metre 9,50 TL’den, Kuvvetli Montaj Yapıştırıcı 5 TL’den ve Bayan Suni Deri Ayakkabı 34,90 TL’den raflarda olacaktır. İndirim oranlarıyla sizlerin cebinizi güldürecek kampanyada yer alan ürünleri incelemeye devam ettiğimizde Piramit Bloklar 17,90 TL’den, Saten Mega Hurç 14,95 TL’den, Yüzük Kek Kalıbı 24,90 TL’den, 3 Parça Kek Kalıbı Seti 29,90 TL’den, 12’li Muffin Kek Kalıbı 14,90 TL’den, Kek Kapsülleri 1,35 TL’den, Tek Kullanımlık Krema Poşetleri 3,90 TL’den ve Silikon Pasta Spatula 3,50 TL’den kampanyalı olarak satışta olacaktır.

BİM Aktüel fırsatları içeriğinde yer alan her ürün piyasa fiyatlarının altında satışa sunulsa da bazı ürünler gerek özellikleri ve performansları gerek ciddi anlamda uygun fiyatları ile haftanın ürünü kategorisinde ele alınabilmektedir. BİM Aktüel 27 Ekim 2017 fırsatlarında haftanın ürünü olarak ele alacağımız ürün Avuç Taşlama, Akülü Vidalama ve Darbeli Matkap ürünlerini bir arada bulunduran Aeron 3 Parça Makine Set olarak belirlenmiştir. 159 TL’lik satış fiyatıyla raflarda olacak olan Aeron 3 Parça Makine Set Özelliklerinden bahsedecek olursak; Voltaj : 230 V, Frekans: 50 Hz, Giriş Gücü : Max 500 W gibi detaylardan bahsedebiliriz. Aeron 3 Parça Makine Set mağazaların sınırlı alt yapıları nedeniyle her şubede az sayıda satışa sunulacaktır.

BİM 27 Ekim 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Hasan dedi ki:

  Pompa gelsin yaz geldi

 2. Mina dedi ki:

  Bambu ürünler yine gelsin nolurr🙏

 3. Emine aras dedi ki:

  Uzun zamandir patates dilimleyici getirmenizi istiyorum neden getirmiyorsunuz

 4. Nail dedi ki:

  Tras makinesi getirin

 5. Melek dedi ki:

  Ya su sebili gelsin İzmir de varmış oraya gelcekmiş bide akülü araba

 6. şamil yeşildemir dedi ki:

  tezgah testere fiyatı tek fiyatımı bu kimse inanmıyor taksitidir bu diyorlar 119 tl tek fiyatımı?

 7. Fethiye Tuna dedi ki:

  In ok set üstü ocağı kaçırdım çok aciiiiiiiiiiiiil bekliyorum

 8. Özlem dedi ki:

  Kahve fincanları gelsin o sade beyaz 15 Tllik olanlardan lütfen.

 9. Semih dedi ki:

  Cep telefonu gelicekmi