BİM 27 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

27.11.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 27 Kasım aktüel ürün kataloğunda bu hafta birbirinden güzel fırsatlar sizleri bekliyor. Sınırlı sayıda stoklar olduğu için elinizi çabuk tutun.

BİM 27 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

27 Kasım BİM Aktüel Katalogu yayınlandı.Gerçekten bu katalog’da indirimler oldukça dikkat çekmektedir.Hemen vaktinizi çalmadan incelememize başlıyoruz.

Davul Fırın – Marka : Conti

Davul fırın denince akla her ne kadar gelen ilk marka olmasa da , bu marka da bilindik markalardandır.Eğer bu markaya güvenemiyorsanız fiyatı belki sizi cezp edebilir.59,90 TL fiyatı ve garantisiyle dikkatleri üzerine çeken ürün kısa sürede tükenmeden almanızı öneriyoruz.

Çelik Tencere Çeşitleri – Marka : Chef’s

Çelik tencere özellikle çizilme özelliği olmadığı için sıkça tercih ediliyor.BİM firması da zaman bunun bilince olduğu için birçok zaman bu ve benzeri tercih edilen ürünlerde indirime gitmektedir.

Fırın tepsisi 2’li – 19,90 TL

Fırın tepsisi çok uygun fiyata BİM market indirim ürünleri arasında bulabilirsiniz.Ürün gerçekten oldukça dayanıklı ve kalitelidir.Her hangi bir şüpheniz olmasın o konuda bilginize.

Kilitli saklama kabı 5’li – 8,50 TL

Set olarak satılan saklama kabını yiyeceklerinizi bozulmadan tazeliğini korumasını için kullanabilirsiniz.Eğer çocuğunuz öğrenci ise beslenme çantasının içine koyduğu yiyecekleri bunun içine koyarak götürebilir.Uyarmamız gereken bir husus ise şudur ; Bu saklama kabı plastik olduğu için her ne kadar uygun da olsa sağlık açısından bazı kötü yanları da mevcuttur.Saklama kapları plastik olduğu için koyduğunuz yiyeceklere zarar vermekte ve doğallığını bozmaktadır.Bu gibi durumlara yol açmaması adına , mümkün olduğunca cam saklama kaplarını tercih etmenizi öneriyoruz.

Erkek Deri Mont – Fiyatı 69,90 TL

20 Kasım BİM Aktüel öne çıkan ürünlerde bilmiş olduğunuz gibi aynı ürünün Bayan versiyonu vardı.O incelememizde sizlere aktaramadık fakat 1 hafta sonra bu ürünün geleceğini tahmin edebiliyorduk.Ürün diğer bayan ürünü ile aynı kalitededir.Bilginiz olmadığı için kısa bir özet geçmek istiyoruz.Ürün deri olduğu için çok sıcak tutmaktadır eğer marka takıntınız yok ise uygun fiyatı sayesinde tercih edebilirsiniz.

Asker Oyun Seti – Fiyat 14,90 TL

Küçük askerlerden oluşan oyun setidir.Çocuklarınızla birlikte eğer BİM giderseniz gözlerinden kaçmayacak ve siz den talep edeceklerini düşündüğümüzü güzel bir üründür.Çin yapımı olduğu için dikkat etmenizde fayda var.

Bayan Terlik – 6,50 TL / Bay Terlik – 6-50 TL

BİM kış ürünlerinde her ne kadar cinsiyet olarak bir hafta sonra farklı şekilde yayınlasa da , terlik konusunda o şekilde davranmamışa benziyor.Ürün gayet kullanışlıdır.Özellikle bol renk seçeneği ile tercih niteliği taşımaktadır.

Ürünün çocuk terlik olarak versiyonu da gelmiştir fiyatı aynı 6,50 TL olarak satışa sunulmuş durumdadır.

Panduf – 9,90 TL

Gerçekten çok hoş karakter seçenekleri ile ayaklarınızı adeta bir bot gibi saracak.Artık ev de üşümeye son diyebiliriz.Bu ürünü kış aylarında çocuklarınıza kullandırmanızı mutlak mertebe öneriyoruz.Sebebine gelecek olursak evlerimiz genel de halı olmayan tarafları soğuk olur ve çocuklarımız üşütüp , hastalanabilmektedir.

27 Kasım BİM Aktüel Öne Çıkanlar hakkındaki incelememizi burada noktalıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.