Bim 27 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

10.07.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (15 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

BİM 27 Temmuz 2018 içeriği merakla beklendiği dönemde market yetkilileri tarafından kampanya tarihinin henüz daha vaktinin olması nedeniyle TV, radyo ve gazete haricinde sadece dijital ortama özel olarak paylaşılmıştır.

Bim 27 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 27 Temmuz 2018 içeriği merakla beklendiği dönemde market yetkilileri tarafından kampanya tarihinin henüz daha vaktinin olması nedeniyle TV, radyo ve gazete haricinde sadece dijital ortama özel olarak paylaşılmıştır. BİM Market en çok mağaza sayısı olan marka konumunu en yakın rakiplerinden birisine kaptırmış olsa da ciro anlamında Türkiye’nin en büyük perakende zinciri konumunu halen korumaktadır. Yıllar öncesinde hizmet vermeye başladığı ilk dönemlerde günümüzdeki konumu hayal dahi edilemeyecek markanın, satış grafiği ve mağaza sayısına bağlı olarak ulusal anlamda tanınan markalarla dahi çok cazip alım anlaşmaları yaparak, düşük kar oranları belirlemesi ve sürümden kazanmayı hedeflemesi nedeniyle farklı gelir gruplarından kampanyalarını takip eden büyük kitleler oluşturmuştur.

Geçtiğimiz haftayla kıyasladığımızda ürün çeşitliliğini gelen taleplere kayıtsız kalmayarak arttıran Bim Market katalog detaylarını sizlerin evinizden dahi çıkmadan rakip mağazalarla fiyat kıyaslaması yapabilmeniz için detaylı bir şekilde alıyoruz. Haftanın ürünü kategorisinde ise hem performans hem de fiyat avantajı ile ciddi anlamda fark oluşturan detaylara yer veriyoruz. Bu yazımızın yayına alınmasının hemen ardından Bim 27 Temmuz 2018 indirimlerinde yer verdiğimiz haftanın ürünlerini aktüel ürün inceleme yazılarımızla destekleyeceğiz. Bu sayede bizlerin objektif olduğundan emin olduğumuz yorumlarımız aracılığı ile alım için karar aşamasında olduğunuz ürünlerin gerçekten ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla yanıt verip veremeyeceği hakkında fikir sahibi olmuş olacaksınız. Beklentilerinizi karşılamayacağını inceleme yazılarımız sayesinde anlayacağınız ürünlere ise sırf ucuz oldukları için boş yere para vermemiş olacaksınız.

Haftanın ürünlerini Bim 27 Temmuz 2018 bünyesinde ele aldığımızda bizlerin ilgisini çekenler arasında; Braun Silk-Epil Epilasyon, Fakir El Blenderı, Altus Alesta Dik Süpürge, Stanley Inverter Kaynak Makinesi ve Akülü ATV yer almaktadır. Haftanın en büyük indiriminin hemen ardından insanların mağazalarına olan ilgisini sıcak tutabilmek ve haftanın tamamında gerekli yoğunluğu sağlayabilmek için oluşturulan Bim 31 Temmuz 2018 de bazı yöresel farklılıklar ve tedarikçi kaynaklı problemler göz ardı edildiğinde tüm Bim Mağazalarında geçerli olacaktır. Aktüel ürün kataloglarının tabir-i caizse fıtratı diyebileceğimiz sınırlı sürelerde ve sınırlı stoklarla geçerli olmaları durumu tedarik noktasında özellikle genele hitap eden ürünlerde acele etmeniz gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır.

Bim 31 Temmuz 2018 indirimlerinde stok sorunu nedeniyle temin edemediğiniz ürünler için sizlere mutlaka yakında bulunan farklı bir Bim Market şubesinde şansınızı denemenizi bu yolla da temin edemediğiniz taktirde eğer alım için yeterli vaktiniz varsa bir sonraki kampanyalarda ürünlerin listelenmesini beklemenizi tavsiye ediyoruz. Ucuz market anlayışı ile hizmet veren mağazaların geneli stok sorunu nedeniyle temin edilemeyen ürünlere olan yüksek ilgiden yararlanarak mağazalarında yeterli yoğunluğu sağlayabilmek için garanti ürün olarak gördükleri bu tarz ürünleri, müşterilerin taleplerini özellikle dijital ortamlardan analiz ederek en yakın zamanda aktüel kataloglarda yer vermeye özen göstermektedirler.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.