BİM 28 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

21.10.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 28 Ekim 2016 aktüel katalogunda bu hafta birbirinden güzel ürünler sizleri bekliyor. Herkesin ihtiyacı olabilecek ürünler her bütçeye uygun fiyatlar ile bim mağazalarında satışa sunulmaktadır.

BİM 28 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM geçtiğimiz aylarda başladığı haftada iki defa aktüel ürünler yayınlama alışkanlığı halen devam ettiriyor. Kısa süreli olacağını düşündüğümüz haftada iki defa indirimli ürünler listeme durumu diğer markaların da başlaması nedeniyle kullanıcı lehine olacak şekilde halen devam ettiriliyor. Önümüzdeki günlerde BİM şubelerinde geçerli olacak ve geçtiğimiz günlerde yayınlanan aktüel kampanyalı ürünler BİM listeleri 28 Ekim 2016 tarihinde geçerli olacaktır. Yazımızda 28 Ekim 2016 BİM Aktüel ürünler kataloğunda yer alan ürünleri incelemeye başlıyoruz.

Listede ilk olarak dikkatimizi çeken ürün Aeron 3 Parça Makine Set  adıyla 149 TL’den BİM şubelerinde satışa sunulan üründür. Bunun haricinde genellikle her evde bulunabildiğini söyleyebileceğimiz ürünler arasında yer alan Deluxe markasına ait Deluxe 8 Parça Tencere Seti ise 149,50 TL‘den 28 Ekim 2016 tarihi itibariyle BİM şubelerinde kampanyalı ürünler kategorisinde satışa sunulacaktır. Özellikle yeni evlenecek olan genç bayanların çeyiz hazırlıklarının devam ettiği süreçte BİM tarafından yayınlanan indirimli ürünler listesinde yer alabilecek çeyizde yer alabilecek ürünlerin iyi takip edilmesi gerekmektedir. Maddi anlamda külfetli geçecek olan bir süreç bu sayede daha kaliteli ürünlerin daha ekonomik satın alınmasıyla biraz olsun rahat geçecektir. Bahsettiğimiz tarzda çeyize koyulabilecek ürünler arasında 28 Ekim 2016 BİM Kampanyalı ürünler kataloğunda Kütahya markasına ait Kütahya Porselen 24 Parça Yemek Takımı 49,90 TL‘den Sunny Elektrikli Kahve Cezvesi 22,50 TL’den, Paşabahçe Tuzluk Biberlik 2’li 4,90 TL’den ve yine kalitesiyle tartışmasız ön planda olan King markasına ait King Su Isıtıcı 45 TL’den satışa sunulacaktır.

BİM tarafından yayınlanan ve haftanın ikinci indirimli aktüel ürün listesi olarak tanıtılan kampanyalı ürünler ise 28 Ekim 2016 tarihinde BİM şubelerinde satışa sunulacaktır. BİM tarafından hazırlanan BİM 28 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğunda yer alan ürünleri incelemeye başladığımızda genellikle kuruyemiş ürünlerinin listede hakim olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Yıllardır BİM şubelerinde satışa sunulan Sinbat markasına ait kuru yemişler daha ekonomik fiyatlarla 28 Ekim 2016 tarihinde BİM market şubelerinde satışa sunulacaktır.

BİM 28 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Serpil İ. dedi ki:

    Bim aktüel ürünler katalogunu inceledim de güzel ürünler var ve fiyatları uygun. Bence Kütahya Porselen 24 Parça Yemek Takımı alınır.

  2. Yelda Y. dedi ki:

    Deluxe 8 Parça Tencere Seti alan var mı acaba? Kaliteli mi ki ? Bim magazalarından kalitesiz henüz birşey almadım ama yine de bakmak gerekiyor. İnşallah bitmeden yetişebilirim.