BİM 29 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

18.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 29 Temmuz aktüel ürün broşürlerinde bu hafta yer alan ürünlerde inanılmaz fırsatlar sizleri bekliyor. En yakın bim mağazalarına giderek sahip olabilirsiniz.

BİM 29 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM marketler zinciri geçmiş haftalarda sadece bir hafta sonraki indirimli ürünler listesini yayınlarken bugün bir farklılık yaparak 12 gün öncesinden 29.07.2016 tarihinde geçerli olacak Bim Aktüel Ürünler Kataloğu’nu dijital ortamda insanların ilgisine sunmuştur.

29.07.2016 tarihinde geçerli olacak ürünlerde ciddi anlamda piyasa şartlarına göre ekonomik ürünler bulunmaktadır. Bu fiyatlardan yazımızın devamında bahsettiğimizde ve ürünlerin ilgili market zincirinin şubelerinde sınırlı sayıda bulunabileceği bilindiğine göre muhtemelen o gün erkenden marketlerin kapısında olmanız gerekecek. Geçmişte içeriden çalışan birisine ürünü rezerve ettirme gibi durumların yaşanması ve bu konuda şikayetlerin artması nedeniyle market yönetiminin bu konuda personelleri caydırıcı katı önlemler aldığı unutulmamalıdır.

Geçmiş haftada Chef’s ürünlerinden Tava ve Derin tencereyi indirimli ürünler listesinde müşterilerin beğenisine sunarak ürünlerini kısa sürede bitiren market yönetimi bu hafta da yine Chef’s ürünlerini indirimli ürünler listesine koymuştur. Aktüel ürünler kataloğunda Chef’s ürünlerinden krep tavasını ve sahan setini koyan BİM; muhtemelen bu ürünlerin de indirimli fiyatlarıyla stoğa girmesiyle beraber kısa süre içerisinde ürünlerin tamamını satacaktır. Chef’s ürünlerinin BİM tarafından uygun fiyata satıldığı ve mallarının ciddi anlamda fiyatına göre kaliteli olduğu bilinmektedir. Özellikle çeyiz hazırlığı içerisinde olan bayanların daha önce aktüel ürünlerden satın aldıkları ürünlerle kurmaya çalıştıkları setlerin eksik kalmaması için erken saatlerde marketlere ulaşmaları önemlidir.

BİM 29.07.2016 Aktüel Ürünler Kataloğu’nda dikkat çeken ürünlerden birisi de 24,90 TL’den satışa sunulmuş olan 6’lı kahve fincan takımıdır. Genellikle her evin ihtiyacı olan, ihtiyacı olmasa da ev gezmelerinde, hayırlı olsun ziyaretlerinde çok güzel bir hediyelik olarak Bim tarafından indirimli ürünler kategorisinde satışa sunulan 6’lı kahve fincan seti değerlendirilebilir. Farklı desen ve renklerde satışa sunulacak olan ürünün haliyle herkes tarafından beğenilen model ve renkleri olduğu gibi pek tercih edilmeyen renk ve desenler de satışa sunulabilecektir. Bu nedenle aktüel ürünler kataloğunun geçerli olacağı ilk gün market şubelerine yaşanabilecek yoğunluk hesaba katılarak modellerin seçilmemesi için erken saatlerde BİM market şubelerine gitmekte fayda var. 7,90 TL’den satışa sunulan mikser sürahi ise pek bilinmeyen bir ürün olmasına rağmen incelendiğinde hanımların işini büyük ölçüde kolaylaştıracağı görülecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.