Bim 3 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

04.08.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...
Bim 3 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 3 Ağustos 2018 Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde marketleri bulunan mağaza tarafından aktüel katalog olarak yayınladı. Ucuzluklardan ve her hafta gelen özel ürünlerden yararlanmak isteyenler için bu katalog fırsatlarla dolu. BİM bir satış stratejisi olarak her hafta farklı kulvarlarda, farklı kişilere hitap edecek olan ürünleri satışa sunmaktadır. BİM’de 3 ve 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında satılacak olan ürünler ağırlıkla yaz mevsiminde kullanılabilecek, tatil eşyaları ve soğutma ürünleri. Yanı sıra mutfakta yardımcı olacak pek çok küçük alet bulunmakta. Normalde tuhafiyecilerden, işporta mağazalarından çok daha pahalıya alınabilecek ürünler makul fiyatlarla tüketiciye sunuluyor. Elbette tüketiciler de bu indirimlerden faydalanabilmek için aktüel katalog yayınlarını sıkça takip etmekte.

BİM 3 Ağustos 2018 katalogunda en dikkat çeken ürün Belderia marka 26 jant bisiklet. Diğer ürünler ise üçlü simli banyo seti, Dijitsu vantilatör, cam termos, Chef’s Granit Serisi Kek Kalıbı, Hometech ışıldak, renkli yazı tahtası şeklinde. Bunların dışında ağırlıkla mutfakta kullanılabilecek küçük ev aletleri bulunuyor. Bu hafta sunulan ürünler tüm BİM şubelerinde yer alacaktır. Ürünlerin duyurusu henüz yapıldı ancak çoktan satış öncesi depolara eklenmiş durumda. Hemen hemen her il ve ilçede satışa sunulacak olsa da bazı illerde bisiklet çabucak tükenebilir. Diğer ürünlerin de erkenden bitmesi ihtimaline karşın tüketicilerin 3 Ağustos sabahında BİM’e gitmelerini tavsiye ediyoruz. Böylece ürünler bitmeden önce ihtiyacınız olanları alabilirsiniz. BİM stoklarında bulunması halinde eksilen ürünlerin yerine yenileri gelecektir. Ancak stoktaki ürünlerin az olma ihtimali de vardır. Özellikle teknolojik ürünler, büyük ürünler stok maliyetleri ve büyüklükleri nedeniyle kısıtlı sayıdadır.

Tasarrufa önem veren pek çok kişi BİM Market aktüel yayınlarını takip etmektedir. Çok al, az öde kampanyaları ve belli miktarda alışveriş yapıldığında daha ucuza alınabilecek ürünlerin takibi yapılırsa ev bütçesinde tasarruf yapılabilir. BİM’in en büyük avantajı, her yerde şubelerinin bulunması. Türkiye’deki bütün şehirlerde ve onların ilçelerinde mutlaka ama mutlaka bir şubesi bulunuyor. Fiyatların sabit olması ve her yere aynı ürünlerin gönderilmesi de tüketicilerin fırsatlardan eşit oranda yararlanmalarını sağlıyor.

BİM 3 Ağustos 2018 aktüel katalog detaylı şekilde incelendiğinde geçen haftaya göre yaklaşık %20 daha ucuza alınabilecek ürünler görebilirsiniz. Özel olarak getirtilmemiş, her zaman satışta olan bu ürünlere zaman zaman indirim uygulanmakta. “Cazip fiyatlar” etiketiyle satılan ürünlere kısaca göz atarsak: 4.5 litrelik Yudum ayçiçeği yağının 27.95 TL, Simbat marka ay çekirdeği 4.95 TL, Party Chialı Mısır Cipsi 130 gram 2,25 TL fiyatlarıyla sunulmakta. BİM’in avantajlarını takip etmek için sitemizi de düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın. Her hafta birçok marketin indirim kataloglarını yayınlamaktayız. Fırsatları, indirimleri ve özel ürünleri takip ederek çok daha ucuza ev ve mutfak alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.