BİM 30 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

18.09.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 30 Eylül aktüel ürünler kataloğunda bu hafta hangi ürünler indirimde olduğunu sizler için inceledik. Her bütçeye uygun fırsatlar sizleri bim mağazalarında bekliyor.

BİM 30 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Geleneksel Cuma günlerinin BİM indirimli ürünler listesinin biri daha BİM tarafından tanıtılmaya başlandı. 30 Eylül 2016 Cuma günü BİM şubelerinde satışa çıkacak olan indirimli aktüel ürünler listesinde yer alan ürünlere yazımızda inceleme yapacağız. Bu sayede diğer markalarla ve marketlerle kıyaslama yaparak en kaliteli ürünü en uygun fiyata satın alma imkanı bulacaksınız. Her zaman söylediğimiz fakat tekrar hatırlatmakta yarar gördüğümüz önemli vurguladığımız ürünlerin market şubelerinde sınırlı sayılarda olduğu konusunu unutmamanız gerek. Özellikle Cuma günlerinde marketlerin açılış saatinde çalışanlardan önce gelen ve indirimli ürünler listelerini takip eden sabit müşteriler olduğu unutulmamalı ve ihtiyaç olan ürünün kalitesinin ve fiyatının piyasa şartlarına göre uygunluğu kanıtlandığı taktirde kesinlikle durum sonraya bırakılmadan alım gerçekleştirilmelidir.

Her evde bulunmasa da ihtiyaç olan yerlerde fiyatı dolayısıyla çok ertelenmeden alınıp saklanabilecek bir üründen bahsedeceğiz. BİM 30 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğunda dikkatimizi çeken bu ürün fiyatı ve performansı incelendiğinde ciddi anlamda ürüne ihtiyaç duyanların çok cazip fiyatlı bir ürün olduğunu anlayabileceklerinden eminiz. Benzinli Zincir Testere adlı üründen bahsediyoruz. Benzinli Zincir Testere 149 TL gibi çok cazip bir fiyatla BİM 30 Eylül 2016 indirimli ürünler listesinde yer alıyor. Yine alet edevat listesinde yer alan ve ihtiyaç halinde kaç para olursa olsun gözünüzü kırpmadan alacağınız bir üründen daha bahsedeceğiz. Bu ürün Aeron Marka Kırıcı Delici Matkap 99,50 TL’den satışa sunulan ürünü ileri günlerdeki ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak satın alabilirsiniz. Rowenta Epilatör isimli ürün 69 TL’den 32 GB USB Bellek ise 19,50 TL’den satışa sunulmuştur. Chef’s markasına ait yumurta sahanı ise 9,90 TL’den satıştadır.

Yakın zamanlarda marketler tarafından başlatılan indirimli ürünler listesinin haftada iki defa yayınlanma adeti BİM tarafından hala devam ettirilmektedir. Bu nedenle 30 Eylül 2016 BİM aktüel ürünler listesinden hemen sonra satışa sunulacak indirimli ürünler listesi için BİM 4 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu da geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştır. Oba ve Arbella markalarına ait ürünlerin genelinin yer aldığı 4 Ekim 2016 İndirimli Aktüel Ürünler listesinde Makarna çeşitlerine fazlasıyla yer verilmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.