BİM 4 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

04.12.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 4 Aralık aktüel ürün broşürlerinde bu hafta inanılmaz fiyatlara kaliteli ürünler yer almaktadır. En yakın bim mağazalarına giderek ürünlere sahip olabilirsiniz.

BİM 4 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 4 Aralık Katalogu yayınlandı. Aralık ayının ilk Katalogu’nda dikkat çeken indirimleri sizler için inceledik. Bu incelemeler neticesinde elde etmiş olduğumuz sonuçlara göre Ocak ayının son yayınlanan kataloguna göre çok daha dikkat çeken ürünlere rastladık diyebiliriz. Lafı fazla uzatmadan öne çıkan ürünleri sizlere aktaralım.

BİM 4 Aralık Katalogu’na göre öne çıkan ürünler aşağıdaki gibidir;

Spor Sırt Çantası – Fiyat: 24,50 TL

Spora olan ilgi giderek artmakta ve bunun belki de asıl sebebi Body yani vücut geliştirme sporudur. Bu ilginin arttığını fark eden her girişimci kampanyalar yapmaktadır. Bunlardan biri de BİM market oldu, bunun neticesinde çok kaliteli bir spor çantasını çok uygun bir fiyata satıyorlar. Eğer siz de spor yapıyorsanız bu ürün tam size göre diyebiliriz.

Bayan – Bay Bot – Fiyat: 19,95 TL

Gerçekten bu katalog’da en dikkat çeken ürün şüphesiz bu, bayan bot önceki kataloglarımızda gelmişti ve sizlere kısa bir süre sonra her ikisi için de bot geleceğini belirtmiştik. Kısmet bugüneymiş diyelim ve ürün hakkında detayları size iletelim.Ürün kalite olarak tartışılabilecek bir üründür eğer marka sevdanız var ise almayacağınızı düşünüyoruz.Fiyat olarak ise nerede ise bu fiyata terlik zor alıyorsunuz.O yüzden bir den fazla renk seçenekli bu ürünü almanızı öneriyoruz.

Çift kişilik Yorgan – Fiyat: 29,50 TL

Yorganlar genellikle 50 TL başlayan fiyatlarla piyasaya sürülmekte, durumun böyle olunca talep artıyor ve üreticiler arası rekabet çoğalıyor. Rekabet artınca doğal olarak fiyatlar azalmakta ve BİM uygun fiyata toptan sattığı için vaziyet bu duruma gelmektedir.

Çocuk Bot – Fiyat: 17,50 TL

Erkek, Kadın botlardan sonra çocuk botta aynı gün BİM mağazasına gelmiştir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz durumda da belirttiğimiz her şey bu üründe de geçerliliğini korumaktadır.

Öne çıkan ürünler incelemesini tamamlamış bulunuyoruz. Yukarıda görmüş olduğunuz tüm ürünler 4 Aralık günü BİM mağazalarında bulabileceksiniz. Şimdi sizler için katalog’da yer alan diğer ürünleri inceleyelim.

Nar Ekşisi – Marka: Safnar – Fiyat: 11,95 TL

Nar ekşisi, salatalara ve bazı yemeklere lezzet katmaktadır.Durum böyle olunca ev de kadınların mutfaklarında mutlaka bulunmaktadır.Ürün tamamı ile yerli imalat olduğu için belki de ilgi bu kadar yüksek oluyor desek doğru olmaz.Ürün normal de BİM markette satış fiyatı 13 TL iken 2 tl indirim ile bu fiyata çekilmiştir.

El Kremi 50ml – Marka: Neutrogena

Kış aylarının yaklaşması ile beraber elleriniz çatlıyor ve zedeleniyor olabilmektedir. Bu krem sizin bu ihtiyacınızı çözeceğini düşünüyoruz.Her ne kadar bilindik bir marka olmasa da Alman malı olduğu için kalitesi tartışılmazdır.Ürünü bizzat kullanan kişiler tarafından yapılan yorumlar olumludur.

BİM 4 Aralık Katalogu öne çıkan ürünler incelememiz tamamlamış bulunmaktayız.1 hafta sonra yayınlanacak olan katalog’da görüşmek üzere, iyi günler diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.