BİM 6 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

06.11.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 6 Kasım aktüel ürün broşürlerinde bu hafta birbirinden kaliteli ürünler bim mağazalarında sizleri bekliyor.

BİM 6 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Kasım ayına girdiğimiz bu günlerde 6 Kasım 2015 Bim Aktüel Katalogu yayınlandı.Biz de sizler için öne çıkan ürünleri seçik ve sizler için bazı incelemelerde bulunduk.

Bu incelemeler sonucunda elde ettiğimiz sonuçlar aşağıdaki gibidir.

6 Kasım 2015 BİM Öne Çıkan Ürünler

3 Parça Makine Set ( Akülü Vidalama , Darbeli Matkap , Avuç Taşlama) – Marka : Heifer

155 TL fiyatı ile gerçekten ihtiyacı olan kişilerin ilgisini çekebilecek şahane bir ürün.Fiyatının yanı sıra marka bilinirliği ve kalitesi de oldukça iyi olan bu ürün , set şeklinde satılması da bir avantaj yaratmaktadır.

Tezgah Testere – Marka : Heifer

BİM bu katalogunda biraz daha öne çıkan şeyler arasında tezgah testere’de yer almaktadır.139 TL fiyatı toplu satıldığı için bu kadar ucuz ve hiçbir yerde kolay bir şekilde denk gelemeyeceğiniz türden’dir.

Lehim Tabancası – Marka : Heifer

Elektrik işiyle uğraşanların işlerini kolaylaştıracak ve 25 TL fiyatıyla dikkatlerini çekecek ürün kısa bir süre için BİM marketlerde bulunabilecektir.Ürün’ün kısa sürede tükeneceğini düşünüyoruz.

Led Lamba – Marka : Heifer

BİM marketler zinciri olarak tahminin ettiğiniz gibi bu markayla bir anlaşma yapmış ve ürünlerini çok uygun fiyata kataloglarına eklemektedir.Led lamba normal de fiyatı 5 TL başlar ve giderek artan bir eğilim gösterirken , bu ürün sadece 3,50 TL ile dikkat çekmektedir.Artık evleriniz heifer ile aydınlanacağa benziyor.

Erkek Deri Bot – 35 TL

Bu ürün kış aylarının da yaklaşmasıyla beraber gerçekten çok uygundur.Fiyatından da tahmin ettiğiniz gibi kalitesi tartışılabilecek bir üründür.Ürünün şuan içim BİM marketlerde maalesef sadece erkekler için olanı mevcuttur.Kısa bir süre içinde BİM tarafından yapılan açıklamaya göre bayan botları da marketteki yerini alacaktır.Ürünün deri olması sıcak tutması açısından avantajdır.Markası bilindik bir marka olmasa bile kesinlikle su almayacağının garantisini veriyorlar ama bize göre kar suyu alma ihtimali yüksektir.

Ortopedik Yastık – 17,50 TL

Günümüz de en önemli sorunlardan biri bel ağrısı , boyun ağrısı ve belli eklem ağrılarıdır.O yüzden neredeyse kullandığımız her ürünün ortopedik olanını almayı tercih ediyoruz.Ayakkabı,terlik,yatak,yastık bu sadece bu ürünlerden bir kısmı için vermiş olduğumuz bir örnek olsun.Durum böyle olunca boyun ağrısı için yastıklarınızın ortopedik olması da çok önemlidir.Kalitesi ve fiyatı oldukça uygun olan bu ortopedik yastığı BİM marketlerde bulmanız mümkündür.

Yukarıda incelemiş olduğumuz ürünlerden farklı olarak yiyecek ve içecek kategorisinde de ciddi indirim mevcuttur.

Bu ürünlerden bazıları;

Elmalı Bisküvi – Biskrem 120 gr

Fiyatı oldukça ucuzlayan bu annelerimizin abur cubur olarak ifade ettiği ürün 1,45 TL BİM mağazalarında yer almaktadır.

Ülker Şekerli Bisküvi – 2,50 TL

Ülker Antep Fıstıklı Beyaz Çikolata – 3,60 TL

Bu ürünlerle beraber 6 Kasım 2015 BİM Aktüel katalogunu tamamlamış olduk.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.