Bim 6 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

26.06.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (20 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bim 6 Temmuz 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğu incelememizi tamamladık. Bu hafta bim market raflarında yer alacak fırsat ürünlerine bu sayfada bulabilirsiniz.

Bim 6 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 6 Temmuz 2018 gelenek hale geldiği üzere Bim Cuma fırsatları olarak önümüzdeki günlerde ülke genelinde bazı ufak yöresel değişiklikler ve tedarikçi kaynaklı problemler haricinde tüm şubelerde geçerli olacaktır. Başlangıç aşamasında hizmet verdiği kitle olarak marka bilinirliği neredeyse hiç olmayan kendi öz markaları ile sağladıkları ürünleri satıyor olmaları nedeniyle düşük gelirli vatandaşlar olsa da zaman içerisinde bu ürünlerin kalitelerinin anlaşılması ve şube sayısının artmasına paralel olarak alım güçlerinin yükselmesi sayesinde ulusal anlamda tanınan markalarla ciddi iş birlikleri yapabiliyor olmaları sayesinde farklı gelir gruplarına da hitap eden konuma gelmişlerdir. Mağaza her daim ürün çeşitliliğini indirim oranları kadar ön planda tutuyor olsa da bazı haftalarda rakiplerinden ürün çeşitliliği anlamında geri planda kalmasına rağmen mağazalarında yine de yoğunluk oluşturabilmektedir. Bunda şüphesiz kampanya içeriklerine dâhil edilmeyen ürünlerin kalitesinin yanında fiyat avantajı sunuyor olmalarının ve insanların zaman içerisinde kazandıkları alışkanlıkların da etkisi bir hayli fazladır.

Mağazanın hazırlamış oldukları kampanya içeriklerini ürün bazında Bim 6 Temmuz 2018 başlığında inceleyecek olsak da bazı ürünlerin indirim oranlarının listenin geneline kıyasla çok daha cazip olması nedeniyle haftanın ürünleri olarak belirtilmesi ve haftanın ürünlerinin ürün inceleme kategorisinde tanıtımlarının gerçekleştirilmesi bu yazımızın yayına alınmasının hemen akabinde gerçekleştirilecektir. Bimde bu hafta müşterilerin beğenisine sunulacak ve bizlerin rakip mağazalar ile fiyat kıyaslamaları yaptığımızda haftanın ürünü olarak belirteceğimiz ürünler arasında Keysmart Çamaşır Makinesi, Çok Amaçlı 4’lü Banyo Rafı, Philips Xenium E168 Cep Telefonu, sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezi Dijitsu Ayaklı Vantilatör ve Audi Lisanslı Akülü Araba yer almaktadır. Bu ürünlerin detaylı incelemeleri genellikle kendi deneyimlerimiz kendi deneyimlerimizi sizlere kullanım eksikliğinden dolayı aktaramadığımız noktalarda yakın çevremiz tarafından deneyim edilen objektif veriler ile sizlerle paylaşılacaktır. Bu paylaşımı incelediğinizde ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz ürünün performans ve özellik bakımından beklentilerinizi karşılayıp karşılamayacağı noktasında net veriler elde edip uygun fiyatlı olması nedeniyle işinize yaramayacak olan ürünlere para vermekten kurtulmuş olacaksınız.

Bim Market tarafından düzenlenen aktüel kampanyalar için müşterilerinin oluşturduğu yorumlara baktığımızda dijital ortamda genellikle bekledikleri ürünlere çevrelerindeki tüm şubeleri dolaşmalarına rağmen stok sıkıntısı nedeniyle sahip olamadıkları şeklinde konulara denk geliyoruz. Aktüel kampanyaların çalışma mantığı ve marketlerin fiziki durumu düşünüldüğünde sınırlı stoklarla satışa sunulan ürünlerin yoğun müşteri kitlesine hitap eden market tarafından çabuk tüketilmesi oldukça olağan bir durum olup Bim 6 Temmuz 2018 kampanyasında da muhtemelen bu şekilde paylaşımlar gerçekleştirilecektir. Fakat beklediğiniz ve buna rağmen şubelerde bulamadığınız ürünlerin alımı için biraz daha vaktiniz varsa sayfamızdaki yorum bölümünü kullanarak yetkililere durumdan bahsedebilirsiniz. Zira Bim Market yetkilileri haftalık düzenledikleri kampanyalarda yoğun talep alan ve bu nedenle de stok sıkıntısından dert yanan müşterilerini üzmemek adına oldukça kısa sürelerde bu ürünlere tekrar sıcak fırsatlar reyonunda yer vermeye özen gösteriyorlar.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.