BİM 7 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

22.09.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM aktüel ürünler 7 Ekim ve 11 Ekim 2016 kataloğu indirimleri incelememize başlıyoruz. BİM’de bu hafta neler var, BİM aktüel Salı ve Cuma ürünleri neler hemen bakalım.

BİM 7 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve 7 Ekim tarihinde satışa sunulacak olan indirimli ürünler listesinin yer aldığı BİM 7 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu listesini incelemeye başlayacağız. Bu tarz listelerin incelenmesi diğer marketlerle gerekli kıyaslamaların yapılması sonrasında geçim şartlarının zor olduğu günümüz koşullarında insanların biraz olsun maddi anlamda rahatlamaları sağlanmaktadır.

Özellikle yeni evlenecek çiftler için önemli olan ürünlerin yer aldığı listede sürekli BİM şubelerinde satışa sunularak büyük bir kitleye sahip olan, kalitesiyle kendisini kanıtlayan bir marka Chef’s markasına ait olan ürünleri görüyoruz. Chef’s Mini Tencere ismiyle satılan ve bayanların özellikle yemeklerden artan yemekleri buzdolaplarında kolayca muhafaza ederek sonradan ısıtmaları konusunda pratik bir çözüm olarak sunulan ürün 14,90 TL’den satışa sunulacaktır. Yine özellikle iki kişilik küçük ailelerde sıkça tercih edilen kahvaltılarda yumurta pişirme işlemi için bire bir çözüm sunan Chef’s markasına ait Chef’s Mini Sahan adlı ürün de 14,90 TL’den satışa çıkmıştır. Her ne kadar her evin ihtiyacı olmasa da meraklısı olan ve kalitesiyle kendisini kanıtlamış bir ürünü çok uygun fiyata satın alabileceğiniz olta seti 34,50 TL’den 7 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Listesinde satışa sunulmuştur. Okul sezonununda çocukların mutlaka yanında bulundurması gereken ürünlerin başında gelen mataralardan lisanslı plastik matara 9,75 TL’den her evde mutlaka bir köşede bulunması gereken ve elzem ihtiyaçlar arasında yer alan basamaklı tabure 14,90 TL’den satışa sunulmuştur. 2’li saklama kapları 6,50 TL’den çok amaçlı bitki toprağı adı ile satışa sunulan ürün ise 5 litrelik paketlerde 2,90 TL’den satışa sunulacaktır.

BİM tarafından yayınlanan ve haftanın ikinci indirimli ürün listesi olarak belirtilen listenin geçerli olacağı tarih BİM 11 EKİM 2016 olarak belirlenmiştir. Cuma günleri yer alan aktüel kampanyalı ürünler, indirimli ürünler listesi kadar kapsamlı olmasa da bu liste içinde yer alan meyveli kek, waffle party, merci tablet çikolata, toffifee gibi ürünler de piyasa fiyatlarıyla kıyaslandığında ciddi anlamda uygun fiyatlarla satılan ürünlerdir. Nestle markasına ait olan Nestle After Eight isimli ürün 200 gramlık paketlerde 8,95 TL gibi çok cazip fiyatlarla satışa sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.