BİM 7 Nisan 2017 Aktüel Kataloğu

23.03.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

BİM 7 Nisan 2017 tarihinde satışa sunacağı aktüel ürünler kataloğu detaylı incelememizi tamamladık. Bu hafta bim market raflarında yer alacak ürünleri fiyatları ile beraber konumuzda bulabilirsiniz.

BİM 7 Nisan 2017 Aktüel Kataloğu

İndirim market sektöründe öncü firmalar arasında yer alan ve yıllardır lider konumda olup, bunu uzun süre de bırakmayacağa benzeyen BİM Market ilk kurulduğu yıllarda büyük bir kesim tarafından ön yargıyla yaklaşılmıştır. O zaman ki şartlar düşünüldüğünde çok farklı bir konsept ile hizmet vermeye başlayan BİM mağazalarının tutmayacağını düşününler dahi olmuştur. Kasiyerlerin kasadaki görevlerinin haricinde reyonların düzenliğinden de sorumlu olduğu kısaca eleman giderlerinin minimize edildiği bir anlayışla hizmet veriyor olmaları önceleri yadırganmıştır. Hatta sigara satmayan bir market olmaları dahi insanların başlangıç aşamasında oldukça şaşırmalarına neden olmuştur. Kurulduğu dönemde kredi kartının dahi geçmiyor olması ise insanlarda tamamen hayal kırıklığı yaratmıştır. Fakat zaman içerisinde kendi çizgisini bozmadan insanların haklı taleplerine cevap verebilmeyi başarmışlardır. Kısa süre sonra BİM şubelerinde geçerli olacak indirim fırsatları BİM 7 Nisan 2017 olarak adlandırılmıştır. Yazımızda bu listenin tüm detaylarını paylaşacağız. İçerik detaylarını paylaşacağımız ve BİM marketler tarafından haftanın ikinci indirim listesi olarak adlandırılan BİM 11 Nisan 2017 içeriği de yazımızın sonunda yer alacaktır.

İndirim oranlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve televizyon reklamlarında reklamları dolaşan BİM 7 Nisan 2017 insert detaylarında Bakır Yumurta Tavası, Geleneksel Kilim, Vestel Venus V3 Cep Telefonu, Katlanır Yatak, Mantı Kesme Aparatı ve 16 Jant Bisiklet gibi ürünler yer almaktadır. İndirim oranlarını görebilmeniz için detaylı ele alacağımız listede; Vestel Venus V3 5040 2GB Cep Telefonu 499 TL’den, Katlanır Yatak 89 TL’den, Bayan Body 8,90 TL’den, Fur Ball 50 Parça 4,90 TL’den satışta olacaktır. Sınırlı sürede stoklarla geçerli olacak BİM Aktüel Ürün detaylarında ayrıca Oyuncak Şenliği 19,90 TL’den, Bakır Yumurta Tavası 14,90 TL’den, Plastik Çekmeceli Kutu 9,50 TL’den ve Cottomia Tek Kişilik Alez 6,50 TL’den BİM Market raflarında yer alacaktır.

İhtiyaçlarınızı uygun fiyatlı olarak giderebilmeniz için sizlere büyük fırsatlar sunan dolaşan BİM 7 Nisan 2017 detaylarında Geleneksel Kilim 12,50 TL’den, 16 Jant Bisiklet 159 TL’den, Bayan Uzun Tayt 7,90 TL’den ve Porselen Mini Çay Seti 4,50 TL’den BİM market reyonlarında yer alacaktır. Kampanya detaylarında son olarak Büyük Teker Metal Araçlar 6,50 TL’den, Mantı Kesme Aparatı 11,50 TL’den ve Bayan Terlik 6,50 TL’den sınırlı sürelerde yer alacaktır.

Haftanın ikinci indirim listesi olarak ele alacağımız BİM 11 Nisan 2017 kampanyasında ise Fantasia Bayan Toparlayıcı Korseli Çıtçıtlı Body 10,90 TL’den, Fantasia Toparlayıcı Destekli Spor Büstiyer 9,90 TL’den, Comfort Family Bayan Kaşkorse Taşlı-Kalın Askılı Atlet 7,90 TL’den ve Comfort Family Bay-Bayan Spor Çorap 2’li 3,95 TL’den kampanya dahilinde yer alacaktır. Haftanın son BİM aktüel ürün listesinde Comfort Family Erkek Çorabı 7’li 12,90 TL’den, Fantasia Bayan Toparlayıcı Spor Tayt 11,90 TL’den, Comfort Family Bayan Renkli Atlet Külot Takımı 9,90 TL’den ve Comfort Family Bayan Fileli Soket Çorap 2,45 TL’den indirimli olarak satışta olacaktır.

BİM 7 Nisan 2017 Kataloğu

Bim aktüel ürünleri bölgesel olarak mağazalara gelmektedir. Kataloglarda Gösterilen ürünler her mağaza için geçerli olmayabilir. Ürünlerin size en yakın mağazaya gelip gelmediğini öğrenmek için mağazanıza danışınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. özlem dedi ki:

  gölgelikli salıncak gelsin

 2. Esma Ceylan dedi ki:

  Salıncak bekliyorum ne zaman gelecek acaba

 3. Hatice dedi ki:

  salıncak bekliyoruz 😉

 4. Nurdan dedi ki:

  Karınca tebeşir kocamustafapaşaya

 5. Erol can dedi ki:

  Akulu araba gelsin mercedes olandan

 6. Atilla dedi ki:

  Çiya tohumu gelsin

 7. Tulin dedi ki:

  Dalamana bion karinca ilaci ve sineklik gelsin istiyorun lutfen.

 8. seher dedi ki:

  yemek takımı ve kahvaltı takımı gelsin

 9. Acelya dedi ki:

  Lav marka gelincik desenli urunler gelsin

 10. Nurhan dedi ki:

  Bir de dikdörtgen 3’lü zigon gelsin lütfen

 11. Nurhan dedi ki:

  Ferforje bisiklet gelsin lütfen

 12. Hatice dedi ki:

  Golgelikli bahçe salıncağı nisan ayında gelsin lütfen, yazın temmuzda geliyor geç kalıyor. Şimdiden almak daha mantıklı

 13. bayankaya dedi ki:

  Otg ve 16gb sd kart ve harddisk gelsin indirimli fiyatindan

 14. Betül dedi ki:

  Terek gelsin Şanlıurfa’ya