Bim 8 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

02.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu hafta Bim 8 Aralık 2017 cuma tarihli aktüel ürünler kataloğu birbirinden güzel fırsat ürünlerine yer vermeye devam ediyor. Bim market raflarında yer alacak bu ürünleri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bim 8 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 8 Aralık; beklenenden çok daha uzun zamanda öncelikle dijital ortamda paylaşıldı. Bir sonraki haftanın indirim listesi dahi paylaşılırken bu hafta muhtemelen tedarikçilerin fiyat belirlemesi nedeniyle kampanya duyurusunu yapmakta biraz geç kaldılar. Türkiye genelinde 6000 üzerinde şube ile hizmet veren marka Türkiye’nin en büyük perakende zinciri olmasını ciro miktarıyla sağlamaktadır. Fakat rakiplerinin yaptıkları son ataklarla beraber şube sayısı bakımında ikinci konumdadır. BİM Market bünyesinde müşterilerin beğenisine sunulan aktüel ürünler piyasa şartları ile mukayese edildiklerinde oldukça cazip fiyatlarla satışta olduklarını rahat bir şekilde görüyoruz. Şube sayısı nedeniyle her köşe başında rastladığımız mağazaları ise insanlara yakın mesafelerde olması nedeniyle, kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satıyor olmaları nedeniyle fazlasıyla talep görmektedir.

BİM Aktüel; genellikle ürün çeşitliliği açısından rakiplerinden her zaman bir adım önde olsa da içeriğinde rakiplerine kıyasla daha az ürün olduğu durumlarda dahi her zaman için kalitesiyle daha çok tercih edilebilir olmaktadır. Önemli günlere, mevsimlere kısacası insanların sezonluk ihtiyaçlarına göre şekil verilen BİM Market Kataloğu tek bir adresten müşterilerin tüm ihtiyaçlarını giderebilecek özelliklere sahiptir. Kampanyalı ürünleri özellikleri ve kişisel yorumlarımızla birlikte sayfamızda incelediğimiz bu yazımızda katalog içerisinde yer alan kampanya görsellerine de yer veriyoruz. BİM fırsatları ile hazırlanan aktüel ürünler adından da anlaşılacağı üzere haftalık olarak düzenlenmekte ve içeriği her hafta müşterilerin talep ve beklentilerine göre değişiklikler göstermektedir.

Bim; indirim mağazacılığını ülkemize ilk getirmesi ve klasik market anlayışını benimseyen insanların alışkanlıklarını ilk değiştiren marka olmanın avantajını yıllardır yaşamaktadır. Cuma günleri başlayan kampanya BİM Cuma fırsatları olarak anılmakta ve ürün çeşitliliklerine bağlı olarak insanlar Cuma günleri mağaza açılış saatlerinde dahi market kapılarında uzun kuyruklar oluşturmaktadır. Rakiplerle kıyaslandığında insanları şaşırtan fiyat avantajları sunuluyor olması insanlar için uzun kuyruklar beklenmesini önemsiz kılmaktadır. Aktüel ürün kategorisinde yer alan ürünlerin hepsinin aynı talebi almayacağını sektör dışında olanlar bile rahatlıkla kestirebilir. Fakat 6000 adetin üzerinde yer alan şubelerine kampanyadaki ürünlerin belirli stoklarla gönderilmesi özellikle yoğun talep görecek ürünlerin erkenden tükenmesi ile sonuçlanmaktadır. Özellikle dönemsel olarak ihtiyaç görülen ürünler fazla talep gördüğünde market yetkilileri bir sonraki haftalarda gerçekleşecek olan aktüel ürün indirimlerinde stok bulamayan müşterilerinin satın alabilmeleri için bu ürünlere yer vermektedir.

BİM bu hafta; ürün içeriklerine göz gezdirdiğimizde genellikle evlerde, iş yerlerinde sık ihtiyaç duyulan ürünlere yer verildiğini görüyoruz. Dönemsel olarak, hatta haftalık olarak şekillenen indirim listesinde yine onlarca kategoride abartmadan söylemeliyiz ki yüzlerce ürün klasik marketlerden çok daha farklı fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Fiyat avantajının haricinde yıllardır standardını bozmadan, kaliteden ödün vermeden hizmet veriyor olması ve bunun da muadil markalarla eş veya daha kaliteli bir şekilde sürdürmesi nedeniyle insanların güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmamıştır.

Aktüel Kataloğu; ilk olarak yine bu markaya ait olmak üzere tam 2 sene öncesinde sizlerle paylaşmaya başladık. Başladığımız noktayla geldiğimiz noktayı kıyasladığımızda sizlere bu süreç içerisinde faydalı olabilmenin haklı gururunu içimizde, en derinlerde yaşıyoruz. 8 Aralık BİM Aktüel kampanyasını detaylarıyla incelemeye başlamadan hemen önce gelecek haftalarda da fırsatlardan erkenden haberdar olabilmek adına sayfamızı düzenli olarak takibe almanızı tavsiye ediyoruz.

BİM 8 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu olarak anılan ve önümüzdeki Cuma günü bazı yöresel farklılıklar haricinde tüm BİM Market şubelerinde geçerli olacak aktüel ürünleri, fiyatları ve özellikleriyle inceleyelim;

Haftanın Ürünü: Altus Çay Makinesi 99,90 TL

Haftanın ürünü olarak ele alınan Altus Çay Makinesi 99,90 TL fiyatıyla dijital ortamda yaptığımız ürün araştırmalarında dahi karşılaşmadığımız bir fiyat aralığıyla raflarda yerini alacaktır. Sık çay tüketen bir toplum olmamız ve çayın tazeliğini yitirmeden kullanılacak en iyi yöntem çay makinesi tercih edilmesi olduğu için fiyat avantajı ve tasarımı nedeniyle tercih edebileceğiniz Altus Çay Makinesi Özellikleri: Plastik Gövde Malzemesi, Cam Demlik Malzemesi, 0.7 lt Demlik Kapasitesi, 1.9 lt Isıtıcı Kapasitesi, 1700 W Güç (Isıtıcı) gibi detaylarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle hanımların mutfaklarında son dönemlerde sık tercih ettikleri renk seçeneğiyle stoklarda olması ve uygun fiyatı ile hediyelik eşya kategorisinde dahi tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Haftanın ürünü olarak özelliklerini ele aldığımız ürün aktüel ürün detaylarında farklı yaş gruplarından yoğun talep alacak bir ürün olması nedeniyle kısa sürede tükenme ihtimali yüksektir. Bunun bilincinde olarak kampanya başlangıç günü olan Cuma mutlaka sizlere en yakın BİM şubesine uğramalısınız.

Sunny Elektrikli Kahve Cezvesi 24,90 TL

Çay kadar olmasa da sık tercih edilen içecekler listesinde zirveyi zorlayacak olan Türk Kahvesi yorgunluk alınması maksadıyla akşam yemeklerden sonra, misafir oturmalarında sıkça tercih edilmektedir. Sık tercih ediliyor olması ve pişirim tekniklerinin tatlarını, güzelliğinde büyük kriter olan köpüklerini etkiliyor olması nedeniyle insanlar hem en kolay hem de en güzel pişirme tekniklerini kullanmaya çalışmaktadır. Bu yönde firmaların yapmış oldukları çalışmalar ise özellikle son yıllarda çok farklı ürünlerin piyasaya sürülmesine olanak tanımıştır. Küçük ev aletleri kategorisinde ülkemizde yıllardır hizmet veren ve kullanıcı yorumları incelendiğinde bu konuda oldukça başarılı bir yapıya sahip olup, satış sonrası ağıyla da insanların yüzlerini güldüren Sunny markasına ait Elektrikli Kahve Cezvesi 24,90 TL gibi oldukça uygun fiyatlarla satışta olacaktır. Ürünün Türk kahvesi yapma konusunda oldukça pratik olması ve ergonomik tasarımı nedeniyle mutfaklarla bir bütünlük, güzel bir estetik ortam oluşturması nedeniyle sık tercih edileceği tartışılmaz büyük bir gerçektir.

Bim 8 Aralık Kataloğu

Paşabahçe Storemax Kilitli Yuvarlak Saklama Kabı 9,90 TL

Mutfaklarda sık ihtiyaç duyulan ürünlerden birisi olan saklama kapları farklı kilitleme yöntemleri ve farklı boyutlarıyla sıkça tercih edilmektedir. Yemek yaptınız ve bitmedi. Ertesi gün kullanmak istiyorsunuz ve haliyle atmaya kıyamıyorsunuz. İsraf etmemek adına, ürünün özelliklerine göre ürünü sonradan da kullanabilmek adına muhafaza etmeniz gerektiğinde kilitli olması nedeniyle Paşabahçe Storemax Kilitli Yuvarlak Saklama Kabı adlı ürünü BİM stoklarından temin etmeniz gerekiyor. Plastik kısmının farklı renk seçenekleriyle satışa sunulacağı ürün 340 cc ürün alabilme özelliğine sahiptir. Basit markaların, özellikle Çin gibi ülkelerden ithal edilenlerin plastik kalitesini bilmiyor olmamız nedeniyle bu ürünler hakkında yorum yapamıyor olsak da neredeyse onların satışa sunulduğu fiyatlara Paşabahçe markasıyla, kalitesiyle bir ürünün satışa sunulmuş olması insanların fazlasıyla dikkatlerini çekecektir.

Paşabahçe Basic Yuvarlak Cam Kapaklı Saklama Kabı 2’li 7,90 TL

Yine Paşabahçe kalitesiyle satışa sunulan ürün 4 parça olarak kullanılmaktadır. Cam kapaklarının da bir parçadan sayıldığı ürün biraz daha estetik amaçlı tercih edilmektedir. Buzdolabına bir ürün koyarken cam kapağı nedeniyle sizleri tedirgin edebilecek olan ürün salonda bir misafiriniz geldiğinde farklı sunum teknikleri deneyebiliyor olmanız ve insanları şaşırtacak güzellikte bir tasarıma sahip olması nedeniyle tercih edilebilir bir üründür. İkili olarak raflarda yerini alacak ürünün bir tanesinde 275 cc boyutunda saklama, sunum yapabilirsiniz. Bu ürün ile kahvaltı sofralarında sık tercih edilen ürünlerden peynir, zeytin ve reçel sunumlarınızı da harika bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Borcam Kare Tepsi 14,90 TL

Öyle markalar var ki ürün adı gibi anılıyorlar. Bunlar o markaların yıllardır başarılı bir şekilde hizmet verip, kalitelerinden kesinlikle taviz vermemesiyle alakalıdır. İşte bu markalardan birisi de Borcam olarak bilinmektedir. Borcam bir marka olmasına rağmen ülkemizde büyük bir kitle tarafından ürün ismi olarak algılanmaktadır. Mutfaklarda birçok alanda ihtiyaç duyulan ve hediyelik eşya olarak da sık tercih edilen ürünlerin başında gelen Borcam markasına ait ürünlere sık talep geliyor olması nedeniyle BİM yetkilileri Borcam Kare Tepsi adındaki ürünü 14,90 TL Satış fiyatıyla müşterilerin beğenisine sunmuşlardır. Fiyat aralığını yıllardır inceleme yazıları yazdığımız için net bir şekilde bildiğimiz ürün için neredeyse 3 – 4 yıl önceki satış fiyatlarının satış fiyatı olarak belirlendiğini söylemeden geçmeyelim. Ürün özellikle Borcam markasının sık ihtiyaç duyulan ve sık tercih edilen kare tepsi modeli olarak raflarda yerini alacaktır. Bu ürüne kişinin ihtiyacının olmaması durumunda dahi sonradan ihtiyaç duyabileceği, gerekli durumlarda başkasına hediye olarak sunabileceği nedeniyle mutlaka alım yapacağını ve bu nedenle yoğun bir talep alacağını şimdiden söylemeliyiz.

Paşabahçe Plastik Kulp Aksesuarlı Bardak 2,75 TL

Farklı renk seçeneklerinde aktüel ürün kategorisinde satışa sunulacak ürün görsel anlamda insanların dikkatlerini fazlasıyla çekmektedir. Klasik su bardaklarından farklı bir tasarım ile satışa sunulan ürünü misafirlerinize su servisinde, çay servisinde hatta nescafe servislerinde dahi tercih edebilirsiniz. Çok uygun fiyatlara satışa sunulması ve plastik aksamının bardak kırılsa dahi başka bardaklarda kullanılabiliyor olması insanların ilgisini çekmekte ve bu sayede oldukça ekonomik olduğu da kanıtlanmaktadır.

Lisanslı Lolla’s Yazar Kasa 39,90 TL

Özellikleri ve malzemesi nedeniyle 3 yaş ve üzeri çocukların oynamalarına uygun olan oyuncak birçok çocuğun dikkatini çekebilecek özelliklere sahiptir. Çocukların gün içerisinde uzun süre sıkılmadan vakit harcayabilecekleri oyuncak özelliklerinde mikrofon, terazi ve para çekmecesi gibi ince detaylar bulunmaktadır. Ürün hakkında bilmeniz gereken en önemli detay 2 adet AA ( Kalem Pil ) ile çalışıyor olması ve pillerin satışı gerçekleştirilen kutuya dâhil olmadığıdır. Çocuğunuzu sevindirmek için aldığınız ürünün eve geldiğinizde pilsiz olması nedeniyle hem sizde hem çocuğunuzda hayal kırıklığı yaratacağını düşündüğümüz için böyle bir detayı sizlerle paylaşmak istedik.

Lisanslı Çek Bırak Araba 12,50 TL

Yine çocukların ilgisini çekebilecek renklerde ve modellerde satışa sunulacak ürünleri çocuğunuz olmasa dahi dekorasyon amacıyla evlerinizde ağırlayabilirsiniz. Renklerin ve modellerin görsel anlamda ilgi çekiyor olması, malzeme kalitesi kesinlikle fiyatının çok uygun olduğunu ortaya koymaktadır. Son dönemlerde indirim mağazacılığında sık tercih edilen ürünlerden olması rekabet ortamının artarak müşterilerin lisanslı bir ürüne çok uygun fiyatlarla sahip olmalarının önünü açmaktadır.

Bim 8 Aralık 2017 Kataloğu

Ürünleri Videolu Olarak İzleyebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Ayşe dedi ki:

  Mikrodalga gelsin çoktandır gelmiyor

 2. Serpil dedi ki:

  Konserve için kavanoz almam lazım getirirmisiniz

 3. Burak dedi ki:

  Katalog için teşekkürler.

 4. İrem dedi ki:

  Aynalı takı dolabı gelecekmi acaba?

 5. zehra dedi ki:

  mac makyaj ürünü gelsin

 6. Kübra dedi ki:

  Ütü masası gelsin

 7. Ahmet dedi ki:

  Televizyon ne zaman gelir acaba

 8. Halime dedi ki:

  Orta pedik boyun yastığı gelsin lütfen çok ihtiyacım var

 9. yunus dedi ki:

  24inc tv istyrz bursa inegol

 10. Buse dedi ki:

  Ankaradaki bime dut suyu gelsin