Bim 8 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

26.05.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (22 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bimde bu hafta yer alacak ürünleri performans ve fiyat ilişkisi ile sizlerle paylaştıktan sonra Bim 8 Haziran 2018 içeriğinde bahsettiğimiz üzere haftanın ürünü olarak ele alabileceğimiz fiyatı oldukça anlamlı gelen ürünlerin de incelemelerini farklı yazılarda gerçekleştireceğiz.

Bim 8 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 8 Haziran 2018 içeriği geniş ürün yelpazesi ile sıcak fırsatlar kategorisinde müşterilerin beğenisine sadece dijital ortama özel olarak sunulmuştur. Henüz market şubelerinde farklı bir indirim katalog içeriğinin geçerli olması nedeniyle insanlarda tarih farklılığı nedeniyle şaşkınlık oluşturmamak adına radyo, televizyon ve gazete gibi kanallarda kampanya reklamları başlatılmamıştır. Ucuz market kategorisinde rekabetin son dönemlerde hizmet veren markaların çoğalması nedeniyle arttığı ve firma politikaları gereği geçmişe nazaran oldukça yüksek reklam bütçeleri ayrılıyor olması nedeniyle fırsatların detayları ulusal medyada da kısa süre içerisinde yer almaya başlayacaktır. Bu noktada rakip çok olsa da Bim Market uzun yıllardır sektörde verdiği başarılı hizmetlerin karşılığını marka bilinirliğini arttırması ve standart kemik bir müşteri kitlesine Bim Cuma fırsatları ile düzenli olarak hizmet vermesiyle almaktadır. İnsanlar artık mağazanın kendi öz sermayesi ile oluşturduğu veya tedarikçilerden sadece kendi raflarında bulundurmak için temin ettiği ürün çeşitlerini arar konuma gelmişlerdir.

Marka bilinirliği ve insanların alışkanlıklarının artması nedeniyle geleneksel hale gelen haftalık aktüel ürün kataloglarında ürün içeriği bakımından rakiplerinden geride olmasına rağmen mağazalarında yoğunluk yaşatan Bim Market hazırlamış olduğu ve önümüzdeki Cuma günü Türkiye genelinde bazı ufak yöresel değişiklikler haricinde tüm şubelerinde geçerli olacak Bim 8 Haziran 2018 katalog içeriğinde ürün çeşitliliği ile bizleri tatmin etmiştir. Liste içeriğini hem görsel, hem yazılı hem de video slayt olarak sizlerle paylaşarak çevrenizde aynı kategoride hizmet veren marketler ile evinizden dahi çıkmadan fiyat kıyaslaması yapabilmenizi sağlıyoruz. Bu noktada kampanyaları takip eden her yaş grubundan ve gelir grubundan büyük bir kitlenin varlığını ve özellikle haftanın ürünü olarak sizlere tavsiye ettiğimiz ürünlerin tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürelerde tükeneceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu tarz ürünler hali hazırda fırsatların market şubelerinde beklentileri karşılayan yoğunluk yaşatmasının amacıyla listelendiği ve sonraki haftalarda tekrar listelenebileceği için özellikle vaktiniz olması durumunda stok yetersizliği nedeniyle alamadığınız ürünler için beklemenizi tavsiye ediyoruz.

Bimde bu hafta yer alacak ürünleri performans ve fiyat ilişkisi ile sizlerle paylaştıktan sonra Bim 8 Haziran 2018 içeriğinde bahsettiğimiz üzere haftanın ürünü olarak ele alabileceğimiz fiyatı oldukça anlamlı gelen ürünlerin de incelemelerini farklı yazılarda gerçekleştireceğiz. Bu hafta diğer avantaj ürünlerinden ayrılan haftanın sıcak fırsatları arasında; Deniz Ayakkabısı, Deniz Şortu ve Plaj Çantası gibi yaz aylarında ihtiyaç duyulan ürünlere yer verilmiştir. Marketlerin düzenledikleri aktüel kampanyaların bu kadar talep görmeleri hiç şüphesiz sezonluk taleplere hızlı bir şekilde yanıt vermeleri ile de alakalıdır. Özellikle talebin yoğun olduğu dönemlerdeki ürünlerde bir şekilde genel anlamda fiyat artışına gidilmesine rağmen bu mağazalarda aksine piyasa şartlarından çok daha uyguna temin edilebilmeleri artan ilginin başlıca sebepleri arasında yer almaktadır. Zirvede yaşanan rekabet her zaman müşteri lehine sonuçlar doğurmaktadır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.