BİM 9 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

02.08.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 9 Ağustos ve 12 Ağustos arası geçerli olan aktüel ürün katalogları sitemize eklenmiş bulunmaktadır. Birbirinden güzel fırsatlar sizleri bekliyor.

BİM 9 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 9 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu geçtiğimiz hafta Salı günleri yayınlanmaya başlayan indirimli ürün listesinin bu haftaki versiyonudur. Muhtemelen BİM artık her hafta Cuma günleri yapmış olduğu indirimli ürün listesini Salı günleri de yapmaya başlayıp devam edecektir. BİM 9 Ağustos 2016 indirimli ürünler kataloğu incelendiğinde Doğanay, İbrahim Arif ve Tamek markalı ürünlerin yüksek indirimlerle satışa sunulduğunu görüyoruz. Özellikle yaz aylarında farklı meyve aromalı içeceklerin indirimli bir şekilde satılıyor olması BİM şubelerinde fazlasıyla hareket yaratacaktır.

Bu hafta 12 Ağustos 2016 tarihi Cuma günü BİM market şubelerinde geçerli olacak indirimli ürünler listesi yayınlandı. Aktüel ürünler listesinde bu hafta neler olduğunu inceleyeceğiz. Elektrikli fırınlar her evin muhtemel ihtiyaçları arasındadır. Onlarla yapılacak hamur işleri eve gelecek olan misafirler kadar ev halkının da ilgisini çeken atıştırmalıklardır. Elektrikli mini fırın yardımıyla farklı pişirim yöntemleriyle yapılacak yemekler de insanların ilgisini çekmektedir. BİM tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve önümüzdeki hafta geçerli olacak indirimli ürünler kataloğunda Kumtel marka elektrikli mini fırın ürünü ilgimizi çeken haftanın ürünüdür. 2 yıl Kumtel markası garantisiyle satılan ürüne 79 TL gibi çok ekonomik bir fiyata sahip olmak mümkün. Gerçekten evde böyle bir ürüne ihtiyaç duyulduğu halinde BİM fırsatlarından yararlanmıyor olmak kesinlikle büyük bir yanlış olacaktır.

12 Ağustos 2016 tarihli aktüel ürünler kataloğu incelendiğinde dikkatimizi çeken bir diğer ürün de çocukların özellikle son yıllarda oyuncakların dışında ilgisi çeken tablettir. Tablet üzerinde çocukların sevimli dostu Pepee resimleri olması tabletin özellikle çocuklar tarafından ilgiyle karşılanmasına neden olmaktadır. BİM tarafından indirimli ürünler kataloğunda yayınlanan ürün lisanslı olduğu için lisanslı Pepee Tablet olarak geçmektedir.

Geçtiğimiz haftalarda sürekli tencere ve tava gibi ürünlerde indirim yapan BİM bu hafta da geleneği bozmuyor fakat bir farklılık yaparak markayı değiştiriyor. Bu haftaki aktüel ürünler kataloğunda yer alan karnıyarık tencere, wok tava, derin tencere ve tava gibi ürünler granit malzemelerden üretilmiş ve Bonera markasıyla satışa sunulmuştur. Yeni evlenecek olan çiftlerin, çeyiz hazırlığı içerisinde olan bayanların BİM kalitesiyle bu fırsattan yararlanması tavsiye edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.