BİM 9 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

08.09.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

BİM 9 Eylül aktüel ürünler kataloğunda bu hafta birbirinden güzel fırsatlar ve her bütçeye uygun fiyatları ile bim mağazalarında sizleri bekliyor.

BİM 9 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

İndirimli ürünler konusunda sürekli kendini geliştiren BİM önümüzdeki hafta içerisinde 6 Eylül 2016 BİM Aktüel ürünler kataloğu ve 9 Eylül 2016 BİM indirimli ürünler kataloğu ile müşterilerinin karşısına çıkacaktır. Hem okul sezonunun yaklaşması hem de kurban bayramının yaklaşması nedeniyle 9 Eylül 2016 BİM indirimli ürünler listesinde okul eşyalarına ve kurban dönemlerinde kullanılan eşyalara rastlamak mümkündür.

Kurbanlıklar bir kısmı hayır için dağıtıldıktan sonra bir kısmı insanların kendilerinin yıl içerisindeki et tüketimlerini karşılamak için saklanmaktadır. Buzdolaplarının derin dondurucu bölümünün küçük olması özellikle kurban döneminden hemen sonra hanımların depolama alanı olarak sıkıntı yaşamalarına neden olmaktadır. Bu nedenle BİM tarafından indirimli ürünler listesine Regal marka Derin Dondurucu koyulmuştur. 9 Eylül 2016 BİM indirimli aktüel ürünler kataloğunda Regal Derin Dondurucu 425 TL olarak satışa sunulmuştur. Yine kurban döneminde elde edilen kurban etlerinin bir kısmının kıymaya çevrilmesi için evlerde bulunması gereken ürün Fakir Kıyma Makinesi 175 TL gibi uygun bir rakama BİM market şubelerinde satışa sunulacaktır.

9 Eylül 2016 tarihinde indirimli olarak satılacak ürünler arasında kurban sezonunda büyük ihtiyaç olan tepsili bambu kesme tahtası 17,50 TL’den kavurma pişirme için tercih edilebilecek Kavurma Tenceresi ise 19,90 TL’den BİM şubelerinde satışa sunulacaktır. Yine bu sezonda en çok bıçak bileme ihtiyacı doğacağı için taş motoru – bıçak bileyici adı verilen ürün sınırlı sayıda stokla 59 TL’den satışa sunulacaktır.

6 Eylül 2016 BİM Aktüel ürünler kataloğunda yer alan indirimli ürünleri incelemeye başladığımızda gözümüze fırsat ürünleri arasında ilk olarak Bol Bol markasıyla satışa sunulan et sosları geliyor. Bol Bol Et Sosları isimli ürün kurban bayramında yapılacak olan etlere farklı birer lezzet katabilmek amacıyla BİM şubelerinde 1,95 TL’den satışa çıkacaktır. Kurban bayramında hayvan kesiminde ve sonrasında lazım olacak ürünler arasında fırın torbası, alüminyum folyo, battal boy çöp torbası, büyük boy kilitli poşet, streç film yer almaktadır. Bu nedenle 6 Eylül 2016 aktüel ürünler kataloğunda Koroplast Streç Film 13,90 TL’den, Koroplast Battal Boy Çöp Torbası 3,75 TL’den, Koroplast Alüminyum Folyo 10,90 TL’den, Koroplast Büyük Boy Kilitli Poşet 1,95 TL’den, Koroplast Yağlı Pişirme Kağıdı 2,95 TL’den, Koroplast Fırın Torbası ise 1,25 TL’den BİM şubelerinde satışa sunulacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.