Bim Market 13 Nisan 2018 – İphone Aksesuarları

11.04.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

iPhone aksesuarları konusunda ciddi bir reyon hazırlayan ve bunu Bim 13 Nisan 2018 tarihinde müşterileri ile buluşturacak markanın en çok dikkat çekecek ürünlerinden bahsediyoruz.

Bim Market 13 Nisan 2018 – İphone Aksesuarları

Akıllı cep telefonlarının ilk çıktıkları yıllarda kaliteli olanlarının tercih edilmesi insanlar arasında bir prestij göstergesi olarak kabul görüp, muadillerine nazaran pahalı olan markalar bu nedenle daha çok tercih edilirken günümüzde bu görüş biraz daha farklı bir boyut kazandı. İnsanlar artık uygulama yüklemelerinde sorun yaşatmayacak, stabil uygulamalar yükleyebilecekleri cep telefonlarını bir miktar fazla para vererek sahiplenmeye başladılar. Şüphesiz yıllardır sektörde bu konuda öncülerden olan iPhone markasına ait akıllı cep telefonları da insanların tercihlerinde uzun süredir ilk sırayı almaktadır. Her ne kadar cep telefonu konusunda oldukça başarılı çözümler üretse de özellikle ülkemizde cep telefonu aksesuarı konusunda insanlarda cazip fiyatlı ürünler satmıyor olması nedeniyle hayal kırıklığı oluşturan marka için Bim Aktüel Katalogları geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi bu hafta da devreye girmiş durumdadır.

Bim 13 Nisan 2018 katalog incelemesinde üzerinden geçsek de ayrı bir başlık altında değerli ziyaretçilerimizi bu kampanyadan tekrar bilgilendirmek istedik. Onlarca cep telefonu üreticisi bir yana iPhone bir yana diyen kullanıcıların özellikle aksesuarlar konusunda çok kullanıma bağlı olarak veya farklı noktalarda şarj kablosu dolaştırmadan ayrı şarj üniteleri ile hızlı bir çözüm ile günlük hayatlarına devam etmek isteyenlerin ihtiyaç duyacakları ürünler Bim sayesinde oldukça cazip fiyatlarla yine market şubelerinde yer alacaktır. Geçtiğimiz haftalarda raflarında yer verdiği iPhone X marka üründe ciddi bir satış grafiği yakalayan marketin bu hafta da farklı gelir gruplarından, farklı yaş gruplarından büyük talep göreceğinden eminiz.

iPhone aksesuarları konusunda ciddi bir reyon hazırlayan ve bunu Bim 13 Nisan 2018 tarihinde müşterileri ile buluşturacak markanın en çok dikkat çekecek ürünlerinden bahsedecek olursak; piyasada kısaları bulunmasına rağmen neredeyse aynı fiyatlara satışa sunulacak 1 metre – 2 metre uzunluklarındaki Lightning kablo, EarPods Kulaklık, iPhone Şarj adaptörü gibi detaylar verebiliriz. Bu ürünlerin piyasada her daim satıcılar tarafından müşterilere orijinal olarak sunulmasına rağmen her birinin orijinal olmadığını ve bunun kontrollerinin ne yazık ki kolay bir şekilde gerçekleştirilmesinin mümkün olmadığını da biliyoruz. Bu noktada orijinal olduğu vurgulanan ve Bimde bu hafta listelenecek ürünleri markanın yıllardır vermiş odluğu hizmet grafiği düşünüldüğünde gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz.

EarPods kulaklıkların 49 TL‘den listeleneceği Bim aktüel 13 Nisan 2018 içeriklerde 1 metre uzunluğundaki Lightning kablolar 39 TL‘den satılırken daha uzun kabloya ihtiyacı olanlar için 2 metre uzunluğundaki Lightning Kablo 49 TL’den raflarda yerini alacaktır. Sizler için kolaylık olması açısından Bimde bu hafta fırsat ürünü olarak satışa sunulan ürünlerin fiyatlarını Apple Store üzerindeki fiyatlarla kıyasladığımızda % 60 gibi bir fiyat farkıyla uygun olarak listelendiklerini görüyoruz. Bu gerek markanın diğer maliyetlerini oldukça düşük tutması, gerek bu satışı reklam olarak görüyor olması nedeniyle bazı maliyetleri sineye çekebiliyor olması ve son olarak ülke genelinde faaliyetlerine devam eden şube ağı sayısına bağlı olarak yüksek alım gücüne bağlıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.