Bim PlasyStation 4 ve FIFA 18 Kampanyası

14.01.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bu hafta BİM 19 Ocak 2018 fırsatlarında farklı yaş gruplarının ilgisini çeken oyun konsolu PlayStation 4’e yer verip yanında yine tüm Dünya genelinde takipçileri bir hayli fazla olan FIFA 18 oyunun hediye edilmesi son derece büyük heyecan oluşturmuştur.

Bim PlasyStation 4 ve FIFA 18 Kampanyası

BİM Market ilk açıldığı yıllarda sadece temizlik ürünleri ve temel gıda malzemeleri kategorilerinde ürünlerden oluşan seçenekler ile hizmet verirken günümüzde gördüğü taleplerin fazla olması, mağaza sayısının yüksek olması nedeniyle ilginç ürünlere de yer vermektedir. BU ilginç ürünler genellikle gençlerin ilgisini çekecek teknolojik ürünlerden oluşup çok kısa sürelerde tükeniyor olması nedeniyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Geçtiğimiz aylarda hazırladıkları BİM Aktüel Ürün içeriklerinde Apple markası tarafından üretilen iPhone marka cep telefonlarının aksesuarlarına yer vermeleri Apple marka cep telefonu kullananlar tarafından büyük ilgi ile karşılaşmış ve internet ortamında haftalar öncesinde konu hakkında büyük paylaşımlar yapılmıştır. 

BİM 19 Ocak 2018 fırsatlarında yer alacak ürün ulusal gazetelerin internet haber sitelerinde dahi ilgi uyandırmıştır. iPhone 7 satarak müşterilerini şaşırtan BİM Market’in bundan sonraki kampanyalarda büyük bir şaşkınlık yaşatacağına kesinlikle inanmıyoruz. Yoğun talep gören ürünlere yer verilen BİM Aktüel listesine alışmaya başladık. Fiyat duyurusu da geçtiğimiz günlerde dijital ortamda yapılan ürün mağazalara kıyasla bir hayli uygun fiyata BİM Market raflarında yerini alacaktır. Sony Play Station 4 500 GB Slim Kasa ve Fifa 2018 1.299 TL fiyatıyla müşterilerin beğenisine sunulacak ürün mağazalarda uzun kuyruklar oluşturacaktır. İnce model olarak satışa sunulacak ürün dijital ortamda biraz araştırma yapıldığında büyük bir kitle tarafından merakla beklendiği ortaya çıkacaktır. FIFA 18 oyunuyla birlikte satışa sunuluyor olması normalden çok daha fazla talep oluşturacaktır. Farklı mağazalarda kutulu versiyonuna baktığımız oyunun 350 TL gibi fiyatlara satışta olduğunu görüyoruz. İşte bu noktada BİM Aktüel içeriklerinde listelenen ürünün bir hayli uygun olduğunu tekrar rahatlıkla vurgulayabiliriz. Sadece cihazın dahi fiyat kıyaslaması internet ortamında yaptığımızda oyun dahil satışta sunulacak fiyatlardan satışta olması net bir şekilde fiyat avantajını göstermektedir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.