BKM Express ile ilk yolculuğunda BiTaksi 1 TL!

21.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Türkiye’nin köklü kurumlarından olan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Koçbank A.Ş. kaynaklarının birleştirilerek 2006 yılında tamamlayan Yapı Kredi finans devlerinden biridir. Bu sektörün en dinamik, sosyal ve değişime açık olan Yapı Kredi Türkiye’nin bütün yerlerine sınırsız hizmet vermeye devam etmektedir.

BKM Express ile ilk yolculuğunda BiTaksi 1 TL!

Türkiye’nin köklü kurumlarından olan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Koçbank A.Ş. kaynaklarının birleştirilerek 2006 yılında tamamlayan Yapı Kredi finans devlerinden biridir. Bu sektörün en dinamik, sosyal ve değişime açık olan Yapı Kredi Türkiye’nin bütün yerlerine sınırsız hizmet vermeye devam etmektedir. Toplumun ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan, kalkınma hedeflerine ulaşmasında yardımcı olup sorumluluğunu yerine getirmeye çabalamaktadır. Yapıkredi Bankasından yerinde duramayan müşterilere özel kampanya daha. Wordcard kullanıcıları ya da TLcard kullanıcıları 31 Ağustos 2017 tarihine kadar yapacakları Bitaksi yolculukları sadece 1 TL.

Kampanya Koşulları

BiTaksi’de BKM Express ile ilk yolculuğunuz 1 TL kampanyası 1 Temmuz 2017 00.00 saatlerinden başlayıp 31 Ağustos 2017 23.59’ye kadar geçerlidir. Yapıkredi Bankası kart kullanıcıları BiTaksi’de BKM Express ile ilk yolculuğunuz 1 TL kampanyası süresince bireysel kredi kartı ya da banka kartı kullanıp BKM Express ile ödenen ilk yolculuğunda 20 TL’ye kadar harcaması 1 TL’ye gelecek. Bu BiTaksi’de Bkm Express ile ilk yolculuğunuz 1 TL kampanyasından BiTaksi seyahatini  ilk defa ve BKM Express ile hesap ödeyen kart aboneleri yararlanabilir. Her müşteri bu kampanyadan sadece tek bir defa yararlanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için BiTaksi uygulaması içerisinden yada BiTaksi sürücüsünden alınan promosyon kodunu (promosyon kodu örneğin BKMEXPRESS) bilgilerim ve oradan promosyon alanına ekleyip kampanyayı aktifleştirebilirsiniz. Bundan sonra kart sahibi BKM Express ödeme seçeneği seçildiği vakit indirimden direkt olarak faydalanabiliyor. BiTaksi’de BKM Express ile ilk yolcuğunuz 1 TL kampanyası indirimi yalnızca BKM Express ile ödenen yolculuklar için geçerli olmaktadır. Kişinin 20 TL altında olan yolculuklar otomatikman 1 TL olarak sayılacaktır. Eğer müşteri yolculuğu sonucu 20 TL üzeri ödemeleri 19 TL düşürülerek geri kalan meblağ tahsil edilir. Kart sahibinin ödeme anında indirimi düşürülerek hesaplanır. BiTaksi’de BKM Express ile ilk yolculuğunuz 1 TL kampanyasından sürücüler yararlanamamaktadır. Bu kampanya diğer indirimlerle yada kampanyalarla birleştirilemez. Kazanılan indirim kurumsal yolcular için geçerli değildir. BiTaksi ve BKM kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutma yetkisine sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.