Bonus Giyim Kırtasiye Eğlence Kampanyası 30 TL Hediye

26.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bonus Giyim Kırtasiye Eğlence Kampanyası 30 TL Hediye olarak adlandırılan kampanya da Bonus Kredi sahiplerine özel olarak yarıyıl tatili için hazırlanmıştır.

Bonus Giyim Kırtasiye Eğlence Kampanyası 30 TL Hediye

Kurumların yarıyıl tatiline özel olarak hazırladıkları kampanyalar ve çekilişler son günlerde hız kazanmıştır. Bonus Giyim Kırtasiye Eğlence Kampanyası 30 TL Hediye olarak adlandırılan kampanya da Bonus Kredi sahiplerine özel olarak yarıyıl tatili için hazırlanmıştır. 31 Ocak 2017 tarihine geçerli olan kampanyada üye iş yerlerine ait pos cihazlarından yapılacak eğlence, oyuncak, kırtasiye ve giyim sektörlerinden herhangi birinden yapılacak 100 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL bonus verilecektir. 3 sefer bonus kazanma hakkının olduğu kampanyada bir kişi toplamda maksimum 30 TL kazanabilecektir.

Easy kartlar, Paracardlar, Bonus Business, Flexi, Monry Bonus, Garanti Bonus kartları Bonus Giyim Kırtasiye Eğlence Kampanyası 30 TL Hediye kampanyasına dâhildir. Kampanyadan hediye bonus kazanabilmek için katılım şartı aranmaktadır. Katılım için Granti Bankası tarafından akıllı telefonlar için özel olarak hazırlanmış Bonus Flaş uygulaması üzerinden ilgili bölüme gelerek HEMEN KATIL seçeneğine tıklanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım için Bonus Genç, Flexi ve Bonus Flexi kartlarından herhangi bir katılım ücreti alınmazken kampanya dahilinde verilen bonuslar harcanmadıkları durumlarda 14 Şubat 2017 tarihinde ilgili kartlardan geri alınacaktır. İnternetten yapılan ve Bonus sanal kartlar ile yapılan harcamaların da dâhil olacağı kampanyada ayrıca Mail Order ve Telefon order işlemleri de geçerli harcamalardan sayılacaklardır.

Kampanyadan yararlanmak istediğinizde aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri yapılacak farklı alışverişlerden sadece ilkinin hesaba katılacağını ve ilkinden bonus kazanabileceğinizi kesinlikle unutmayın. Sanal mağazalardan alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken husus ise farklı kategorilere ait genel ürün yelpazesi olan e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişlerin işlemlerinin dahil edilmeyeceğidir. Bonus kullanarak yapacağınız harcamalar da ilgili kampanyaya katılım için gerekli olan harcamalara dahil edilmemektedir. Bankalar tarafından gerçekleştirilen bu tarz uygulamalarda genellikle sanal kredi kartlarıyla yapılan harcamalar dahil edilmezken Bonus Kart kullananlar için bu uygulamada sanal kart kullanımı için herhangi bir kısıtlama yok. Fakat sanal kart ile yapılan harcamalarda kazanılan Bonuslar sanal kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenmektedir. Tüzel müşterilerin dâhil edilmediği kampanyaya şahıs şirketi olan müşteriler ticari kredi kartlarıyla katılabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.