Bonus – Shell Kampanyası

21.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bonus kazanmak için Bonus üyesi olan müşterilerin Shell istasyonlarında 4 ayrı günde tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcaması yapmaları daha sonra da Bonus Flaş uygulaması üzerinden ya da SMS ile kampanyaya katılmaları yeterli olacaktır.

Bonus – Shell Kampanyası

Bonus kazanmak için Bonus üyesi olan müşterilerin Shell istasyonlarında 4 ayrı günde tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcaması yapmaları daha sonra da Bonus Flaş uygulaması üzerinden ya da SMS ile kampanyaya katılmaları yeterli olacaktır.

Kampanya Detayları

     Bonus – Shell kampanyasına göre Bonus Flaş üzerinden katılan müşteriler 30 TL bonus, SMS ile katılan müşteriler ise 25 TL bonus kazanacaktır. Kampanyaya katılmak için Bonus Flaş uygulaması üzerinden ‘’ hemen katıl ’’ butonuna tıklayabilir ya da Shell yazarak 3340’a SMS gönderebilirsiniz. Kampanya 16 Ağustos 2017 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli sayılmaktadır. Kampanya sadece ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir. Aynı gün içinde yapılan iki ayrı 100 TL’lik alışverişlerin ilki kampanya dâhiline girmektedir. Kampanyadan kazanılan bonus 5 Ekim – 15 Ekim 2017 tarihleri arasında Shell istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilir. Miles & Smiles Kredi kartları, taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları sanal kart, sanal pos üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dâhilinde olmadığı için geçerli sayılmayacaktır. Kampanyanın geçerli sayılabilmesi için akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapmadan önce kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Bonus Flaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile yapılmaktadır. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılabilirler. Garanti bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Her operatörden gönderilen kısa mesajlar kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan bir numara üzerinden gönderilmeli ve harcama yapılan kartın da bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Yapılan işlemler mutlaka Garanti bankası POS’ undan geçmelidir aksi takdirde kampanyaya katılım geçerli sayılmayacaktır. Kampanyaya katılım sağlayan müşteriler kazandıkları ödülleri Shell istasyonları içerisinde bulunan Garanti POS cihazları üzerinden kontrol edebilir ve öğrenebilirler. Bonusnet bankalarına ilişkin katılım bilgilerine bonus.com.tr üzerinden detaylı olarak ulaşabilirsiniz. Bonus Business veya Easy kartı birden fazla olan müşteriler, tüm kartları ile kampanyaya katılım sağlayabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.